De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

1316 stemmen
De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

Club Brugge heeft zaterdagavond drie gouden punten gepakt. De landskampioen won immers op het veld van Sporting Charleroi, dat tot dan nog geen enkele wedstrijd had verloren. Al moest Blauw-Zwart daar wel stevig voor knokken, zo viel de winnende treffer pas in de extra tijd.


En het was niet toevallig Charles De Ketelaere die het doelpunt voor zijn rekening nam. Het goudhaantje zorgde zo voor een mooi einde van een onvergetelijke week, waarin hij onder meer zijn contract verlengde. Al ziet hij die verlenging/verbetering vooral als een blijk van waardering. Het wil immers niet zeggen dat CDK nu langer bij Blauw-Zwart zal blijven. "Dit heeft geen invloed op mijn toekomst bij Club Brugge. Ik zal er niet vroeger of later door vertrekken. Maar het is natuurlijk wel altijd leuk", reageerde hij bij La Dernière Heure op zijn nieuwe verbintenis.

De Ketelaere heeft er dan ook nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn een stap hogerop wil zetten en een loopbaan in het buitenland ambieert. "Ik hoop om ooit naar het buitenland te gaan en daar een grote carrière uit te bouwen. Waar dat ook mag zijn is voor mij niet zo belangrijk. Ik wil gewoon het gevoel hebben dat ik alles uit mijn carrière heb gehaald", vertelde hij begin deze maan nog bij Eleven Sports.

De kans is dus reëel dat de publiekslieveling na het seizoen andere oorden opzoekt. Maar door de contractverlening beschikt Club wel over een veel sterkere positie bij eventuele onderhandelingen. Bovendien ligt de focus van CDK voorlopig enkel op Blauw-Zwart, hij wil Jan Breydel immers door de grote poort verlaten.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

10
10
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

95
95
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

91
91
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

160
160
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

234
234
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

105
105
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

496
496
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

165
165
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

440
440
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

139
139
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

691
691
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

221
221
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

690
690
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

517
517
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

189
189
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

358
358
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1184
1184
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

455
455
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

323
323
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

472
472
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

402
402
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

280
280
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

219
219
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

473
473
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

389
389

Meer sportnieuws