'Opdoffer Vormer: aanvoerder op bank verwacht tegen PSG'

door
'Opdoffer Vormer: aanvoerder op bank verwacht tegen PSG'

De Champions League is dinsdagavond in alle hevigheid losgebarsten, maar vanuit Belgisch perspectief zijn zowat alle ogen op de matchen van woensdagavond gericht. Landskampioen Club Brugge krijgt dan namelijk het bezoek van het grote Paris Saint-Germain. En coach Philippe Clement zou wel eens voor een grote verrassing in zijn basiself kunnen zorgen.


Op zijn traditionele persbabbel daags voor de match wou de Brugse trainer nog geen details prijsgeven over zijn basisploeg, maar hij liet wel verstaan dat er een tactisch plannetje is uitgedokterd. En volgens de krant Het Nieuwsblad zou Ruud Vormer daar wel eens de dupe van kunnen worden. Het medium beweert namelijk dat Clement overweegt om met een extra controlerende middenvelder te starten en dat zou ten koste van de aanvoerder kunnen gaan.

UPDATE 10u40
Het begint er steeds meer op te lijken dat Vormer gepasseerd zal worden in de basiself tegen PSG. Ook Het Laatste Nieuws bevestigt nu dat de aanvoerder op de bank zal starten. In plaats daarvan komt Mats Rits allicht aan de aftrap naast Eder Balanta, Clement zou dus omschakelen naar twee meer defensieve middenvelders. Een officiële bevestiging kwam er nog niet, maar de voorbije dagen werd al volop getraind op dit systeem.

Bij HLN weet men overigens dat Vormer niet bepaald gelukkig was met het nieuws, de aanvoerder zou behoorlijk gepikeerd hebben gereageerd. Overigens zou met Brandon Mechele nog een tweede ervaren kracht op de bank moeten plaatsnemen. Nog steeds een gevolg van zijn wanprestatie tegen AA Gent, bovendien liet vervanger Jack Hendry al een sterke indruk achter.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

Vormer op de bank zetten is geen goede keuze van Clement ...

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

107
107
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

192
192
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

69
69
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

94
94
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

82
82
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

113
113
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

62
62
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

210
210
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

468
468
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

59
59
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

97
97
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

181
181
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

312
312
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

94
94
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

284
284
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

517
517
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

163
163
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

120
120
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

571
571
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

268
268

Meer sportnieuws