Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

1304 stemmen
Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

In de Spaanse Primera Division staat Real Madrid na vijf speeldagen alleen aan de leiding. De Koninklijke boog zondagavond immers een achterstand om op het veld van Valencia CF en won met 1-2. Eden Hazard startte opnieuw in de basis, maar was al naar de kant gehaald toen de Madrileense doelpunten vielen.


Desondanks zijn de reacties in de Spaanse media behoorlijk positief over de prestatie van onze landgenoot. Hoewel hij niet werd uitgespeeld op zijn favoriete plek aan de linkerzijde, kwam hij zeker in de eerste helft behoorlijk sterk voor de dag. Al viel hij ook weer flink terug in de tweede helft. "De Belg liet gemengde gevoelens achter. Hij speelde één van zijn betere wedstrijden als speler van Real Madrid door mee te verdedigen en goed te combineren met Benzema en Vinicius. Maar hij is nog steeds niet in staat om de ploeg en de aanval te leiden. Hij moet opstaan en meer verantwoordelijkheid nemen. Er worden vorderingen gemaakt, maar van een ster mag meer verwacht worden", concludeert men bij AS.

Ook SPORT vindt dat de Rode Duivel nog een tandje moet bijsteken. "De Belg begon opnieuw goed. Hij oogt ook frisser dan in voorgaande periodes, maar haalt nog lang niet het niveau dat hij destijds bij Chelsea liet zien. Het mag iets meer zijn." Bij Marca vond men eveneens dat Hazard wegzakte naarmate de wedstrijd vorderde. "Een goede eerste helft met enkele interessante acties. De tweede periode was dan weer veel minder." Hetzelfde geluid weerklinkt bij El Desmarque. "Hij startte met enthousiasme, goede acties en de blik op het doel van de tegenstander gericht. Maar naarmate de minuten verstreken ging het steeds minder."

LEES OOK: Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

De verwachtingen in Spanje zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

2
2
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

10
10
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

18
18
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

27
27
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

305
305
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

93
93
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

50
50
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

246
246
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

44
44
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

82
82
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

132
132
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

158
158
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

118
118
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

393
393
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

373
373
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

128
128
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

173
173
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

118
118
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

570
570
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

229
229
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

57
57
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

187
187
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

82
82
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

87
87

Meer sportnieuws