TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakte vrijdag opnieuw een statement. Zo werden de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) opengebroken. Maar volgens Het Laatste Nieuws is een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar' en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zetten. In beide gevallen zal wel een recordsom nodig zijn om tot een akkoord te komen, de bedragen lijken dus richting de 30 miljoen euro te moeten gaan.

Jhon Lucumi verlengde eerder deze week zijn contract bij KRC Genk, daarmee zit het interne huiswerk er volgens Sport/Voetbalmagazine echter nog lang niet op. Momenteel zouden er namelijk nog contractgesprekken lopen met de spelers van wie de verbintenis in 2023 afloopt, met name Angelo Preciado, Junya Ito, Kristian Thorstvedt, Maarten Vandevoordt en Théo Bongonda. De club wil ook hun overeenkomsten openbreken.

BUITENLAND
Sinds de pijnlijke 0-3 nederlaag tegen Bayern München staat het huis weer in brand bij FC Barcelona. In de Spaanse pers regent het namelijk geruchten over een mogelijk ontslag van Ronald Koeman. Mét mogelijk gevolgen voor de Rode Duivels. Zo menen diverse media, waaronder ESPN, dat bondscoach Roberto Martinez op de lijst met kandidaat-opvolgers pronkt. Ook ex-speler Xavi Hernandez wordt genoemd, al bleef Koeman tot dusver gewoon op post.

Carlo Ancelotti had een bijzondere aanwinst in gedachten bij Real Madrid. De Italiaanse coach belde volgens Globo naar David Luiz, die eind vorig seizoen afscheid nam bij Arsenal. De deal ging uiteindelijk niet door, omdat Real al te veel spelers van buiten de EU binnen de selectie heeft. Ook heerste binnen de club scepsis over zijn mogelijke komst. Vorige week vond David Luiz in Flamengo overigens toch een nieuwe club.

Volgens media als ESPN en The Sun wil Juventus, dat erg zwak aan het seizoen begon in de Serie A, gaan profiteren van de situatie van Gabriel Jesus bij Manchester City. De Italiaanse grootmacht zou zo'n zestig miljoen euro overhebben voor de diensten van de Braziliaans international. Al heerst er wel concurrentie: ook Bayern München zou belangstelling tonen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

4
4
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

45
45
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

153
153
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

129
129
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

88
88
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

191
191
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

203
203
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

371
371
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

75
75
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

200
200
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

136
136
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

87
87
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

143
143
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

190
190
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

425
425
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

366
366
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

248
248
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

424
424
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

54
54
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

505
505
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

386
386
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

767
767
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

502
502
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

362
362

Meer sportnieuws