'Hoofd Maes dan toch op kapblok bij Beerschot'

598 stemmen
'Hoofd Maes dan toch op kapblok bij Beerschot'

Bij Beerschot krijgt Peter Maes de trein maar niet op de rails, want na zeven speeldagen hebben de Ratten nog altijd niet gewonnen. Maandagavond werd opnieuw verloren, deze keer met 0-1 tegen STVV. Daardoor blijft Beerschot nog steeds achter met amper één punt, waarmee het troosteloos laatste staat en al zes punten achterstand heeft op de voorlaatste plaats.


Uiteraard wankelt dus de stoel van Maes. Maar op het Kiel weigeren ze te panikeren. "Als bestuur staan wij constant in overleg, maar een crisisberaad is er gisteren na de match niet meer geweest", verklaart voorzitter Francis Vrancken in Het Laatste Nieuws. Voorlopig is een ontslag van Maes dus nog niet besproken door het bestuur en zou het goed kunnen dat de coach ook zaterdag nog tegen KV Oostende aan het roer zal staan. Al is een vertrek evenmin uitgesloten.

UPDATE 15/09
Het lijkt er steeds meer op dat Maes toch zal moeten beschikken op 't Kiel. Volgens clubwatcher Koen Frans van Gazet van Antwerpen is zijn krediet vrijwel op bij zowel het bestuur als een deel van de spelersgroep, die hem een te conservatieve aanpak verwijt. Men stelt dan ook dat een ontslag 'stilaan onafwendbaar' is geworden. Financieel zou de schade alvast beperkt blijven als het contract vroegtijdig wordt opgezegd. Het grootste struikelblok lijkt echter de zoektocht naar een geschikte opvolger. Op dit moment ligt er geen enkele piste voor de hand van iemand die de ploeg op korte termijn weer op de rails kan krijgen.

LEES OOK: 'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

🚀

Maes verdient nog iets meer krediet ...

Meest recent

Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

25
25
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

191
191
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

73
73
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

261
261
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

170
170
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

218
218
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

752
752
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

458
458
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

286
286
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

258
258
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

116
116
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

148
148
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

595
595
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

302
302
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

90
90
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

226
226
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

121
121
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

405
405
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

93
93
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

645
645
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

677
677
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

135
135
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20

Meer sportnieuws