'Lang en CDK bezig aan laatste seizoen: Club Brugge wil recordsommen'

door
'Lang en CDK bezig aan laatste seizoen: Club Brugge wil recordsommen'

Enkele dagen na de veelbesproken stunt tegen Paris Saint-Germain, maakte Club Brugge vrijdag opnieuw een statement. Zo werden de contracten van goudhaantjes Charles De Ketelaere (2024) en Noa Lang (2025) opengebroken. Al betekent dit niet dat beide smaakmakers nu langer aan boord zullen blijven.


De gesprekken omtrent een verlengd en vooral verbeterd contract, liepen in beide gevallen al een tijdje. En nu zijn alle betrokken partijen er dus uitgeraakt. Maar volgens Het Laatste Nieuws is een langer verblijf van zowel Lang als De Ketelaere 'quasi ondenkbaar' en is het nagenoeg zeker dat de twee publiekslievelingen na het seizoen toch een stap hogerop zet. Aan interesse zal er, in tegenstelling tot de voorbije zomer, geen gebrek zijn. Zeker als beide spelers tijdens de komende maanden blijven bevestigen in de Champions League.

Maar dankzij de contractverlengingen kan Club Brugge straks wel in een veel sterkere positie aan de onderhandelingstafel plaatsnemen. Geïnteresseerde ploegen weten dan ook waar ze aan toe zijn. Volgens HLN zal in beide gevallen een recordsom nodig zijn om tot een akkoord te komen, de bedragen lijken dus richting de 30 miljoen euro te moeten gaan. Maar eerst willen zowel CDK als Lang nog een laatste keer alles geven voor Blauw-Zwart. Een vertrek tijdens de wintermercato lijkt dan ook uitgesloten.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

3
3
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

113
113
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

50
50
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

236
236
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

36
36
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

51
51
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

185
185
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

134
134
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

414
414
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

101
101
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

481
481
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

166
166
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

567
567
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

167
167
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

887
887
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

364
364
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

71
71
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

56
56
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

397
397
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

28
28
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

125
125
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

165
165
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

165
165
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

104
104
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

85
85

Meer sportnieuws