Club Brugge met voeten op grond gezet: "Onhaalbaar!"

1177 stemmen
Club Brugge met voeten op grond gezet:

Club Brugge had dit seizoen de ambitie om te overwinteren in Europa, liefst zelfs in de Champions League. Maar na de loting mochten die ambities alweer in de koelkast gestoken worden. Zo werd de landskampioen ondergebracht in een waanzinnige poule met Manchester City, Paris Saint-Germain en RB Leipzig.


Drie clubs die in de voorbije twee edities van het kampioenenbal minstens één keer de halve finale haalden en waarvan er twee bij de absolute topfavorieten voor de eindzege horen. Op papier is Club dus kansloos voor de eerste twee plaatsjes in de groep, zelfs derde worden zou al een hele stunt zijn. Desondanks weigert Blauw-Zwart zich bij de feiten neer te leggen. Zowel coach Philippe Clement als het bestuur liet in de voorbije weken immers verstaan dat overwinteren in de Champions League nog steeds een doel is.

Maar volgens analist Marc Degryse is dat ijdele hoop. In de HLN Sportcast laat de ex-Rode Duivel verstaan dat de Bruggelingen geen enkele kans maken om door te stoten. "Als je deze loting ziet is hun doel niet te realiseren, onhaalbaar. De voorzitter en de trainer hebben het gezegd en het is wel mooi dat ze bij hun standpunt blijven, maar die droom kunnen ze wat mij betreft niet realiseren.De mensen die niet van Club houden lachen daarmee en vinden dat naïef. Dat is het ook een beetje. Maar als sportman moet je het veld opgaan met het geloof dat ze een resultaat kunnen halen", aldus Degryse. "Elk punt dat ze halen is een stunt."

LEES OOK: Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Wat is volgens u het hoogst haalbare voor Club?

Meest recent

Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

0
0
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

20
20
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

24
24
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

28
28
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

134
134
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

65
65
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

44
44
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

137
137
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

135
135
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

32
32
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

51
51
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

329
329
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

174
174
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

239
239
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

151
151
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

148
148
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

447
447
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

342
342
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

145
145
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

107
107

Meer sportnieuws