Toptransfer De Ketelaere voorspeld: "Zie je zelden in het mondiale voetbal"

414 stemmen
Toptransfer De Ketelaere voorspeld:

De Rode Duivels zijn dinsdagvoormiddag afgereisd naar Kazan, waar ze woensdagavond hun WK-kwalificatiewedstrijd tegen Wit-Rusland afwerken. Ook aan boord van het vliegtuig: Charles De Ketelaere. Het goudhaantje van Club Brugge werd door bondscoach Roberto Martinez bij de groep gehaald nadat hij vrijdag nog voor de Belgische beloften speelde.


De Ketelaere wordt zo opnieuw beloond voor zijn degelijke start van het seizoen bij Blauw-Zwart. Want hoewel de resultaten van de landskampioen vrij wisselvallig waren, kwam CDK erg goed voor de dag in de voorbije weken. Op de afgang in Gent na speelde hij telkens een meer dan degelijke wedstrijd. Die goede prestaties zijn ook elders niet onopgemerkt gebleven. Het magazine Total Football Analysis maakte bijvoorbeeld een uitgebreide analyse over de Brugse publiekslieveling en daarin is men bijzonder positief over de jonge Duivel.

Zo geraakte het medium onder de indruk van zijn loopbewegingen wanneer hij niet aan de bal is, alsook van zijn techniek in balbezit en vermogen om luchtduels te winnen. Men voorspelt dan ook dat De Ketelaere op relatief korte termijn een toptransfer zal maken. "Zijn unieke combinatie van kwaliteiten zie je niet vaak in het mondiale voetbal. Dit maakt dat De Ketelaere een enorm potentieel heeft, allicht voor één van de vijf Europese topcompetities", klinkt het. Al waarschuwt men ook dat CDK nog iets scherper moet worden in de afwerking én nog wat meer body moet kweken.

LEES OOK: 'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

De Ketelaere is bezig aan zijn laatste seizoen bij Club ...

Meest recent

Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

43
43
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

65
65
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

90
90
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

25
25
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

19
19
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

20
20
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

138
138
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

466
466
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

168
168
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

69
69
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

133
133
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

36
36
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

686
686
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

131
131
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

94
94
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

489
489
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

408
408
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

436
436
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

263
263
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

377
377
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

750
750
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

556
556
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

46
46
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

281
281

Meer sportnieuws