'Clement broedt op enorme surprise in basiself tegen PSG'

door
'Clement broedt op enorme surprise in basiself tegen PSG'

De Champions League is dinsdagavond in alle hevigheid losgebarsten, maar vanuit Belgisch perspectief zijn zowat alle ogen op de matchen van woensdagavond gericht. Landskampioen Club Brugge krijgt dan namelijk het bezoek van het grote Paris Saint-Germain. En coach Philippe Clement zou wel eens voor een grote verrassing in zijn basiself kunnen zorgen.


Op zijn traditionele persbabbel daags voor de match wou de Brugse trainer nog geen details prijsgeven over zijn basisploeg, maar hij liet wel verstaan dat er een tactisch plannetje is uitgedokterd. En volgens de krant Het Nieuwsblad zou Ruud Vormer daar wel eens de dupe van kunnen worden. Het medium beweert namelijk dat Clement overweegt om met een extra controlerende middenvelder te starten en dat zou ten koste van de aanvoerder kunnen gaan.

Veel hangt af of Eder Balanta tijdig fit geraakt. De Colombiaan trainde in ieder geval gewoon met de groep mee en zit ook in de selectie. Mogelijk krijgt hij dus het gezelschap van Noah Mbamba of Mats Rits in plaats Vormer. Bij Het Laatste Nieuws denkt men dan weer aan een basisdebutant: zo zou Faitout Maouassa de voorkeur kunnen krijgen op Eduard Sobol. Brandon Mechele zou volgens de krant dan weer aan de bank gekluisterd blijven. Voorlopig blijft het echter vooral giswerk. Een dik uur voor de aftrap worden de 11 namen normaal gezien officieel bevestigd.

De mogelijke basiself:
Mignolet; Mata, Mechele, Hendry; Sowah, Vanaken, Balanta, Vormer, Sobol; De Ketelaere, Lang

LEES OOK: Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Vormer moet sowieso starten tegen PSG ...

Meest recent

'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

74
74
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

25
25
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

139
139
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

96
96
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

230
230
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

121
121
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

49
49
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

152
152
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

55
55
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

308
308
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

458
458
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

75
75
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

257
257
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

223
223
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

443
443
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

409
409
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

615
615
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

544
544
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

147
147
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

490
490
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

197
197
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

439
439
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

124
124

Meer sportnieuws