Dessoleil openhartig over keuze voor Antwerp

door
Dessoleil openhartig over keuze voor Antwerp

Ondanks het de kwaliteitsinjectie van eerder in de zomer, besloot Antwerp FC in het slot van de mercato om nog wat extra ervaring aan de defensie toe te voegen. En daarvoor zocht de Great Old het niet al te ver. Zo werd met Dorian Dessoleil een vaste waarde bij Sporting Charleroi weggeplukt.


De 29-jarige centrumverdediger was de voorbije jaren een vaste steunpilaar bij de Carolo's en groeide er zelfs uit tot aanvoerder. Het was voor hem dan ook geen gemakkelijke keuze om Mambourg achter zich te laten. "Het was niet eenvoudig om bij Charleroi te vertrekken: ik ben er geboren, speelde er ook al in de jeugd en heb er meer dan 200 wedstrijden afgewerkt. Maar in het leven moet je blijven groeien. En je moet ervoor zorgen dat je na je carrière geen spijt hebt. Daarom heb ik deze keuze gemaakt", vertelt hij op de kanalen van zijn nieuwe werkgever.

Dessoleil moet op de Bosuil de concurrentie aangaan met onder meer Ritchie De Laet, Abdoulaye Seck en Björn Engels. Een zware opdracht, toch wil hij één van de defensieve leiders worden. "In Charleroi was ik kapitein, dus ook een leider van het team en in de kleedkamer. Maar soms moet je aan jezelf denken en voor de uitdaging kiezen, daarom ben ik naar hier gekomen. Hier zal ik ook proberen dat leiderschap te gebruiken."

LEES OOK: Charleroi pakt in kelderkraker eindelijk eens 3 punten

🔥 Wat iedereen nu leest

'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'
'Anderlecht klopt plots aan bij Kompany'
Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties
Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties

Denkt u dat Dessoleil een vaste basisplaats zal krijgen bij Antwerp?

Meest recent

Anderlecht loost Leoni, komt vervanger Dolberg van Bayern?

Het zijn nog drukke dagen voor Anderlecht. Nu de transfermarkt in de meeste toplanden gesloten is, ...

186
186
Eindelijk de bevestiging: droomtransfer voor Lammens

Bij Antwerp wachtten ze de voorbije weken angstvallig op het vertrek van Senne Lammens, want de ...

114
114
Openda en Lukebakio hebben toptransfers helemaal beet

In de meeste toplanden is de transferdeadline intussen verstreken. Verschillende Rode Duivels hebben ...

68
68
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

In Engeland is de transfermarkt intussen al dicht, maar clubs maken nog volop deals bekend die ze op ...

167
167
'Union aast na Schoofs op volgende JPL-transfer4

Voor Union is het nog een onverwacht hectisch einde van de transferperiode. De landskampioen zag op ...

270
270
Coucke neemt duidelijk standpunt in over ontslag Vandenhaute

Bij Anderlecht is maandag de bom helemaal gebarsten. Wouter Vandenhaute begaf eindelijk onder de ...

270
270
Brugge bevoordeeld of bestolen? Ex-ref fileert Gent-Club

Club Brugge heeft de eerste interland-break van het seizoen niet kunnen inzetten met een ...

675
675
Knaltransfer in JPL: Schoofs naar landskampioen

De Rode Duivels verzamelden maandag verzamelen in Tubeke, maar van nieuw gezicht Charles Vanhoutte ...

417
417
Anderlecht op apegapen: slechts één oplossing voor crisis

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

638
638
Tom Waes kraakt: "Alleen nog maar haat en gepest"

Tom Waes was gisterenavond voor het eerst sinds lang nog eens te bewonderen op de Vlaamse televisie. ...

182
182
Exodus Anderlecht: verrassende transfer Leoni, prijs Dolberg bekend

Terwijl de club volop in een bestuurlijke crisis verwikkeld zit, is de sportieve leiding van RSC ...

831
831
Deadline gekte: El Khannouss, Lokonga, Boniface én Antony

Maandagavond sluit de zomerse transfermarkt zijn deuren in verschillende grote Europese ...

247
247
Brusselmans in heldenrol: “Trap tegen z’n ballen”

Herman Brusselmans is duidelijk van geen kleintje vervaard. De analist/schrijver maakte literair ...

79
79
'Anderlecht transfermarkt op: Renard draait overuren'

Terwijl het nog maar eens rommelt in de bestuurskamer heeft RSC Anderlecht in de late uurtjes van de ...

768
768
'Plottwist bij KRC Genk: knaltransfer Oh ketst af'

Het nieuws sloeg zondag in als een bom: KRC Genk dat op het punt stond om maar liefst 28 miljoen op ...

784
784
Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties

Wouter Vandenhaute biedt zijn voorzitterschap aan na een nieuwe golf van fansprotest. Vrijdag hakt ...

1174
1174
'Club Brugge hakt knoop door: Onyedika & Ordonez out?'

Als het van Club Brugge zelf afhangt zit het huiswerk op de zomermercato er al even op, maar dat ...

939
939
'Done deal: Anderlecht neemt afscheid van Dolberg'

Voorlopig is het nog wachten op witte rook, maar dat lijkt stilaan louter nog een kwestie van tijd. ...

1203
1203
Na Jackers-blunder: Club maakt harde keuzes onder de lat

De rotatie tussen Simon Mignolet en Nordin Jackers leek lang een succes. Tot Jackers in minuut 97 ...

1215
1215
Ervaren Belgische verdediger tekent bij Willem II

Willem II heeft vandaag nog een transfer aangekondigd. De Nederlandse club heeft de komst van een ...

50
50
Union SG rondt Bundesliga-transfer officieel af

Union SG laat alweer een speler vertrekken, want de Brusselaars hebben vandaag een volgende ...

135
135
Jan Mulder hakt erin: "Zo begon mijn trauma"

Hij was ooit de elegante spits van Anderlecht, een cultfiguur op het veld én in de ...

114
114
Club Brugge verlost van flopaankoop, toptransfer bij Antwerp

Club Brugge heeft vandaag toch nog een transfer afgerond. De Bruggelingen hebben een van de compleet ...

281
281
Crisis Anderlecht: volgt na Vandenhaute nog een 'ontslag'?

RSC Anderlecht davert nog maar eens op zijn grondvesten. Wouter Vandenhaute is bereid om af te ...

1006
1006
Geraerts strikt Belgische spits, Feyenoord haalt ex-JPL'er

Het leuren met spelers is volop bezig. Er beweegt zeer veel in heel wat transferdossiers van ...

116
116

Meer sportnieuws