TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça wil Martinez, Club gaat voor dubbele recordsom'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge maakte vrijdag opnieuw een statement. Zo werden de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) opengebroken. Maar volgens Het Laatste Nieuws is een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar' en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zetten. In beide gevallen zal wel een recordsom nodig zijn om tot een akkoord te komen, de bedragen lijken dus richting de 30 miljoen euro te moeten gaan.

Jhon Lucumi verlengde eerder deze week zijn contract bij KRC Genk, daarmee zit het interne huiswerk er volgens Sport/Voetbalmagazine echter nog lang niet op. Momenteel zouden er namelijk nog contractgesprekken lopen met de spelers van wie de verbintenis in 2023 afloopt, met name Angelo Preciado, Junya Ito, Kristian Thorstvedt, Maarten Vandevoordt en Théo Bongonda. De club wil ook hun overeenkomsten openbreken.

BUITENLAND
Sinds de pijnlijke 0-3 nederlaag tegen Bayern München staat het huis weer in brand bij FC Barcelona. In de Spaanse pers regent het namelijk geruchten over een mogelijk ontslag van Ronald Koeman. Mét mogelijk gevolgen voor de Rode Duivels. Zo menen diverse media, waaronder ESPN, dat bondscoach Roberto Martinez op de lijst met kandidaat-opvolgers pronkt. Ook ex-speler Xavi Hernandez wordt genoemd, al bleef Koeman tot dusver gewoon op post.

Carlo Ancelotti had een bijzondere aanwinst in gedachten bij Real Madrid. De Italiaanse coach belde volgens Globo naar David Luiz, die eind vorig seizoen afscheid nam bij Arsenal. De deal ging uiteindelijk niet door, omdat Real al te veel spelers van buiten de EU binnen de selectie heeft. Ook heerste binnen de club scepsis over zijn mogelijke komst. Vorige week vond David Luiz in Flamengo overigens toch een nieuwe club.

Volgens media als ESPN en The Sun wil Juventus, dat erg zwak aan het seizoen begon in de Serie A, gaan profiteren van de situatie van Gabriel Jesus bij Manchester City. De Italiaanse grootmacht zou zo'n zestig miljoen euro overhebben voor de diensten van de Braziliaans international. Al heerst er wel concurrentie: ook Bayern München zou belangstelling tonen.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Gent zakt wéér door ondergrens: "Ligt zwaar op de maag"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

0
0
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

10
10
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

81
81
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

159
159
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

172
172
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

432
432
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

171
171
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

125
125
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

408
408
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

504
504
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

77
77
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

252
252
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

203
203
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

129
129
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

210
210
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

87
87
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

531
531
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

125
125
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

155
155
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

291
291
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

333
333
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

565
565
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

36
36
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

512
512
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

246
246

Meer sportnieuws