'FC Barcelona wil verrassen met geschorste ex-speler'

door
'FC Barcelona wil verrassen met geschorste ex-speler'

Marc-André Ter Stegen is al sinds jaar en dag dé doelman van FC Barcelona. De Duitse sluitpost, die bij de nationale ploeg de eeuwige nummer twee achter Manuel Neuer is, lijkt echter de enige goede doelman te zijn bij FC Barcelona. 

De Catalanen kijken daarom op de transfermarkt rond naar mogelijke versterkingen van het keepersgilde. Op dit moment geldt Neto als belangrijkste alternatief voor de Duitse doelman, maar de Braziliaan kon in eerdere periodes niet overtuigen onder de lat van Barcelona. 

De clubleiding heeft nu een alternatief geïdentificeerd voor de Duitse doelman: André Onana moet volgens Spaanse media in de zomer de transfervrij overstap maken naar FC Barcelona. Mocht dit rond komen, dan keert Onana naar jaren terug naar de plek waar het voor hem allemaal begon. Onana werd door Ajax weggeplukt uit de jeugd van Barça voordat de Kat uit Kameroen een basisplaats veroverde bij Ajax. 

Het is echter niet bekend of Bacelona deze winter al zaken wil doen met Ajax of wacht tot dat het contract van de doelman in 2022 is afgelopen. Aangezien de financiele situatie bij de Catalanen aardig dramatisch is, zou je uit kunnen gaan van het tweede. Momenteel zit Onana nog steeds een schorsing uit voor gebruik van verboden middelen.

LEES OOK: Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Zou hij een goeie aanwinst zijn voor Barça?

Meest recent

Duranville maakt het te bont: coach grijpt genadeloos in

In de Duitse Bundesliga slaagde Borussia Dortmund er zondagavond niet in om over RB Leipzig naar de ...

8
8
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

161
161
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

114
114
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

282
282
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

399
399
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

233
233
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

261
261
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

294
294
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

98
98
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

105
105
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

64
64
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

342
342
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

200
200
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

459
459
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

491
491
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

223
223
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

387
387
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

135
135
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

244
244
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

144
144
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

188
188
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

197
197
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

760
760

Meer sportnieuws