Spaanse media slachten Barça af: "Nachtmerrie blijft duren"

243 stemmen
Spaanse media slachten Barça af:

FC Barcelona geraakt voorlopig niet uit het sukkelstraatje. Na de pijnlijke Champions League-nederlaag tegen Bayern München, werd maandagavond op een reactie gerekend in La Liga. Maar die kwam er niet: na een bijzonder matig optreden redden de Catalanen slechts in extremis een puntje tegen Granada (1-1).


Opnieuw dus een zwakke prestatie van de gevallen topclub. Vooral de manier van spelen zorgde voor heel wat kritiek in de Spaanse pers. "Een nieuw, surrealistisch hoofdstuk in de teloorgang van Koemans Barcelona. De Catalanen spelen gelijk tegen Granada en eindigen de wedstrijd door ballen de zestien in te pompen, richting Luuk de Jong, Gerard Piqué en Ronald Araújo... De vroege 0-1 kon niemand geloven, de nachtmerrie gaat maar door", schrijft men bij SPORT.

Het grote Marca vraagt zich op zijn voorpagina af 'welk Barça dit is'. "Het is een drama. Granada strooit zout in de wond van een impotent Barcelona. Deze club is niet langer angstaanjagend. De rivalen hebben het respect verloren, dat maakte Granada wel duidelijk." Alfredo Relaño stelt dan weer dat het 'Barça van de jaren 60' terug is. "De fans gingen toen graag naar het stadion voor de gezelligheid, maar er werd ook niets goed van de spelers verwacht."

De vraag is of deze nieuwe domper zonder gevolgen zal blijven. De toekomst van coach Ronald Koeman zal alleen maar meer in twijfel getrokken worden. "Deze 1-1 kan een storm doen losbarsten, hoe hevig die precies wordt, zal de komende dagen duidelijk worden", aldus Mundo Deportivo.

LEES OOK: Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Koeman haalt het einde van het seizoen niet ...

Meest recent

'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

105
105
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

182
182
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

132
132
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

177
177
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

117
117
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

349
349
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

580
580
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

719
719
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

303
303
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

680
680
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

487
487
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

201
201
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

167
167
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

264
264
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

262
262
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

176
176
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

352
352
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

330
330
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

53
53
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

831
831
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

610
610
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1531
1531
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

713
713
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

221
221

Meer sportnieuws