TRANSFERUURTJE: 'Verrassende transfer Origi, Barça wil City-ster'

375 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende transfer Origi, Barça wil City-ster'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


Raheem Sterling gaat mogelijk in La Liga aan de slag. Dagblad SPORT weet dat FC Barcelona kijkt naar de mogelijkheid om de Engelse vleugelflitser een van de komende transferperiode al te strikken. De 26-jarige international lijkt bij Manchester City niet langer onomstreden, waar hij nog een verbintenis heeft tot 2023. Het valt evenwel te betwijfelen of Barça financieel in staat is om hem binnen te halen.

Volgens Fichajes kan Divock Origi terugkeren naar de Ligue 1. De spits zou hoog op het verlanglijstje staan van RC Lens. Dat prijkt voorlopig op een zeer knappe tweede plaats in de Franse competitie, nadat het vorig seizoen ook al zevende werd. Origi lanceerde zijn carrière destijds in Frankrijk bij buur Lille OSC. Momenteel ligt de aanvaller nog steeds onder contract bij Liverpool FC, maar daar komt hij slechts zelden in actie.

Rode Duivel Jason Denayer lijkt dan toch aan te sturen op een verlengd verblijf bij Olympique Lyon. Op de persconferentie in de aanloop naar de topper tegen PSG stuurde de verdediger alvast een duidelijk signaal over zijn toekomst. "Mijn contractsituatie stoort me niet. Ik voel me supergoed bij de club", verklaarde hij immers volgens Le 10 Sport. "Ik zou graag bijtekenen."

Juventus bekijkt de piste van Alexandre Lacazette volgens ESPN, de Italianen hopen dat ze een koopje kunnen afdwingen. De 30-jarige spits beschikt namelijk over een aflopend contract waardoor Arsenal FC zich niet meteen in een luxe-situatie bevindt om te onderhandelen. De Gunners zouden bereid zijn om Lacazette te verkopen de eerstkomende wintermercato in plaats van hem eind dit seizoen transfervrij te laten vertrekken.

Het lijkt inmiddels vast te staan dat Erling Haaland in de zomer van 2022 een toptransfer maakt. Borussia Dortmund is daarom alvast bezig met de opvolging van de Noorse superspits. Hun zoektocht is beland in de Premier League. Zo zou Timo Werner een optie zijn. De Duitser is bij Chelsea FC op een zijspoor terecht gekomen en zou zo'n 50 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: ‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Origi doet er goed aan om een stapje terug te zetten ...

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

14
14
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

21
21
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

60
60
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

102
102
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

62
62
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

92
92
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

228
228
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

157
157
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

131
131
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

165
165
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

289
289
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

206
206
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

439
439
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

224
224
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

97
97
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

462
462
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

281
281
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

263
263
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

103
103
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

186
186
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

223
223

Meer sportnieuws