Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

990 stemmen
Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

Real Madrid maakte zondagavond zijn grote rentree in het vernieuwde Bernabeu-stadion en de Koninklijke liet meteen een sterke indruk achter. Zo werd met duidelijke 5-2-cijfers van Celta de Vigo gewonnen. Eden Hazard startte ietwat verrassend in de basisploeg van coach Carlo Ancelotti.


De Rode Duivel lijkt binnen de hiërarchie nochtans voorbij gestoken door Vinicius Junior, maar door de afwezigheid van Gareth Bale verscheen hij toch weer aan de aftrap. Echt indruk maken lukte hem wel niet. Terwijl zijn mede-aanvallers Karim Benzema en Vinicius de hoofdrollen opeisten, acteerde Hazard wat in de schaduw. "De Belg begint tekenen van verbetering te tonen. Maar bepaalde details zijn nog onvoldoende. Hij liep ook leeg naar het einde toe", beoordeelt het doorgaans kritische SPORT.

Bij El Desmarque was men behoorlijk streng en scoorde onze landgenoot slechts een 4 op 10. "Hij moet nog veel meer invloed uit oefenen op het aanvallende spel van de mannen van Ancelotti. Zeker zijn tweede helft was erg grijs." Mundo Deportivo vindt eveneens dat de Rode Duivel nog moet verbeteren. "Hazard probeert en probeert de beste versie van zichzelf te vinden, maar die verschijnt nog steeds niet."

Alfredo Relaño van AS zag dan weer dat Hazard wel goed begon aan de partij, maar daarna weer helemaal wegzakte. Bij Marca tot slot, is men nog behoorlijk positief. Het dagblad stelt vast dat Hazard steeds beter begin te worden en dat hij daar door de goede prestaties van Vinicius en Benzema ook zijn tijd voor kan nemen.

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Hazard wordt dit seizoen nog een bepalende speler bij Real ...

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op 18-jarige flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

23
23
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

92
92
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

32
32
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

391
391
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

295
295
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

98
98
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

329
329
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

314
314
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

53
53
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

75
75
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

131
131
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

46
46
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

420
420
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

408
408
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

139
139
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

64
64
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

571
571
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

124
124
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

137
137
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

168
168
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

160
160
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

460
460

Meer sportnieuws