'Arsenal concreet voor smaakmaker Club Brugge'

1068 stemmen
'Arsenal concreet voor smaakmaker Club Brugge'

Noa Lang heeft een erg mooie week achter de rug. De smaakmaker van Club Brugge werd woensdag verkozen tot 'Man van de Match' in de Champions League-clash tegen PSG, enkele dagen later volgde zijn eerste voorselectie voor Oranje. Daarnaast verlengde hij ook nog eens zijn contract bij Blauw-Zwart tot medio 2025.


Dat wil evenwel niet zeggen dat Lang nog jaren op Jan Breydel blijft spelen. Integendeel, de verwachting is dat hij na het huidige seizoen de stap naar een grotere competitie zet. Zijn goede prestaties blijven in buitenland alvast niet onopgemerkt. Zo zouden de eerste Europese subtoppers hem al op de verlanglijst hebben gezet. Het Italiaanse Calciomercato, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, meldt namelijk dat Lang interesse heeft gelokt van Arsenal FC, Leicester City en AC Milan. Concreet is de belangstelling evenwel nog niet.

UPDATE 20/09
De eerste gegadigden voor Lang lijken dus bekend. En volgens Engelse bronnen zou vooral de belangstelling van Arsenal concreet zijn. Bij The Daily Mirror weet men dat de Nederlander alvast voldoet aan het profiel naar waar de Gunners op zoek zijn. Volgens het medium moet Arsenal mogelijk wel eerst in de selectie snoeien om Lang te kunnen binnen hengelen. Maar door het aflopende contract van Alexandre Lacazette komt er komende zomer al een pak extra salarisbudget vrij. The Sun gaat zelfs een stapje verder en stelt dat de Londense club nu al nadenkt over een bod van zo'n 20 miljoen pond, een slordige 23,5 miljoen euro. Dat lijkt evenwel te weinig om de Bruggelingen te overtuigen.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Lang zal minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

15
15
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

118
118
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

43
43
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

78
78
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

137
137
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

313
313
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

480
480
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

157
157
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

347
347
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

276
276
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

67
67
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

269
269
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

110
110
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

129
129
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

558
558
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

147
147
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

194
194
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

721
721
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

298
298
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

437
437
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1556
1556
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

662
662
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

221
221
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

232
232

Meer sportnieuws