Italianen maken indruk, Engelsen laten punten liggen

door
Italianen maken indruk, Engelsen laten punten liggen

De Rode Duivels boekten woensdagavond een nipte overwinning tegen Wit-Rusland, maar er kwamen nog meer toplanden in actie. Onder meer Italië en Duitsland lieten daarbij een sterke indruk achter. EK-finalist Engeland leed dan weer puntenverlies tegen Polen.


Polen - Engeland 1-1
Op papier was dit nog wel het mooiste affiche, al was er van een sprankelende wedstrijd geen sprake. Diep in de tweede helft waren het dan toch de Engelsen die toesloegen. Harry Kane trof doel met zijn schot, waar Wojciech Szczesny geen goed zicht op had. De bezoekers leken de zege voor het grijpen te hebben, maar in de blessuretijd kon Damian Szymanski van dichtbij de gelijkmaker produceren.

Italië - Litouwen 5-0
Na twee teleurstellende gelijkspellen kon de Europees Kampioen wel een meevaller gebruiken. Die kwam er ook met een stevige uitslag. De Italianen sloegen met 5-0 toe, door goals van Moise Kean (2x), Giacomo Raspadori en Giovanni Di Lorenzo. Tussendoor had de Litouwer Edgaras Utkus de bal nog achter de eigen doelman gewerkt.

IJsland - Duitsland 0-4
Ook een makkelijke overwinning voor de Duitsers. Op bezoek bij IJsland kwam het voor rust op voorsprong door Serge Gnabry en verdubbelde Antonio Rüdiger de marge. In het tweede bedrijf werd de zege nog wat opgevoerd door toedoen van Leroy Sané en Timo Werner.

Kosovo - Spanje 0-2
Op bezoek bij Kosovo gaf Spanje eveneens geen swingende voetbalshow, maar kon het wel terugreizen met de drie punten. Basisdebuut Pablo Fornals bewees direct zijn waarde door de 0-1 aan te tekenen. In de eindfase zorgde Ferran Torres voor het slotakkoord.

Alle uitslagen van woensdagavond:

LEES OOK: Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Waar kijkt u het liefst naar?

Meest recent

'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

2
2
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

114
114
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

46
46
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

406
406
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

333
333
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

215
215
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

264
264
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

77
77
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

627
627
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

227
227
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

422
422
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

666
666
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

410
410
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

185
185
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

176
176
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

168
168
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

265
265
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

81
81
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

347
347
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

241
241
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450

Meer sportnieuws