De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

door
De Ketelaere duidelijk over vertrek bij Club Brugge

Club Brugge heeft zaterdagavond drie gouden punten gepakt. De landskampioen won immers op het veld van Sporting Charleroi, dat tot dan nog geen enkele wedstrijd had verloren. Al moest Blauw-Zwart daar wel stevig voor knokken, zo viel de winnende treffer pas in de extra tijd.


En het was niet toevallig Charles De Ketelaere die het doelpunt voor zijn rekening nam. Het goudhaantje zorgde zo voor een mooi einde van een onvergetelijke week, waarin hij onder meer zijn contract verlengde. Al ziet hij die verlenging/verbetering vooral als een blijk van waardering. Het wil immers niet zeggen dat CDK nu langer bij Blauw-Zwart zal blijven. "Dit heeft geen invloed op mijn toekomst bij Club Brugge. Ik zal er niet vroeger of later door vertrekken. Maar het is natuurlijk wel altijd leuk", reageerde hij bij La Dernière Heure op zijn nieuwe verbintenis.

De Ketelaere heeft er dan ook nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn een stap hogerop wil zetten en een loopbaan in het buitenland ambieert. "Ik hoop om ooit naar het buitenland te gaan en daar een grote carrière uit te bouwen. Waar dat ook mag zijn is voor mij niet zo belangrijk. Ik wil gewoon het gevoel hebben dat ik alles uit mijn carrière heb gehaald", vertelde hij begin deze maan nog bij Eleven Sports.

De kans is dus reëel dat de publiekslieveling na het seizoen andere oorden opzoekt. Maar door de contractverlening beschikt Club wel over een veel sterkere positie bij eventuele onderhandelingen. Bovendien ligt de focus van CDK voorlopig enkel op Blauw-Zwart, hij wil Jan Breydel immers door de grote poort verlaten.

LEES OOK: 'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

27
27
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

107
107
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

35
35
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

232
232
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

215
215
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

126
126
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

312
312
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

212
212
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

144
144
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

142
142
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

273
273
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

284
284
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

529
529
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

258
258
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

447
447
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

268
268
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

405
405
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

670
670

Meer sportnieuws