Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

door
Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

In de Spaanse Primera Division staat Real Madrid na vijf speeldagen alleen aan de leiding. De Koninklijke boog zondagavond immers een achterstand om op het veld van Valencia CF en won met 1-2. Eden Hazard startte opnieuw in de basis, maar was al naar de kant gehaald toen de Madrileense doelpunten vielen.


Desondanks zijn de reacties in de Spaanse media behoorlijk positief over de prestatie van onze landgenoot. Hoewel hij niet werd uitgespeeld op zijn favoriete plek aan de linkerzijde, kwam hij zeker in de eerste helft behoorlijk sterk voor de dag. Al viel hij ook weer flink terug in de tweede helft. "De Belg liet gemengde gevoelens achter. Hij speelde één van zijn betere wedstrijden als speler van Real Madrid door mee te verdedigen en goed te combineren met Benzema en Vinicius. Maar hij is nog steeds niet in staat om de ploeg en de aanval te leiden. Hij moet opstaan en meer verantwoordelijkheid nemen. Er worden vorderingen gemaakt, maar van een ster mag meer verwacht worden", concludeert men bij AS.

Ook SPORT vindt dat de Rode Duivel nog een tandje moet bijsteken. "De Belg begon opnieuw goed. Hij oogt ook frisser dan in voorgaande periodes, maar haalt nog lang niet het niveau dat hij destijds bij Chelsea liet zien. Het mag iets meer zijn." Bij Marca vond men eveneens dat Hazard wegzakte naarmate de wedstrijd vorderde. "Een goede eerste helft met enkele interessante acties. De tweede periode was dan weer veel minder." Hetzelfde geluid weerklinkt bij El Desmarque. "Hij startte met enthousiasme, goede acties en de blik op het doel van de tegenstander gericht. Maar naarmate de minuten verstreken ging het steeds minder."

LEES OOK: Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

De verwachtingen in Spanje zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

86
86
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

200
200
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

293
293
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

57
57
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

19
19
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

294
294
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

254
254
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

45
45
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

527
527
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

534
534
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

155
155
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

296
296
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

408
408
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

93
93
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

73
73
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

85
85
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

288
288
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

279
279
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

123
123
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

384
384
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

652
652
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

289
289
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

154
154
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

115
115

Meer sportnieuws