Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

door
Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

In de Spaanse Primera Division staat Real Madrid na vijf speeldagen alleen aan de leiding. De Koninklijke boog zondagavond immers een achterstand om op het veld van Valencia CF en won met 1-2. Eden Hazard startte opnieuw in de basis, maar was al naar de kant gehaald toen de Madrileense doelpunten vielen.


Desondanks zijn de reacties in de Spaanse media behoorlijk positief over de prestatie van onze landgenoot. Hoewel hij niet werd uitgespeeld op zijn favoriete plek aan de linkerzijde, kwam hij zeker in de eerste helft behoorlijk sterk voor de dag. Al viel hij ook weer flink terug in de tweede helft. "De Belg liet gemengde gevoelens achter. Hij speelde één van zijn betere wedstrijden als speler van Real Madrid door mee te verdedigen en goed te combineren met Benzema en Vinicius. Maar hij is nog steeds niet in staat om de ploeg en de aanval te leiden. Hij moet opstaan en meer verantwoordelijkheid nemen. Er worden vorderingen gemaakt, maar van een ster mag meer verwacht worden", concludeert men bij AS.

Ook SPORT vindt dat de Rode Duivel nog een tandje moet bijsteken. "De Belg begon opnieuw goed. Hij oogt ook frisser dan in voorgaande periodes, maar haalt nog lang niet het niveau dat hij destijds bij Chelsea liet zien. Het mag iets meer zijn." Bij Marca vond men eveneens dat Hazard wegzakte naarmate de wedstrijd vorderde. "Een goede eerste helft met enkele interessante acties. De tweede periode was dan weer veel minder." Hetzelfde geluid weerklinkt bij El Desmarque. "Hij startte met enthousiasme, goede acties en de blik op het doel van de tegenstander gericht. Maar naarmate de minuten verstreken ging het steeds minder."

LEES OOK: Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

De verwachtingen in Spanje zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

19
19
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

18
18
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

11
11
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

180
180
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

17
17
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

85
85
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

18
18
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

158
158
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

562
562
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

271
271
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

78
78
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

146
146
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

79
79
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

19
19
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

68
68
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

229
229
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

229
229
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

306
306
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

333
333
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

59
59
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

148
148
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

452
452

Meer sportnieuws