De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

door
De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

Club Brugge heeft zaterdagavond drie gouden punten gepakt. De landskampioen won immers op het veld van Sporting Charleroi, dat tot dan nog geen enkele wedstrijd had verloren. Al moest Blauw-Zwart daar wel stevig voor knokken, zo viel de winnende treffer pas in de extra tijd.


En het was niet toevallig Charles De Ketelaere die het doelpunt voor zijn rekening nam. Het goudhaantje zorgde zo voor een mooi einde van een onvergetelijke week, waarin hij onder meer zijn contract verlengde. Al ziet hij die verlenging/verbetering vooral als een blijk van waardering. Het wil immers niet zeggen dat CDK nu langer bij Blauw-Zwart zal blijven. "Dit heeft geen invloed op mijn toekomst bij Club Brugge. Ik zal er niet vroeger of later door vertrekken. Maar het is natuurlijk wel altijd leuk", reageerde hij bij La Dernière Heure op zijn nieuwe verbintenis.

De Ketelaere heeft er dan ook nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn een stap hogerop wil zetten en een loopbaan in het buitenland ambieert. "Ik hoop om ooit naar het buitenland te gaan en daar een grote carrière uit te bouwen. Waar dat ook mag zijn is voor mij niet zo belangrijk. Ik wil gewoon het gevoel hebben dat ik alles uit mijn carrière heb gehaald", vertelde hij begin deze maan nog bij Eleven Sports.

De kans is dus reëel dat de publiekslieveling na het seizoen andere oorden opzoekt. Maar door de contractverlening beschikt Club wel over een veel sterkere positie bij eventuele onderhandelingen. Bovendien ligt de focus van CDK voorlopig enkel op Blauw-Zwart, hij wil Jan Breydel immers door de grote poort verlaten.

LEES OOK: Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

26
26
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

18
18
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

54
54
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

85
85
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

272
272
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

267
267
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

176
176
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

189
189
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

174
174
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

446
446
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

382
382
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

429
429
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

233
233
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

433
433
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

161
161

Meer sportnieuws