TRANSFERUURTJE: 'Verrassende transfer Origi, Barça wil City-ster'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende transfer Origi, Barça wil City-ster'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


Raheem Sterling gaat mogelijk in La Liga aan de slag. Dagblad SPORT weet dat FC Barcelona kijkt naar de mogelijkheid om de Engelse vleugelflitser een van de komende transferperiode al te strikken. De 26-jarige international lijkt bij Manchester City niet langer onomstreden, waar hij nog een verbintenis heeft tot 2023. Het valt evenwel te betwijfelen of Barça financieel in staat is om hem binnen te halen.

Volgens Fichajes kan Divock Origi terugkeren naar de Ligue 1. De spits zou hoog op het verlanglijstje staan van RC Lens. Dat prijkt voorlopig op een zeer knappe tweede plaats in de Franse competitie, nadat het vorig seizoen ook al zevende werd. Origi lanceerde zijn carrière destijds in Frankrijk bij buur Lille OSC. Momenteel ligt de aanvaller nog steeds onder contract bij Liverpool FC, maar daar komt hij slechts zelden in actie.

Rode Duivel Jason Denayer lijkt dan toch aan te sturen op een verlengd verblijf bij Olympique Lyon. Op de persconferentie in de aanloop naar de topper tegen PSG stuurde de verdediger alvast een duidelijk signaal over zijn toekomst. "Mijn contractsituatie stoort me niet. Ik voel me supergoed bij de club", verklaarde hij immers volgens Le 10 Sport. "Ik zou graag bijtekenen."

Juventus bekijkt de piste van Alexandre Lacazette volgens ESPN, de Italianen hopen dat ze een koopje kunnen afdwingen. De 30-jarige spits beschikt namelijk over een aflopend contract waardoor Arsenal FC zich niet meteen in een luxe-situatie bevindt om te onderhandelen. De Gunners zouden bereid zijn om Lacazette te verkopen de eerstkomende wintermercato in plaats van hem eind dit seizoen transfervrij te laten vertrekken.

Het lijkt inmiddels vast te staan dat Erling Haaland in de zomer van 2022 een toptransfer maakt. Borussia Dortmund is daarom alvast bezig met de opvolging van de Noorse superspits. Hun zoektocht is beland in de Premier League. Zo zou Timo Werner een optie zijn. De Duitser is bij Chelsea FC op een zijspoor terecht gekomen en zou zo'n 50 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: 'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Origi doet er goed aan om een stapje terug te zetten ...

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

59
59
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

23
23
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

46
46
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

45
45
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

77
77
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

213
213
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

174
174
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

292
292
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

362
362
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

157
157
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

146
146
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

116
116
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

292
292
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

945
945
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

392
392
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

293
293
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

794
794
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

224
224
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

741
741
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

496
496
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1063
1063

Meer sportnieuws