Pochettino: "Club Brugge heeft me niet verrast"

820 stemmen
Pochettino:

Voor Club Brugge was de 1-1 tegen PSG een uitstekend resultaat, voor de Fransen start de Champions League met een ontgoocheling. Coach Mauricio Pochettino koos voor het eerst voor het monsterlijke aanvalstrio Messi, Neymar en Mbappé, maar zij gaven niet thuis in Jan Breydel.

Toch weigerde de Argentijn na afloop te schieten op zijn aanvalslinie. Meer nog: hij had zelfs lof over voor hun prestatie, dan vooral op defensief vlak. Al beseft hij dat het ook nog veel beter moet "Ik ben blij met de defensieve inspanningen van de aanvallers, maar we moeten sterker zijn op andere gebieden van het spel. Ze moeten concurreren, ze moeten elkaar kennen, ze moeten elkaar begrijpen, ze moeten samenspelen om succesvol te zijn, maar dat was vanavond niet het probleem", lezen we bij RMC Sport.

UPDATE 16/09

Mauricio Pochettino was dus niet ontevreden over zijn nieuw aanvalstrio, al gaven ze woensdag allesbehalve thuis. Wie wel thuisgaven waren de spelers van Club Brugge. Dat zag ook de Argentijnse oefenmeester, al was hij naar eigen zeggen niet verrast: “Club Brugge heeft me helemaal niet verrast. Welke spelers ik me over twee maanden nog zal herinneren? Ik heb er enkelen gezien, maar ik ga natuurlijk geen namen noemen. Dan weet je wat er gebeurt.”

Pochettino wil zo transfergeruchten vermijden, maar had wel nog een compliment in petto: “Club Brugge heeft een goed team. De motivatie bij de tegenstander was heel groot, maar dat is normaal als ze tegen PSG spelen.”

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Had jij Club Brugge zo sterk verwacht?

Meest recent

Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

0
0
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

1
1
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

59
59
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

18
18
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

212
212
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

312
312
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

281
281
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

490
490
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

208
208
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

326
326
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

154
154
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

520
520
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

587
587
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

396
396
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

630
630
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

133
133
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

260
260
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

458
458
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

123
123
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

486
486
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

440
440
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

519
519
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

903
903
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

205
205

Meer sportnieuws