Spaanse media slachten Barça af: "Nachtmerrie blijft duren"

door
Spaanse media slachten Barça af:

FC Barcelona geraakt voorlopig niet uit het sukkelstraatje. Na de pijnlijke Champions League-nederlaag tegen Bayern München, werd maandagavond op een reactie gerekend in La Liga. Maar die kwam er niet: na een bijzonder matig optreden redden de Catalanen slechts in extremis een puntje tegen Granada (1-1).


Opnieuw dus een zwakke prestatie van de gevallen topclub. Vooral de manier van spelen zorgde voor heel wat kritiek in de Spaanse pers. "Een nieuw, surrealistisch hoofdstuk in de teloorgang van Koemans Barcelona. De Catalanen spelen gelijk tegen Granada en eindigen de wedstrijd door ballen de zestien in te pompen, richting Luuk de Jong, Gerard Piqué en Ronald Araújo... De vroege 0-1 kon niemand geloven, de nachtmerrie gaat maar door", schrijft men bij SPORT.

Het grote Marca vraagt zich op zijn voorpagina af 'welk Barça dit is'. "Het is een drama. Granada strooit zout in de wond van een impotent Barcelona. Deze club is niet langer angstaanjagend. De rivalen hebben het respect verloren, dat maakte Granada wel duidelijk." Alfredo Relaño stelt dan weer dat het 'Barça van de jaren 60' terug is. "De fans gingen toen graag naar het stadion voor de gezelligheid, maar er werd ook niets goed van de spelers verwacht."

De vraag is of deze nieuwe domper zonder gevolgen zal blijven. De toekomst van coach Ronald Koeman zal alleen maar meer in twijfel getrokken worden. "Deze 1-1 kan een storm doen losbarsten, hoe hevig die precies wordt, zal de komende dagen duidelijk worden", aldus Mundo Deportivo.

LEES OOK: 'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

Koeman haalt het einde van het seizoen niet ...

Meest recent

Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

2
2
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

0
0
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

166
166
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

39
39
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

56
56
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

148
148
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

20
20
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

30
30
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

211
211
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

46
46
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

50
50
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

371
371
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

125
125
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

155
155
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

307
307
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

66
66
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

27
27
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

52
52
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

96
96
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

173
173
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

102
102
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

130
130
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

239
239
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

249
249

Meer sportnieuws