De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

door
De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

Club Brugge heeft zaterdagavond drie gouden punten gepakt. De landskampioen won immers op het veld van Sporting Charleroi, dat tot dan nog geen enkele wedstrijd had verloren. Al moest Blauw-Zwart daar wel stevig voor knokken, zo viel de winnende treffer pas in de extra tijd.


En het was niet toevallig Charles De Ketelaere die het doelpunt voor zijn rekening nam. Het goudhaantje zorgde zo voor een mooi einde van een onvergetelijke week, waarin hij onder meer zijn contract verlengde. Al ziet hij die verlenging/verbetering vooral als een blijk van waardering. Het wil immers niet zeggen dat CDK nu langer bij Blauw-Zwart zal blijven. "Dit heeft geen invloed op mijn toekomst bij Club Brugge. Ik zal er niet vroeger of later door vertrekken. Maar het is natuurlijk wel altijd leuk", reageerde hij bij La Dernière Heure op zijn nieuwe verbintenis.

De Ketelaere heeft er dan ook nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn een stap hogerop wil zetten en een loopbaan in het buitenland ambieert. "Ik hoop om ooit naar het buitenland te gaan en daar een grote carrière uit te bouwen. Waar dat ook mag zijn is voor mij niet zo belangrijk. Ik wil gewoon het gevoel hebben dat ik alles uit mijn carrière heb gehaald", vertelde hij begin deze maan nog bij Eleven Sports.

De kans is dus reëel dat de publiekslieveling na het seizoen andere oorden opzoekt. Maar door de contractverlening beschikt Club wel over een veel sterkere positie bij eventuele onderhandelingen. Bovendien ligt de focus van CDK voorlopig enkel op Blauw-Zwart, hij wil Jan Breydel immers door de grote poort verlaten.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

16
16
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

53
53
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

48
48
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

50
50
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

69
69
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

314
314
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

62
62
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

251
251
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

349
349
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

293
293
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

200
200
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

301
301
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

137
137
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

93
93
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

97
97
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

104
104
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

66
66
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

275
275
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

275
275
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

102
102
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

505
505
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

293
293

Meer sportnieuws