Stunt van formaat: sterk Club Brugge houdt PSG in bedwang

door
Stunt van formaat: sterk Club Brugge houdt PSG in bedwang

In de Champions League heeft Club Brugge op de openingsspeeldag meteen voor een stunt gezorgd. Zo slaagde de landskampioen er op eigen veld in om de sterren van Paris Saint-Germain in bedwang te houden: 1-1. Blauw-Zwart speelde een verrassend sterke partij en kreeg zelfs kansen op de zege, maar de puntendeling was al bij al een correcte weergave.


De aanvangsfase beloofde nochtans weinig goeds voor de Bruggelingen, zo startte PSG voortvarend aan de partij. Maar kansen creëren lukte niet voor de bezoekers en de thuisploeg kwam steeds beter in de match. Na 12 minuten werd Jan Breydel een eerste keer echt opgeschud. Na een slordigheid bij Leandro Paredes, kon Charles De Ketelaere met de bal aan de haal gaan en op doel afstormen. De Argentijnse middenvelder kon niet anders dan aan de noodrem trekken en haalde CDK onderuit. Heel het stadion claimde een strafschop, maar de wedstrijdleiding hield het bij geel. Als klap op de vuurpijl maakte Ander Herrera er niet veel later ook nog eens 0-1 van.

Club liet het niet aan zijn hart komen en bleef strijden. Daar werd het na goed een klein halfuur spelen ook voor beloond: na een goede combinatie tussen Noa Lang en Eduard Sobol, kon een sterke Hans Vanaken de gelijkmaker binnen tikken. De spelmaker maakte er niet veel later zelfs bijna 2-1 van met een knappe vrije trap. En zo kon Blauw-Zwart met een gerust gemoed de kleedkamers in. Na de pauze gingen de Bruggelingen gewoon voort op hun elan. Met vooral Lang en De Ketelaere die charmeerden.

Het bleef uiteraard opletten voor het aanvallende gevaar uit Parijs. Simon Mignolet was echter attent op een poging van Lionel Messi. Ook in de slotfase kregen de Fransen nog enkele mogelijkheden, invaller Mauro Icardi kreeg zijn vizier echter niet op scherp. En zo bleef het uiteindelijk bij 1-1. Een verrassend goed en verdiend resultaat dat Club weer uitzicht geeft op minstens de derde plaats in zijn poule.

Scoreverloop:
0-1 (15') Ander Herrera
1-1 (27') Hans Vanaken

LEES OOK: 'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Wie vond u de beste speler bij Club?

Meest recent

Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

0
0
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

12
12
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

31
31
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

48
48
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

15
15
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

60
60
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

203
203
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

95
95
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

178
178
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

48
48
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

178
178
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

84
84
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

129
129
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

83
83
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

334
334
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

227
227
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

319
319
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

297
297
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

431
431
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

211
211
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

64
64
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

363
363
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68

Meer sportnieuws