TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakte vrijdag opnieuw een statement. Zo werden de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) opengebroken. Maar volgens Het Laatste Nieuws is een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar' en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zetten. In beide gevallen zal wel een recordsom nodig zijn om tot een akkoord te komen, de bedragen lijken dus richting de 30 miljoen euro te moeten gaan.

Jhon Lucumi verlengde eerder deze week zijn contract bij KRC Genk, daarmee zit het interne huiswerk er volgens Sport/Voetbalmagazine echter nog lang niet op. Momenteel zouden er namelijk nog contractgesprekken lopen met de spelers van wie de verbintenis in 2023 afloopt, met name Angelo Preciado, Junya Ito, Kristian Thorstvedt, Maarten Vandevoordt en Théo Bongonda. De club wil ook hun overeenkomsten openbreken.

BUITENLAND
Sinds de pijnlijke 0-3 nederlaag tegen Bayern München staat het huis weer in brand bij FC Barcelona. In de Spaanse pers regent het namelijk geruchten over een mogelijk ontslag van Ronald Koeman. Mét mogelijk gevolgen voor de Rode Duivels. Zo menen diverse media, waaronder ESPN, dat bondscoach Roberto Martinez op de lijst met kandidaat-opvolgers pronkt. Ook ex-speler Xavi Hernandez wordt genoemd, al bleef Koeman tot dusver gewoon op post.

Carlo Ancelotti had een bijzondere aanwinst in gedachten bij Real Madrid. De Italiaanse coach belde volgens Globo naar David Luiz, die eind vorig seizoen afscheid nam bij Arsenal. De deal ging uiteindelijk niet door, omdat Real al te veel spelers van buiten de EU binnen de selectie heeft. Ook heerste binnen de club scepsis over zijn mogelijke komst. Vorige week vond David Luiz in Flamengo overigens toch een nieuwe club.

Volgens media als ESPN en The Sun wil Juventus, dat erg zwak aan het seizoen begon in de Serie A, gaan profiteren van de situatie van Gabriel Jesus bij Manchester City. De Italiaanse grootmacht zou zo'n zestig miljoen euro overhebben voor de diensten van de Braziliaans international. Al heerst er wel concurrentie: ook Bayern München zou belangstelling tonen.

LEES OOK: ‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

0
0
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

178
178
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

99
99
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

287
287
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

115
115
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

306
306
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

234
234
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

55
55
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

446
446
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

85
85
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

722
722
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

511
511
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

577
577
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

684
684
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

474
474
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

367
367
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

206
206
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

546
546
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

749
749
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

167
167
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

515
515
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

499
499
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

649
649

Meer sportnieuws