Italianen maken indruk, Engelsen laten punten liggen

100 stemmen
Italianen maken indruk, Engelsen laten punten liggen

De Rode Duivels boekten woensdagavond een nipte overwinning tegen Wit-Rusland, maar er kwamen nog meer toplanden in actie. Onder meer Italië en Duitsland lieten daarbij een sterke indruk achter. EK-finalist Engeland leed dan weer puntenverlies tegen Polen.


Polen - Engeland 1-1
Op papier was dit nog wel het mooiste affiche, al was er van een sprankelende wedstrijd geen sprake. Diep in de tweede helft waren het dan toch de Engelsen die toesloegen. Harry Kane trof doel met zijn schot, waar Wojciech Szczesny geen goed zicht op had. De bezoekers leken de zege voor het grijpen te hebben, maar in de blessuretijd kon Damian Szymanski van dichtbij de gelijkmaker produceren.

Italië - Litouwen 5-0
Na twee teleurstellende gelijkspellen kon de Europees Kampioen wel een meevaller gebruiken. Die kwam er ook met een stevige uitslag. De Italianen sloegen met 5-0 toe, door goals van Moise Kean (2x), Giacomo Raspadori en Giovanni Di Lorenzo. Tussendoor had de Litouwer Edgaras Utkus de bal nog achter de eigen doelman gewerkt.

IJsland - Duitsland 0-4
Ook een makkelijke overwinning voor de Duitsers. Op bezoek bij IJsland kwam het voor rust op voorsprong door Serge Gnabry en verdubbelde Antonio Rüdiger de marge. In het tweede bedrijf werd de zege nog wat opgevoerd door toedoen van Leroy Sané en Timo Werner.

Kosovo - Spanje 0-2
Op bezoek bij Kosovo gaf Spanje eveneens geen swingende voetbalshow, maar kon het wel terugreizen met de drie punten. Basisdebuut Pablo Fornals bewees direct zijn waarde door de 0-1 aan te tekenen. In de eindfase zorgde Ferran Torres voor het slotakkoord.

Alle uitslagen van woensdagavond:

LEES OOK: Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Waar kijkt u het liefst naar?

Meest recent

Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

15
15
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

33
33
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

39
39
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

126
126
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

201
201
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

217
217
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

151
151
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

277
277
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

114
114
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

541
541
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

76
76
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

56
56
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

329
329
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

56
56
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

132
132
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

93
93
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

123
123
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

174
174
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

215
215
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

549
549
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

263
263
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

988
988
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18

Meer sportnieuws