'Arsenal concreet voor smaakmaker Club Brugge'

door
'Arsenal concreet voor smaakmaker Club Brugge'

Noa Lang heeft een erg mooie week achter de rug. De smaakmaker van Club Brugge werd woensdag verkozen tot 'Man van de Match' in de Champions League-clash tegen PSG, enkele dagen later volgde zijn eerste voorselectie voor Oranje. Daarnaast verlengde hij ook nog eens zijn contract bij Blauw-Zwart tot medio 2025.


Dat wil evenwel niet zeggen dat Lang nog jaren op Jan Breydel blijft spelen. Integendeel, de verwachting is dat hij na het huidige seizoen de stap naar een grotere competitie zet. Zijn goede prestaties blijven in buitenland alvast niet onopgemerkt. Zo zouden de eerste Europese subtoppers hem al op de verlanglijst hebben gezet. Het Italiaanse Calciomercato, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, meldt namelijk dat Lang interesse heeft gelokt van Arsenal FC, Leicester City en AC Milan. Concreet is de belangstelling evenwel nog niet.

UPDATE 20/09
De eerste gegadigden voor Lang lijken dus bekend. En volgens Engelse bronnen zou vooral de belangstelling van Arsenal concreet zijn. Bij The Daily Mirror weet men dat de Nederlander alvast voldoet aan het profiel naar waar de Gunners op zoek zijn. Volgens het medium moet Arsenal mogelijk wel eerst in de selectie snoeien om Lang te kunnen binnen hengelen. Maar door het aflopende contract van Alexandre Lacazette komt er komende zomer al een pak extra salarisbudget vrij. The Sun gaat zelfs een stapje verder en stelt dat de Londense club nu al nadenkt over een bod van zo'n 20 miljoen pond, een slordige 23,5 miljoen euro. Dat lijkt evenwel te weinig om de Bruggelingen te overtuigen.

LEES OOK: 'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Lang zal minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

9
9
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

34
34
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

26
26
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

44
44
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

259
259
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

69
69
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

202
202
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

24
24
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

411
411
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

211
211
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

59
59
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

113
113
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

331
331
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

294
294
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

103
103
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

202
202
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

222
222
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

223
223
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

197
197
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

94
94
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

192
192

Meer sportnieuws