Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

door
Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

Real Madrid maakte zondagavond zijn grote rentree in het vernieuwde Bernabeu-stadion en de Koninklijke liet meteen een sterke indruk achter. Zo werd met duidelijke 5-2-cijfers van Celta de Vigo gewonnen. Eden Hazard startte ietwat verrassend in de basisploeg van coach Carlo Ancelotti.


De Rode Duivel lijkt binnen de hiërarchie nochtans voorbij gestoken door Vinicius Junior, maar door de afwezigheid van Gareth Bale verscheen hij toch weer aan de aftrap. Echt indruk maken lukte hem wel niet. Terwijl zijn mede-aanvallers Karim Benzema en Vinicius de hoofdrollen opeisten, acteerde Hazard wat in de schaduw. "De Belg begint tekenen van verbetering te tonen. Maar bepaalde details zijn nog onvoldoende. Hij liep ook leeg naar het einde toe", beoordeelt het doorgaans kritische SPORT.

Bij El Desmarque was men behoorlijk streng en scoorde onze landgenoot slechts een 4 op 10. "Hij moet nog veel meer invloed uit oefenen op het aanvallende spel van de mannen van Ancelotti. Zeker zijn tweede helft was erg grijs." Mundo Deportivo vindt eveneens dat de Rode Duivel nog moet verbeteren. "Hazard probeert en probeert de beste versie van zichzelf te vinden, maar die verschijnt nog steeds niet."

Alfredo Relaño van AS zag dan weer dat Hazard wel goed begon aan de partij, maar daarna weer helemaal wegzakte. Bij Marca tot slot, is men nog behoorlijk positief. Het dagblad stelt vast dat Hazard steeds beter begin te worden en dat hij daar door de goede prestaties van Vinicius en Benzema ook zijn tijd voor kan nemen.

LEES OOK: 'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Hazard wordt dit seizoen nog een bepalende speler bij Real ...

Meest recent

Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

1
1
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

18
18
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

296
296
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

49
49
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

97
97
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

310
310
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

79
79
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

166
166
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

58
58
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

316
316
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

452
452
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

192
192
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

566
566
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

159
159
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

327
327
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

79
79
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

109
109
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

231
231
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

123
123
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

187
187
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

113
113
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

308
308
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

84
84
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

303
303
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

269
269

Meer sportnieuws