'Dortmund mikt op megatransfer van meer dan 100 miljoen'

door
'Dortmund mikt op megatransfer van meer dan 100 miljoen'

Jude Bellingham is bezig aan een stomachtige carrière. De achttienjarige aanvallende middenvelder maakte een miljoenentransfer van Birmingham City naar Borussia Dortmund. In Duitsland verdiende hij een vaste plek in de Engelse selectie van bondscoach Gareth Southgate.


En mogelijk volgt weldra opnieuw een toptransfer. Het begint er immers steeds meer op te lijken dat de Engelsman niet heel lang meer in de Bundesliga te bewonderen valt. Volgens diverse Engelse en Spaanse media, waaronder The Daily Star, begint er een grote biedoorlog te ontstaan rondom de talentvolle middenvelder. Eerder werd al bekend dat Liverpool negentig miljoen euro overhad om Bellingham in 2022 naar Anfield te halen. Daar komt nu ook Chelsea bij, terwijl Bayern München een poging wil wagen om Bellingham in Duitsland te houden.

UPDATE 14/09
Borussia Dortmund, dat na het seizoen allicht ook afscheid neemt van Erling Braut Haaland, lijkt zich dus op te maken voor een nieuwe uitgaande toptransfer. Ook Manchester City zou zich inmiddels bij het lijstje met gegadigden hebben gemeld. Maar de Duitsers zijn niet van plan om hun goudhaantje zomaar te laten gaan. Volgens BILD moet de talentvolle middenvelder meer dan 100 miljoen euro opbrengen.

Borussia Dortmund will demand a fee of about 100m euros or more to let 18-year-old midfielder Jude Bellingham go, with both Manchester City and Liverpool said to be interested in the England international. (Bild - in German) pic.twitter.com/oSHjJEeDiv— Global Watch Football (@gwfootball_) September 14, 2021

LEES OOK: Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Bellingham is zo'n bedrag waard ...

Meest recent

Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

23
23
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

9
9
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

24
24
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

109
109
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

58
58
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

265
265
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

105
105
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

57
57
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

145
145
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

73
73
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

311
311
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

210
210
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

60
60
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

197
197
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

56
56
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

167
167
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

112
112
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

443
443
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

207
207
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

583
583
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

461
461
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

58
58
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

410
410
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

146
146
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

67
67

Meer sportnieuws