Beerschot grijpt in: Peter Maes op straat gezet

door
Beerschot grijpt in: Peter Maes op straat gezet

Beerschot VA is met 1 op 21 dramatisch aan het nieuwe seizoen begonnen en die slechte resultaten blijven niet zonder gevolgen. Zo werd hoofdcoach Peter Maes woensdag op straat gezet, dat bevestigde de club inmiddels via de officiële kanalen. De ex-doelman was nog maar sinds afgelopen zomer aan de slag op 't Kiel.


Beerschot besloot eind vorig seizoen om de samenwerking met interim-trainer Will Still, die in januari het roer had overgenomen van Hernan Losada, niet voort te zetten. In plaats daarvan werd Maes verrassend weggeplukt bij STVV. Hij tekende meteen voor drie seizoenen bij de Antwerpenaren, maar na enkele maanden zit zijn avontuur er dus alweer op. Beerschot begon dan ook bijzonder teleurstellend aan het seizoen. De club staat na zeven speeldagen helemaal onderaan het klassement en telt slechts één punt, dat zijn er al zes minder dan de voorlaatste in het klassement.

Die slechte resultaten zorgden ook voor strubbelingen binnen de club. De spelers zouden niet zo enthousiast zijn geweest over de conservatie aanpak van Maes, die haaks staat op de moderne benadering van Still en Losada. Assistenten Davy Heymans en Stefan Winters, die de hoofdcoach zelf meepakte naar 't Kiel, zouden volgens Gazet van Antwerpen dan weer voor ergernis hebben gezorgd bij de rest van de sportieve omkadering. Ook zij vertrekken in het zog van Maes.

Wie de nieuwe T1 wordt, is voorlopig koffiedik kijken. Marc Noë, manusje-van-alles en vaste waarde binnen de club, neemt de voorbereiding op de partij van zaterdag tegen KV Oostende alvast op zich.

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Maes verdiende meer krediet ...

Meest recent

Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

10
10
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

27
27
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

77
77
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

67
67
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

16
16
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

294
294
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

177
177
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

93
93
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

247
247
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

495
495
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

73
73
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

320
320
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

214
214
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

155
155
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

166
166
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

249
249
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

690
690
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

402
402
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

462
462
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

328
328
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

271
271
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

131
131
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

161
161
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

339
339

Meer sportnieuws