Blessin twijfelt aan Hendry-debuut bij Club Brugge

door
Blessin twijfelt aan Hendry-debuut bij Club Brugge

KV Oostende kijkt vrijdagavond Club Brugge in de ogen. Op de sociale kanalen van de club blikte trainer Alexander Blessin alvast vooruit op de match. Hij ziet zeker kansen voor de Kustboys en had het uiteraard ook over Jack Hendry, die in het Brugse shirt kan debuteren tegen zijn ex-club.

Blessin ziet kansen voor zijn ploeg doordat de focus bij Club Brugge mogelijk al ligt op de Champions League-clash van aanstaande woensdag tegen Paris Saint-Germain. Anderzijds verwacht de Duitse coach een dubbel gemotiveerd Blauw-Zwart na de 6-1-nederlaag tegen AA Gent. "Er liggen kansen voor ons, maar we zullen goed moeten zijn als we aanspraak willen maken op de drie punten", is zijn conclusie.

Voor één man wordt het sowieso een speciale match. Vlak voor de interland-break vertrok Hendry immers als aanvoerder van KVO naar Blauw-Zwart. Al twijfelt Blessin eraan of de Schotse international wel zal starten. "Ik wens hem zeker toe dat hij mag spelen, maar weet niet of hij al voldoende gerecupereerd is", aldus Blessin. Hendry speelde afgelopen week immers twee volledige wedstrijden bij de Schotse nationale ploeg. "Hij trainde ook nog enkele keer mee met Club. De vraag is dus of hij wel klaar is voor deze wedstrijd. Ook rekening houdend met zijn reizen van de voorbije dagen. Maar het is niet meer aan mij om die keuze te maken", lacht de Duitse coach.

LEES OOK: Hoe Clement Blessin op zijn plaats zet

 

LEES OOK: Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Kan Oostende Club Brugge van de overwinning houden?

Meest recent

Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

9
9
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

195
195
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

122
122
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

103
103
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

103
103
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

105
105
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

76
76
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

338
338
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

307
307
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

112
112
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

723
723
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

422
422
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

115
115
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

520
520
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

646
646
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

961
961
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

163
163
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

142
142
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

263
263

Meer sportnieuws