De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

door
De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

Club Brugge heeft zaterdagavond drie gouden punten gepakt. De landskampioen won immers op het veld van Sporting Charleroi, dat tot dan nog geen enkele wedstrijd had verloren. Al moest Blauw-Zwart daar wel stevig voor knokken, zo viel de winnende treffer pas in de extra tijd.


En het was niet toevallig Charles De Ketelaere die het doelpunt voor zijn rekening nam. Het goudhaantje zorgde zo voor een mooi einde van een onvergetelijke week, waarin hij onder meer zijn contract verlengde. Al ziet hij die verlenging/verbetering vooral als een blijk van waardering. Het wil immers niet zeggen dat CDK nu langer bij Blauw-Zwart zal blijven. "Dit heeft geen invloed op mijn toekomst bij Club Brugge. Ik zal er niet vroeger of later door vertrekken. Maar het is natuurlijk wel altijd leuk", reageerde hij bij La Dernière Heure op zijn nieuwe verbintenis.

De Ketelaere heeft er dan ook nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn een stap hogerop wil zetten en een loopbaan in het buitenland ambieert. "Ik hoop om ooit naar het buitenland te gaan en daar een grote carrière uit te bouwen. Waar dat ook mag zijn is voor mij niet zo belangrijk. Ik wil gewoon het gevoel hebben dat ik alles uit mijn carrière heb gehaald", vertelde hij begin deze maan nog bij Eleven Sports.

De kans is dus reëel dat de publiekslieveling na het seizoen andere oorden opzoekt. Maar door de contractverlening beschikt Club wel over een veel sterkere positie bij eventuele onderhandelingen. Bovendien ligt de focus van CDK voorlopig enkel op Blauw-Zwart, hij wil Jan Breydel immers door de grote poort verlaten.

LEES OOK: 'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

12
12
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

82
82
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

78
78
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

74
74
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

230
230
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

54
54
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

126
126
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

426
426
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

133
133
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

274
274
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

467
467
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

177
177
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

93
93
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

162
162
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

138
138
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

393
393
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

67
67
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

186
186
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

723
723
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

664
664
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

360
360
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

608
608
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

193
193
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

406
406
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

638
638

Meer sportnieuws