PSG-sterren zwaaien met lof naar Club Brugge

607 stemmen
PSG-sterren zwaaien met lof naar Club Brugge

Club Brugge zal woensdagavond één van zijn beste wedstrijden in jaren moeten spelen. In de Champions League kruist de landskampioen namelijk de degens met het grote Paris Saint-Germain. In principe zijn de Bruggelingen op voorhand kansloos tegen zo'n kwalitatieve ploeg.


Maar in het voetbal is een mirakel nooit uitgesloten en ook bij PSG wil men het vel van de beer niet verkopen voor hij geschoten is. Op de webstek van de Franse kampioen gaven enkele spelers hun mening over Blauw-Zwart en zij toonden zich erg respectvol. "Het is een erg sterke groep. Vorig seizoen speelden we tegen United, Leipzig en Galatasaray. Nu tegen City, Leipzig en Club Brugge. En ik denk dat Brugge toch sterker is dan Galatasaray. We kennen die ploeg van twee seizoenen geleden en mogen geen fouten maken tegen hun", vertelt middenvelder Ander Herrera.

Ook de Duitse spelmaker Julian Draxler is op zijn hoede. "In de Champions League zijn er alleen moeilijke matchen. Dat geldt ook voor Brugge, dat een team heeft dat goed voetbal brengt. We zullen ons goed voorbereiden, want die ploeg zit daar niet per toeval. We moeten op ons best zijn, zoals iedere keer."

Herrera vindt alvast dat Club een sterke kern heeft en waarschuwt voor enkele spelers individueel. "Sommige spelers zijn nog dezelfde als twee jaar geleden. Ze hebben enkele jongeren, maar ook ervaren krachten zoals Mignolet, Dost en Vormer. Dat zijn spelers die al veel matchen en seizoenen in de Champions League hebben gespeeld. Dus alle respect voor Brugge."

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Hoeveel spelers van Club zouden momenteel een plaats hebben bij PSG?

Meest recent

Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

5
5
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

44
44
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

81
81
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

33
33
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

85
85
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

157
157
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

90
90
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

105
105
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

272
272
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

175
175
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

147
147
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

193
193
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

314
314
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

225
225
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

468
468
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

243
243
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

99
99
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

472
472
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

299
299
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

268
268
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

106
106
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

192
192
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362

Meer sportnieuws