Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

1304 stemmen
Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

In de Spaanse Primera Division staat Real Madrid na vijf speeldagen alleen aan de leiding. De Koninklijke boog zondagavond immers een achterstand om op het veld van Valencia CF en won met 1-2. Eden Hazard startte opnieuw in de basis, maar was al naar de kant gehaald toen de Madrileense doelpunten vielen.


Desondanks zijn de reacties in de Spaanse media behoorlijk positief over de prestatie van onze landgenoot. Hoewel hij niet werd uitgespeeld op zijn favoriete plek aan de linkerzijde, kwam hij zeker in de eerste helft behoorlijk sterk voor de dag. Al viel hij ook weer flink terug in de tweede helft. "De Belg liet gemengde gevoelens achter. Hij speelde één van zijn betere wedstrijden als speler van Real Madrid door mee te verdedigen en goed te combineren met Benzema en Vinicius. Maar hij is nog steeds niet in staat om de ploeg en de aanval te leiden. Hij moet opstaan en meer verantwoordelijkheid nemen. Er worden vorderingen gemaakt, maar van een ster mag meer verwacht worden", concludeert men bij AS.

Ook SPORT vindt dat de Rode Duivel nog een tandje moet bijsteken. "De Belg begon opnieuw goed. Hij oogt ook frisser dan in voorgaande periodes, maar haalt nog lang niet het niveau dat hij destijds bij Chelsea liet zien. Het mag iets meer zijn." Bij Marca vond men eveneens dat Hazard wegzakte naarmate de wedstrijd vorderde. "Een goede eerste helft met enkele interessante acties. De tweede periode was dan weer veel minder." Hetzelfde geluid weerklinkt bij El Desmarque. "Hij startte met enthousiasme, goede acties en de blik op het doel van de tegenstander gericht. Maar naarmate de minuten verstreken ging het steeds minder."

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

🚀

De verwachtingen in Spanje zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

0
0
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

85
85
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

80
80
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

387
387
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

128
128
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

59
59
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

84
84
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

72
72
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

50
50
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

218
218
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

91
91
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

312
312
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

347
347
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

92
92
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

349
349
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

497
497
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

351
351
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

443
443
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

79
79
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

235
235

Meer sportnieuws