Beerschot grijpt in: Peter Maes op straat gezet

786 stemmen
Beerschot grijpt in: Peter Maes op straat gezet

Beerschot VA is met 1 op 21 dramatisch aan het nieuwe seizoen begonnen en die slechte resultaten blijven niet zonder gevolgen. Zo werd hoofdcoach Peter Maes woensdag op straat gezet, dat bevestigde de club inmiddels via de officiële kanalen. De ex-doelman was nog maar sinds afgelopen zomer aan de slag op 't Kiel.


Beerschot besloot eind vorig seizoen om de samenwerking met interim-trainer Will Still, die in januari het roer had overgenomen van Hernan Losada, niet voort te zetten. In plaats daarvan werd Maes verrassend weggeplukt bij STVV. Hij tekende meteen voor drie seizoenen bij de Antwerpenaren, maar na enkele maanden zit zijn avontuur er dus alweer op. Beerschot begon dan ook bijzonder teleurstellend aan het seizoen. De club staat na zeven speeldagen helemaal onderaan het klassement en telt slechts één punt, dat zijn er al zes minder dan de voorlaatste in het klassement.

Die slechte resultaten zorgden ook voor strubbelingen binnen de club. De spelers zouden niet zo enthousiast zijn geweest over de conservatie aanpak van Maes, die haaks staat op de moderne benadering van Still en Losada. Assistenten Davy Heymans en Stefan Winters, die de hoofdcoach zelf meepakte naar 't Kiel, zouden volgens Gazet van Antwerpen dan weer voor ergernis hebben gezorgd bij de rest van de sportieve omkadering. Ook zij vertrekken in het zog van Maes.

Wie de nieuwe T1 wordt, is voorlopig koffiedik kijken. Marc Noë, manusje-van-alles en vaste waarde binnen de club, neemt de voorbereiding op de partij van zaterdag tegen KV Oostende alvast op zich.

LEES OOK: Beerschot laat floptransfer vertrekken

🚀

Maes verdiende meer krediet ...

Meest recent

'Leko dropt hint: transfervuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

46
46
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

73
73
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

240
240
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

257
257
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

129
129
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

74
74
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

744
744
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

119
119
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

402
402
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1506
1506
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

343
343
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

448
448
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

359
359
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

410
410
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1158
1158
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

358
358
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

293
293
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

309
309
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

379
379
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

73
73
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

63
63
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

564
564
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

157
157
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

412
412

Meer sportnieuws