'Krankzinnige Mbappé-deal: clausule van 1 miljard'

1683
'Krankzinnige Mbappé-deal: clausule van 1 miljard'

Volgens de Spaanse omroep ABC is de beslissing genomen: Kylian Mbappé ondertekent in de aankomende wintermercato een voorcontract bij Real Madrid. De superster van Paris Saint-Germain beschikt over een aflopende verbintenis in het Parc des Princes. Hij zou reeds akkoord zijn gegaan met een voorstel van De Koninklijke.


Volgens het bovengenoemde medium is Mbappé van plan om zich voor zes jaar te verbinden aan Real, met in zijn eerste seizoen in het Estadio Santiago Bernabéu een tekenpremie van 30 miljoen euro. Daarnaast zou hij 20 miljoen euro netto per seizoen gaan verdienen. Ook zouden zijn vader en makelaar een flinke premie krijgen. Desondanks betalen de Spanjaarden in totaal minder dan wanneer ze hem afgelopen zomer voor zo'n 180 miljoen weggekocht hadden in Parijs.

Zet de aanvaller zijn handtekening onder een verbintenis in het Estadio Santiago Bernabéu, dan krijgt hij van zijn nieuwe club naar verluidt een afkoopclausule van liefst 1 miljard euro! In Spanje zijn dergelijke clausules verplicht, door zo'n waanzinnig bedrag vast te leggen wil Real op voorhand uitsluiten dat hier ooit gebruik van gemaakt wordt.

Ondertussen wil Paris Saint-Germain de international van Frankrijk maar wat graag in Parijs houden, maar de aanvaller verwijst de aanbiedingen van zijn huidige werkgever keer op keer naar de prullenbak. Volgens het laatste berichten bood PSG hem onlangs nog een nieuw salaris van 45 miljoen euro, maar zelfs dat hallucinante bedrag kon Mbappé tot dusver niet overtuigen zijn aflopende overeenkomst te verlengen.

LEES OOK: 'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Welke aanvaller zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

63
63
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

32
32
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

46
46
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

31
31
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

69
69
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

160
160
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

42
42
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

138
138
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

47
47
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

280
280
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

55
55
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

234
234
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

170
170
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

434
434
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

23
23
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

318
318
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

390
390
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

338
338
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

429
429
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

217
217
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

388
388
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

398
398
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

386
386
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

231
231
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

704
704

Meer sportnieuws