'Krankzinnige Mbappé-deal: clausule van 1 miljard'

1683 stemmen
'Krankzinnige Mbappé-deal: clausule van 1 miljard'

Volgens de Spaanse omroep ABC is de beslissing genomen: Kylian Mbappé ondertekent in de aankomende wintermercato een voorcontract bij Real Madrid. De superster van Paris Saint-Germain beschikt over een aflopende verbintenis in het Parc des Princes. Hij zou reeds akkoord zijn gegaan met een voorstel van De Koninklijke.


Volgens het bovengenoemde medium is Mbappé van plan om zich voor zes jaar te verbinden aan Real, met in zijn eerste seizoen in het Estadio Santiago Bernabéu een tekenpremie van 30 miljoen euro. Daarnaast zou hij 20 miljoen euro netto per seizoen gaan verdienen. Ook zouden zijn vader en makelaar een flinke premie krijgen. Desondanks betalen de Spanjaarden in totaal minder dan wanneer ze hem afgelopen zomer voor zo'n 180 miljoen weggekocht hadden in Parijs.

Zet de aanvaller zijn handtekening onder een verbintenis in het Estadio Santiago Bernabéu, dan krijgt hij van zijn nieuwe club naar verluidt een afkoopclausule van liefst 1 miljard euro! In Spanje zijn dergelijke clausules verplicht, door zo'n waanzinnig bedrag vast te leggen wil Real op voorhand uitsluiten dat hier ooit gebruik van gemaakt wordt.

Ondertussen wil Paris Saint-Germain de international van Frankrijk maar wat graag in Parijs houden, maar de aanvaller verwijst de aanbiedingen van zijn huidige werkgever keer op keer naar de prullenbak. Volgens het laatste berichten bood PSG hem onlangs nog een nieuw salaris van 45 miljoen euro, maar zelfs dat hallucinante bedrag kon Mbappé tot dusver niet overtuigen zijn aflopende overeenkomst te verlengen.

LEES OOK: Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

🚀

Welke aanvaller zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

6
6
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

123
123
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

44
44
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

341
341
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

103
103
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

142
142
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

31
31
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

449
449
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

263
263
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

498
498
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

565
565
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

150
150
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

744
744
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

284
284
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

530
530
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

263
263
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

325
325
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

198
198
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

515
515
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

467
467
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

96
96
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

64
64
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

66
66
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

906
906
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

387
387

Meer sportnieuws