'Arsenal concreet voor smaakmaker Club Brugge'

1068 stemmen
'Arsenal concreet voor smaakmaker Club Brugge'

Noa Lang heeft een erg mooie week achter de rug. De smaakmaker van Club Brugge werd woensdag verkozen tot 'Man van de Match' in de Champions League-clash tegen PSG, enkele dagen later volgde zijn eerste voorselectie voor Oranje. Daarnaast verlengde hij ook nog eens zijn contract bij Blauw-Zwart tot medio 2025.


Dat wil evenwel niet zeggen dat Lang nog jaren op Jan Breydel blijft spelen. Integendeel, de verwachting is dat hij na het huidige seizoen de stap naar een grotere competitie zet. Zijn goede prestaties blijven in buitenland alvast niet onopgemerkt. Zo zouden de eerste Europese subtoppers hem al op de verlanglijst hebben gezet. Het Italiaanse Calciomercato, weliswaar niet de meest hoogstaande bron, meldt namelijk dat Lang interesse heeft gelokt van Arsenal FC, Leicester City en AC Milan. Concreet is de belangstelling evenwel nog niet.

UPDATE 20/09
De eerste gegadigden voor Lang lijken dus bekend. En volgens Engelse bronnen zou vooral de belangstelling van Arsenal concreet zijn. Bij The Daily Mirror weet men dat de Nederlander alvast voldoet aan het profiel naar waar de Gunners op zoek zijn. Volgens het medium moet Arsenal mogelijk wel eerst in de selectie snoeien om Lang te kunnen binnen hengelen. Maar door het aflopende contract van Alexandre Lacazette komt er komende zomer al een pak extra salarisbudget vrij. The Sun gaat zelfs een stapje verder en stelt dat de Londense club nu al nadenkt over een bod van zo'n 20 miljoen pond, een slordige 23,5 miljoen euro. Dat lijkt evenwel te weinig om de Bruggelingen te overtuigen.

LEES OOK: Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Lang zal minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

35
35
Argentijnse media komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

163
163
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

20
20
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

17
17
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

302
302
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

104
104
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

77
77
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

137
137
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

60
60
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

780
780
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

178
178
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

106
106
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

70
70
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

32
32
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

284
284
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

89
89
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

63
63
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

219
219
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

322
322
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

98
98
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

190
190
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

275
275
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

79
79
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

45
45

Meer sportnieuws