'Opdoffer Vormer: aanvoerder op bank verwacht tegen PSG'

3518 stemmen
'Opdoffer Vormer: aanvoerder op bank verwacht tegen PSG'

De Champions League is dinsdagavond in alle hevigheid losgebarsten, maar vanuit Belgisch perspectief zijn zowat alle ogen op de matchen van woensdagavond gericht. Landskampioen Club Brugge krijgt dan namelijk het bezoek van het grote Paris Saint-Germain. En coach Philippe Clement zou wel eens voor een grote verrassing in zijn basiself kunnen zorgen.


Op zijn traditionele persbabbel daags voor de match wou de Brugse trainer nog geen details prijsgeven over zijn basisploeg, maar hij liet wel verstaan dat er een tactisch plannetje is uitgedokterd. En volgens de krant Het Nieuwsblad zou Ruud Vormer daar wel eens de dupe van kunnen worden. Het medium beweert namelijk dat Clement overweegt om met een extra controlerende middenvelder te starten en dat zou ten koste van de aanvoerder kunnen gaan.

UPDATE 10u40
Het begint er steeds meer op te lijken dat Vormer gepasseerd zal worden in de basiself tegen PSG. Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat de aanvoerder op de bank zal starten. In plaats daarvan komt Mats Rits allicht aan de aftrap naast Eder Balanta, Clement zou dus omschakelen naar twee meer defensieve middenvelders. Een officiële bevestiging kwam er nog niet, maar de voorbije dagen werd al volop getraind op dit systeem.

Bij HLN weet men overigens dat Vormer niet bepaald gelukkig was met het nieuws, de aanvoerder zou behoorlijk gepikeerd hebben gereageerd. Overigens zou met Brandon Mechele nog een tweede ervaren kracht op de bank moeten plaatsnemen. Nog steeds een gevolg van zijn wanprestatie tegen AA Gent, bovendien liet vervanger Jack Hendry al een sterke indruk achter.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Vormer op de bank zetten is geen goede keuze van Clement ...

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

22
22
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

69
69
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

373
373
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

34
34
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

42
42
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

293
293
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

411
411
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

492
492
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

823
823
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

519
519
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

147
147
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

398
398
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

714
714
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

302
302
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

502
502
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

406
406
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

231
231
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

104
104
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws