Club Brugge verovert Europa: "PSG werd overrompeld"

door
Club Brugge verovert Europa:

Voorafgaand aan de wedstrijd werd een flinke bolwassing verwacht voor Club Brugge tegen Paris-Saint-Germain, maar niets was minder waar. Blauw-Zwart toonde zich een meer dan waardige tegenstander, en maakte zelfs aanspraak op de drie punten. Ook vooraanstaande Europese media zagen een zeer sterk Club, naast een zwak PSG.

Te beginnen met L’Équipe, die een spookachtig trio ‘MNM’ zagen, maar terecht met lof gooien richting Brugge: “Wie had ooit gedacht dat PSG zo opgejaagd zouden worden door de zogenaamd zwakste ploeg in groep A? De spelers van Mauricio Pochettino werden volledig overrompeld door Hans Vanaken en zijn ploegmaats. Club Brugge dwong een verdiend gelijkspel af. Sterker zelfs: ze hadden kunnen winnen als Navas niet op de afspraak had geweest.”

Bij de Franse collega’s van RMC ging de aandacht voornamelijk naar de aanvallende drietand… van Club Brugge. “Het was niet MNM dat het meest opviel. Brugge deed de Parijse ploeg lijden met jonge aanvallers als Noa Lang (22 jaar), Charles de Ketelaere (20 jaar) en Kamal Sowah (21 jaar). De Parijzenaren hadden het defensief moeilijk tegen hen en werden overweldigd door een ploeg met slagtanden.”

 

Ook in Engeland en Duitsland waren ze het erover eens dat Club meer dan verdiend een punt thuishield: “De Parijzenaren legden te weinig kwaliteit aan de dag en misten defensieve focus. Messi en co konden de weerbare Belgen niet over de knie krijgen. Club Brugge pakte een meer dan verdiend punt”, klonk het in de Daily Mail.

“Het was waanzin in Brugge. Wat een gevecht, wat een match. Club Brugge speelde 1-1 gelijk tegen de sterren van PSG nadat ze terugkwamen van een achterstand. Ook na de pauze bleven de Belgen sterk in de duels én waren ze zelfs de betere ploeg. Na affluiten stond het 16-9 in doelpogingen. Club werd luid toegejuicht, en terecht”, was BILD dan weer vol lof.

Tot slot lag ook het oordeel van het Spaanse MARCA in dezelfde lijn: “Er werd een rustig en doelpuntrijk debuut verwacht voor ‘MNM’, maar PSG kwam met de schrik vrij. Ze kenden defensieve problemen tegen Club. Wervelwind Lang, De Ketelaere, en Vanaken waren gevaarlijker dan de Parijse drietand. Navas voorkwam erger. Het Belgische team hield stand en pakte een onverwacht maar glorieus gelijkspel.”

LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Wie was voor u de man van de wedstrijd?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

13
13
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

64
64
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

63
63
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

38
38
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

90
90
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

126
126
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

192
192
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

73
73
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

434
434
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

130
130
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

155
155
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

298
298
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

135
135
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

135
135
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

109
109
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

319
319
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

242
242
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

159
159
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

169
169
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

257
257
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

178
178
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws