Beerschot grijpt in: Peter Maes op straat gezet

door
Beerschot grijpt in: Peter Maes op straat gezet

Beerschot VA is met 1 op 21 dramatisch aan het nieuwe seizoen begonnen en die slechte resultaten blijven niet zonder gevolgen. Zo werd hoofdcoach Peter Maes woensdag op straat gezet, dat bevestigde de club inmiddels via de officiële kanalen. De ex-doelman was nog maar sinds afgelopen zomer aan de slag op 't Kiel.


Beerschot besloot eind vorig seizoen om de samenwerking met interim-trainer Will Still, die in januari het roer had overgenomen van Hernan Losada, niet voort te zetten. In plaats daarvan werd Maes verrassend weggeplukt bij STVV. Hij tekende meteen voor drie seizoenen bij de Antwerpenaren, maar na enkele maanden zit zijn avontuur er dus alweer op. Beerschot begon dan ook bijzonder teleurstellend aan het seizoen. De club staat na zeven speeldagen helemaal onderaan het klassement en telt slechts één punt, dat zijn er al zes minder dan de voorlaatste in het klassement.

Die slechte resultaten zorgden ook voor strubbelingen binnen de club. De spelers zouden niet zo enthousiast zijn geweest over de conservatie aanpak van Maes, die haaks staat op de moderne benadering van Still en Losada. Assistenten Davy Heymans en Stefan Winters, die de hoofdcoach zelf meepakte naar 't Kiel, zouden volgens Gazet van Antwerpen dan weer voor ergernis hebben gezorgd bij de rest van de sportieve omkadering. Ook zij vertrekken in het zog van Maes.

Wie de nieuwe T1 wordt, is voorlopig koffiedik kijken. Marc Noë, manusje-van-alles en vaste waarde binnen de club, neemt de voorbereiding op de partij van zaterdag tegen KV Oostende alvast op zich.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep
65

Maes verdiende meer krediet ...

Meest recent

'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

20
20
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

121
121
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

154
154
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

144
144
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

94
94
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

232
232
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

235
235
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

171
171
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

77
77
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

43
43
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

510
510
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

369
369
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

609
609
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

378
378
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

113
113
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

127
127
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

460
460
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

172
172
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

275
275
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

117
117
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

279
279
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

487
487
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

209
209
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

79
79

Meer sportnieuws