Vanaken maakt statement: "Werd behandeld als sukkeltje"

door
Vanaken maakt statement:

De Rode Duivels vertoeven momenteel in het Russische Kazan. Daar werken ze vanavond hun zesde WK-kwalificatiewedstrijd af tegen Wit-Rusland. Het wordt uitkijken naar welke basisspelers bondscoach Roberto Martinez dan tussen de lijnen zal brengen, Hans Vanaken hoopt bijvoorbeeld om opnieuw te mogen starten.


Tegen Estland en Tsjechië pakte de tweevoudige Gouden Schoen alvast uit met een overtuigende prestatie. En zo kwam Vanaken met een gepast antwoord op de vele kritiek die hij al moest slikken als international. “Hans heeft zijn situatie zelf omgedraaid. Waar er tijdens het EK vragen waren, zullen die er nu veel minder zijn of zelfs weg zijn. Als Kevin De Bruyne terugkeert is er geen discussie, daar moeten we niet flauw over doen. Maar men zal Hans niet meer in vraag stellen zoals tijdens het EK wel werd gedaan. Hoe er toen over hem werd gesproken … het was precies een sukkeltje die er zomaar bij was. En dat is er toch ver over”, vertelde ex-Rode Duivel Stijn Stijnen bij TVL Sportcafé.

Ook Luc Nilis vond dat er tijdens het EK, toen Vanaken doorgaans in de tribune zat, behoorlijk respectloos is omgegaan met de tweevoudige Gouden Schoen. Hij kan zijn statement van in de voorbije twee duels dus wel appreciëren. “Ik ben blij dat zo’n jongens, die ze volgens de bondscoach niet hadden op het EK, nu het tegendeel bewijzen. Dat is mooi om te zien”, aldus de ex-spits en huidig trainer van SV Belisia.

LEES OOK: Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Vanaken heeft tijdens het EK te veel kritiek gekregen ...

Meest recent

Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

0
0
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

91
91
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

143
143
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

25
25
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

70
70
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

42
42
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

151
151
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

174
174
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

167
167
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

173
173
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

233
233
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

255
255
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

143
143
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

46
46
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

102
102
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

265
265
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

58
58
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

99
99
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

38
38
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

70
70
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

313
313
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

99
99
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

288
288

Meer sportnieuws