Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

1304 stemmen
Spaanse pers unaniem na nieuwe basisstek Hazard

In de Spaanse Primera Division staat Real Madrid na vijf speeldagen alleen aan de leiding. De Koninklijke boog zondagavond immers een achterstand om op het veld van Valencia CF en won met 1-2. Eden Hazard startte opnieuw in de basis, maar was al naar de kant gehaald toen de Madrileense doelpunten vielen.


Desondanks zijn de reacties in de Spaanse media behoorlijk positief over de prestatie van onze landgenoot. Hoewel hij niet werd uitgespeeld op zijn favoriete plek aan de linkerzijde, kwam hij zeker in de eerste helft behoorlijk sterk voor de dag. Al viel hij ook weer flink terug in de tweede helft. "De Belg liet gemengde gevoelens achter. Hij speelde één van zijn betere wedstrijden als speler van Real Madrid door mee te verdedigen en goed te combineren met Benzema en Vinicius. Maar hij is nog steeds niet in staat om de ploeg en de aanval te leiden. Hij moet opstaan en meer verantwoordelijkheid nemen. Er worden vorderingen gemaakt, maar van een ster mag meer verwacht worden", concludeert men bij AS.

Ook SPORT vindt dat de Rode Duivel nog een tandje moet bijsteken. "De Belg begon opnieuw goed. Hij oogt ook frisser dan in voorgaande periodes, maar haalt nog lang niet het niveau dat hij destijds bij Chelsea liet zien. Het mag iets meer zijn." Bij Marca vond men eveneens dat Hazard wegzakte naarmate de wedstrijd vorderde. "Een goede eerste helft met enkele interessante acties. De tweede periode was dan weer veel minder." Hetzelfde geluid weerklinkt bij El Desmarque. "Hij startte met enthousiasme, goede acties en de blik op het doel van de tegenstander gericht. Maar naarmate de minuten verstreken ging het steeds minder."

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

🚀

De verwachtingen in Spanje zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

29
29
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

73
73
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

378
378
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

281
281
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

104
104
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

580
580
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

194
194
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

142
142
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

194
194
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

136
136
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

53
53
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

49
49
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

73
73
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

152
152
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

126
126
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

538
538
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

101
101
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

188
188
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

368
368
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

68
68
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1081
1081
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

513
513
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

13
13
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188

Meer sportnieuws