PSG-sterren zwaaien met lof naar Club Brugge

door
PSG-sterren zwaaien met lof naar Club Brugge

Club Brugge zal woensdagavond één van zijn beste wedstrijden in jaren moeten spelen. In de Champions League kruist de landskampioen namelijk de degens met het grote Paris Saint-Germain. In principe zijn de Bruggelingen op voorhand kansloos tegen zo'n kwalitatieve ploeg.


Maar in het voetbal is een mirakel nooit uitgesloten en ook bij PSG wil men het vel van de beer niet verkopen voor hij geschoten is. Op de webstek van de Franse kampioen gaven enkele spelers hun mening over Blauw-Zwart en zij toonden zich erg respectvol. "Het is een erg sterke groep. Vorig seizoen speelden we tegen United, Leipzig en Galatasaray. Nu tegen City, Leipzig en Club Brugge. En ik denk dat Brugge toch sterker is dan Galatasaray. We kennen die ploeg van twee seizoenen geleden en mogen geen fouten maken tegen hun", vertelt middenvelder Ander Herrera.

Ook de Duitse spelmaker Julian Draxler is op zijn hoede. "In de Champions League zijn er alleen moeilijke matchen. Dat geldt ook voor Brugge, dat een team heeft dat goed voetbal brengt. We zullen ons goed voorbereiden, want die ploeg zit daar niet per toeval. We moeten op ons best zijn, zoals iedere keer."

Herrera vindt alvast dat Club een sterke kern heeft en waarschuwt voor enkele spelers individueel. "Sommige spelers zijn nog dezelfde als twee jaar geleden. Ze hebben enkele jongeren, maar ook ervaren krachten zoals Mignolet, Dost en Vormer. Dat zijn spelers die al veel matchen en seizoenen in de Champions League hebben gespeeld. Dus alle respect voor Brugge."

LEES OOK: Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

Hoeveel spelers van Club zouden momenteel een plaats hebben bij PSG?

Meest recent

'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

5
5
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

84
84
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

93
93
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

58
58
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

39
39
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

405
405
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

255
255
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

238
238
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

316
316
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

183
183
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

164
164
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

286
286
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

744
744
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

249
249
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

199
199
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

111
111
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

175
175
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

291
291
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1044
1044
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

338
338
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

355
355
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

99
99
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

521
521

Meer sportnieuws