Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

door
Spaanse pers reageert na nieuwe basisplaats Hazard

Real Madrid maakte zondagavond zijn grote rentree in het vernieuwde Bernabeu-stadion en de Koninklijke liet meteen een sterke indruk achter. Zo werd met duidelijke 5-2-cijfers van Celta de Vigo gewonnen. Eden Hazard startte ietwat verrassend in de basisploeg van coach Carlo Ancelotti.


De Rode Duivel lijkt binnen de hiërarchie nochtans voorbij gestoken door Vinicius Junior, maar door de afwezigheid van Gareth Bale verscheen hij toch weer aan de aftrap. Echt indruk maken lukte hem wel niet. Terwijl zijn mede-aanvallers Karim Benzema en Vinicius de hoofdrollen opeisten, acteerde Hazard wat in de schaduw. "De Belg begint tekenen van verbetering te tonen. Maar bepaalde details zijn nog onvoldoende. Hij liep ook leeg naar het einde toe", beoordeelt het doorgaans kritische SPORT.

Bij El Desmarque was men behoorlijk streng en scoorde onze landgenoot slechts een 4 op 10. "Hij moet nog veel meer invloed uit oefenen op het aanvallende spel van de mannen van Ancelotti. Zeker zijn tweede helft was erg grijs." Mundo Deportivo vindt eveneens dat de Rode Duivel nog moet verbeteren. "Hazard probeert en probeert de beste versie van zichzelf te vinden, maar die verschijnt nog steeds niet."

Alfredo Relaño van AS zag dan weer dat Hazard wel goed begon aan de partij, maar daarna weer helemaal wegzakte. Bij Marca tot slot, is men nog behoorlijk positief. Het dagblad stelt vast dat Hazard steeds beter begin te worden en dat hij daar door de goede prestaties van Vinicius en Benzema ook zijn tijd voor kan nemen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

Hazard wordt dit seizoen nog een bepalende speler bij Real ...

Meest recent

Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

62
62
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

138
138
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

47
47
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

131
131
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

317
317
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

466
466
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

358
358
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

240
240
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

291
291
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

84
84
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

670
670
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

244
244
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

459
459
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

709
709
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

422
422
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

185
185
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

174
174
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

80
80
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

272
272
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

83
83
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

360
360

Meer sportnieuws