Marquinhos duidt sterkste punt Club Brugge aan

door
Marquinhos duidt sterkste punt Club Brugge aan

Zoals voor nagenoeg elke Champions League-wedstrijd zakte vrij veel volk af naar de perszaal van Club Brugge, maar dinsdag was het toch extra druk. Al is dat natuurlijk logisch met een tegenstander van het kaliber Paris Saint-Germain. Namens het sterrenensemble nam Marquinhos overigens plaats achter de microfoon.


De Parijse aanvoerder onderstreept het belang van de eerste groepswedstrijd, die PSG overtuigend hoopt te winnen. Maar de Braziliaan benadrukte ook dat het niet gemakkelijk zal worden. Zo was hij vooral onder de indruk van de fysieke kwaliteiten bij Blauw-Zwart. "De match tegen een zelfzekere ploeg als Club Brugge is uiteraard belangrijk. Wij willen punten meepakken, maar we zullen ervoor moeten vechten, want Club is een fysiek sterke ploeg", klonk het.

Marquinhos was er twee jaar geleden ook al bij toen de Parijzenaars op bezoek kwamen in Jan Breydel. De Fransen wonnen die partij toen met duidelijke 0-5-cijfers, maar de verdediger/middenvelder herinnert zich nog een lastige eerste helft. "We hebben hier toen wel gewonnen, maar dat was toch een lastige match. Club Brugge toonde zich dapper en ze liepen heel veel. Zeker in de eerste helft brachten ze ons in de problemen."

LEES OOK: 'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Puur fysiek gezien is Club waardig aan PSG ...

Meest recent

Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

73
73
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

261
261
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

70
70
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

56
56
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

218
218
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

255
255
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

369
369
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

140
140
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

633
633
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

502
502
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

251
251
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

439
439
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

62
62
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

112
112
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

92
92
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

181
181
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

437
437
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

188
188
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

409
409
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

202
202
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

187
187
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

286
286
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

809
809
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

71
71

Meer sportnieuws