Club Brugge benadeeld? "Dit is absoluut een rode kaart"

door
Club Brugge benadeeld?

Club Brugge stond woensdagavond voor een bijzonder lastige opdracht en opende zijn Champions League-campagne met een thuiswedstrijd tegen de sterren van Paris Saint-Germain. Op papier leek Blauw-Zwart op voorhand kansloos. Maar in de aanvangsfase hield de landskampioen opmerkelijk goed stand.


PSG eiste wel meteen het balbezit op, Club gaf in eerste instantie echter niets weg en kwam steeds beter in de match. De eerste kansjes waren zelfs voor de thuisploeg. Na een twaalftal minuten volgde echter een bepalende fase. Na een slordigheid bij Leandro Paredes, kon Charles De Ketelaere met de bal aan de haal gaan en op doel afstormen. De Argentijnse middenvelder kon niet anders dan aan de noodrem trekken en haalde CDK onderuit. Het hele stadion schreeuwde om een rode kaart, maar de wedstrijdleiding hield het bij slechts geel. Als klap op de vuurpijl maakte Ander Herrera er niet veel later ook nog eens 0-1 van.

Een jammerlijke zaak voor de Bruggelingen, zo vond ook analist Gilles De Bilde. Volgens de ex-Gouden Schoen had Paredes altijd van het veld gestuurd moeten worden. "Dit is niet correct, hij heeft niks bal. De Ketelaere gaat wel graag liggen, maar hij raakt ook absoluut geen bal. De Ketelaere kon nog genoeg meters maken om alleen op Keylor Navas af te gaan. Dit is absoluut een rode kaart. Wordt het dan zo'n wedstrijd waarin sommige ploegen bevoordeeld worden? Dit kan je toch moeilijk verantwoorden als scheidsrechter", sakkerde de co-commentator bij VTM 2.

LEES OOK: 'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paredes had een rode kaart moeten krijgen ...

Meest recent

'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

10
10
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

196
196
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

41
41
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

145
145
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

42
42
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

26
26
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

59
59
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

251
251
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

229
229
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

25
25
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

135
135
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

175
175
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

348
348
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

254
254
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

24
24
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

389
389
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

82
82
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

192
192
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

72
72
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

99
99
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

60
60
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

212
212
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

73
73
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

409
409

Meer sportnieuws