TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

278 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakte vrijdag opnieuw een statement. Zo werden de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) opengebroken. Maar volgens Het Laatste Nieuws is een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar' en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zetten. In beide gevallen zal wel een recordsom nodig zijn om tot een akkoord te komen, de bedragen lijken dus richting de 30 miljoen euro te moeten gaan.

Jhon Lucumi verlengde eerder deze week zijn contract bij KRC Genk, daarmee zit het interne huiswerk er volgens Sport/Voetbalmagazine echter nog lang niet op. Momenteel zouden er namelijk nog contractgesprekken lopen met de spelers van wie de verbintenis in 2023 afloopt, met name Angelo Preciado, Junya Ito, Kristian Thorstvedt, Maarten Vandevoordt en Théo Bongonda. De club wil ook hun overeenkomsten openbreken.

BUITENLAND
Sinds de pijnlijke 0-3 nederlaag tegen Bayern München staat het huis weer in brand bij FC Barcelona. In de Spaanse pers regent het namelijk geruchten over een mogelijk ontslag van Ronald Koeman. Mét mogelijk gevolgen voor de Rode Duivels. Zo menen diverse media, waaronder ESPN, dat bondscoach Roberto Martinez op de lijst met kandidaat-opvolgers pronkt. Ook ex-speler Xavi Hernandez wordt genoemd, al bleef Koeman tot dusver gewoon op post.

Carlo Ancelotti had een bijzondere aanwinst in gedachten bij Real Madrid. De Italiaanse coach belde volgens Globo naar David Luiz, die eind vorig seizoen afscheid nam bij Arsenal. De deal ging uiteindelijk niet door, omdat Real al te veel spelers van buiten de EU binnen de selectie heeft. Ook heerste binnen de club scepsis over zijn mogelijke komst. Vorige week vond David Luiz in Flamengo overigens toch een nieuwe club.

Volgens media als ESPN en The Sun wil Juventus, dat erg zwak aan het seizoen begon in de Serie A, gaan profiteren van de situatie van Gabriel Jesus bij Manchester City. De Italiaanse grootmacht zou zo'n zestig miljoen euro overhebben voor de diensten van de Braziliaans international. Al heerst er wel concurrentie: ook Bayern München zou belangstelling tonen.

LEES OOK: Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

2
2
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

27
27
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

17
17
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

132
132
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

55
55
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

841
841
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

159
159
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

374
374
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

254
254
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

249
249
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

322
322
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

90
90
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

85
85
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

591
591
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

349
349
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

153
153
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

156
156
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

137
137
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

15
15
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

117
117
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

322
322
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

140
140
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

466
466
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

113
113
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

45
45

Meer sportnieuws