Club Brugge benadeeld? "Dit is absoluut een rode kaart"

door
Club Brugge benadeeld?

Club Brugge stond woensdagavond voor een bijzonder lastige opdracht en opende zijn Champions League-campagne met een thuiswedstrijd tegen de sterren van Paris Saint-Germain. Op papier leek Blauw-Zwart op voorhand kansloos. Maar in de aanvangsfase hield de landskampioen opmerkelijk goed stand.


PSG eiste wel meteen het balbezit op, Club gaf in eerste instantie echter niets weg en kwam steeds beter in de match. De eerste kansjes waren zelfs voor de thuisploeg. Na een twaalftal minuten volgde echter een bepalende fase. Na een slordigheid bij Leandro Paredes, kon Charles De Ketelaere met de bal aan de haal gaan en op doel afstormen. De Argentijnse middenvelder kon niet anders dan aan de noodrem trekken en haalde CDK onderuit. Het hele stadion schreeuwde om een rode kaart, maar de wedstrijdleiding hield het bij slechts geel. Als klap op de vuurpijl maakte Ander Herrera er niet veel later ook nog eens 0-1 van.

Een jammerlijke zaak voor de Bruggelingen, zo vond ook analist Gilles De Bilde. Volgens de ex-Gouden Schoen had Paredes altijd van het veld gestuurd moeten worden. "Dit is niet correct, hij heeft niks bal. De Ketelaere gaat wel graag liggen, maar hij raakt ook absoluut geen bal. De Ketelaere kon nog genoeg meters maken om alleen op Keylor Navas af te gaan. Dit is absoluut een rode kaart. Wordt het dan zo'n wedstrijd waarin sommige ploegen bevoordeeld worden? Dit kan je toch moeilijk verantwoorden als scheidsrechter", sakkerde de co-commentator bij VTM 2.

LEES OOK: 'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

Paredes had een rode kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

66
66
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

80
80
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

180
180
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

86
86
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

177
177
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

138
138
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

87
87
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

68
68
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

87
87
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

96
96
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

206
206
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

82
82
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

135
135
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

134
134
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

431
431
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

336
336
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

476
476
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

420
420
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

344
344
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

375
375
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

231
231
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

332
332
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78

Meer sportnieuws