Clement verklaart waarom hij niet vroeger wisselde

475 stemmen
Clement verklaart waarom hij niet vroeger wisselde

Club Brugge is woensdagavond op uitstekende wijze aan zijn campagne in de Champions League begonnen. Tegen alle verwachtingen in slaagde Blauw-Zwart er namelijk in om Paris Saint-Germain in bedwang te houden. Een aangename wedstrijd op Jan Breydel eindigde op 1-1.

En Club had zelfs de kansen om een overwinning uit de brand te slepen. Coach Philippe Clement kon dan ook niet anders dan tevreden zijn. Nochtans pakte hij een risico door aanvoerder Ruud Vormer op de bank te zetten. Maar de andere spelers deden het uitstekend. "Lang, De Ketelaere, Vanaken, Sowah ... ik moet eigenlijk heel de lijst van spelers afgaan. Je kan zo'n prestaties enkel maar halen als iedereen top is, dat was het geval", klonk het op Brugse clubwebstek.

Dit onverwachte punt zorgt ook voor perspectief, zeker omdat concurrent RB Leipzig zwaar verloor op het veld van Manchester City. "De andere ploegen zijn verwittigd, er komen nog vijf finales aan en daar moeten we klaar voor zijn. Ik denk niet dat deze groep grenzen moet stellen. Laat ons dromen en dan zien we wel waar we uitkomen. Dit was alvast een schitterende prestatie", aldus Clement.

UPDATE 16/09

Uiteraard was ook Philippe Clement een zeer tevreden man na de wedstrijd, zo bleek al uit bovenstaande reactie. Er kan echter worden afgevraagd waarom Clement niet vroeger wisselde in de tweede helft, daar enkele Club-spelers duidelijk vermoeid waren. “Er was geen reden om te wisselen en daarom heb ik dat ook niet gedaan, tot helemaal op het einde”, oordeelde de coach van Club echter.

Naast het behaalde resultaat was Clement overigens ook zeer tevreden over de durf die zijn spelers aan de dag hebben gelegd: “Mentaal, fysiek, tactisch waren we sterk. We hebben een historische avond beleefd. De spelers hebben dat afgedwongen, in de duels maar ook voetballend. Dat heeft me plezierd. Dat mijn spelers hebben durven voetballen.”

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Had Clement vroeger moeten wisselen?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

4
4
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

13
13
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

33
33
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

126
126
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

82
82
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

152
152
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

75
75
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

361
361
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

97
97
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

226
226
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

714
714
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

516
516
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

108
108
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

246
246
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

840
840
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

126
126
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

218
218
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

211
211
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

571
571
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

572
572
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1001
1001
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

350
350
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

543
543
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

345
345

Meer sportnieuws