Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

door
Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

Real Madrid maakte zondagavond zijn grote rentree in het vernieuwde Bernabeu-stadion en de Koninklijke liet meteen een sterke indruk achter. Zo werd met duidelijke 5-2-cijfers van Celta de Vigo gewonnen. Eden Hazard startte ietwat verrassend in de basisploeg van coach Carlo Ancelotti.


De Rode Duivel lijkt binnen de hiërarchie nochtans voorbij gestoken door Vinicius Junior, maar door de afwezigheid van Gareth Bale verscheen hij toch weer aan de aftrap. Echt indruk maken lukte hem wel niet. Terwijl zijn mede-aanvallers Karim Benzema en Vinicius de hoofdrollen opeisten, acteerde Hazard wat in de schaduw. "De Belg begint tekenen van verbetering te tonen. Maar bepaalde details zijn nog onvoldoende. Hij liep ook leeg naar het einde toe", beoordeelt het doorgaans kritische SPORT.

Bij El Desmarque was men behoorlijk streng en scoorde onze landgenoot slechts een 4 op 10. "Hij moet nog veel meer invloed uit oefenen op het aanvallende spel van de mannen van Ancelotti. Zeker zijn tweede helft was erg grijs." Mundo Deportivo vindt eveneens dat de Rode Duivel nog moet verbeteren. "Hazard probeert en probeert de beste versie van zichzelf te vinden, maar die verschijnt nog steeds niet."

Alfredo Relaño van AS zag dan weer dat Hazard wel goed begon aan de partij, maar daarna weer helemaal wegzakte. Bij Marca tot slot, is men nog behoorlijk positief. Het dagblad stelt vast dat Hazard steeds beter begin te worden en dat hij daar door de goede prestaties van Vinicius en Benzema ook zijn tijd voor kan nemen.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Hazard wordt dit seizoen nog een bepalende speler bij Real ...

Meest recent

Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

0
0
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

71
71
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

39
39
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

112
112
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

74
74
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

45
45
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

18
18
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

74
74
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

139
139
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

325
325
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

217
217
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

217
217
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

347
347
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

50
50
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

472
472
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

329
329
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

658
658
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

454
454
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

354
354
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

77
77
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

132
132
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

791
791
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

621
621
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

299
299
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

357
357

Meer sportnieuws