TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuw talent, Real wil derde Duivel'

213 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuw talent, Real wil derde Duivel'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Landskampioen Club Brugge heeft alweer een volgend jong talent in het vizier. Zo meldt Sporx dat Club zijn oog laten vallen heeft op de 19-jarige linksachter Irakli Azarov. De verdediger van Dinamo Batumi staat ook in de belangstelling van Krasnodar en Trabzonspor, dat hem graag nog voor het einde van de transferperiode in Turkije wil binnenhalen. Dinamo Batumi houdt de boot voorlopig echter af en wil liefst wachten tot januari voor het Azarov laat vertrekken.

Didier Lamkel Zé verlaat Antwerp FC en trekt zoals verwacht naar de Slowaakse topclub DAC 1904. Diverse bronnen bevestigen wel dat er van een aankoopoptie geen sprake is. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is de kans dan ook 'nihil' dat Lamkel Zé langer dan één seizoen bij DAC blijft. De Great Old heeft wel een ideaal scenario in gedachten. Zo is het de bedoeling dat de Kameroener zich in Slowakije in de kijker zal spelen met oog op een definitieve transfer in de volgende zomermercato.

RSC Anderlecht heeft definitief afscheid genomen van Kenny Saief. De Amerikaans-Israëlische flankspeler was deze zomer teruggekeerd na een uitleenbeurt, maar hoefde niet meer te rekenen op een plaats in de A-kern. Nu is Anderlecht eindelijk van hem verlost. Zijn makelaar liet op sociale media immers weten dat Saief een contract getekend heeft bij FC Ashdod. De deal met Konyaspor over Isaac Thelin ketste dan weer af, maar de spits kan mogelijk nog in het Midden-Oosten terecht.

STVV gaat volgens de krant Het Belang van Limburg nog een transfervrije Duitse speler aantrekken. Robert Bauer moet namelijk de nieuwste aanwinst worden op Stayen. De 26-jarige speler is vrij, nadat zijn contract bij Arsenal Tula afliep. Bauer is een verdedigende middenvelder, die ook als verdediger uit de voeten kan.

Binnen een aantal weken zakt Jang Sunday, jeugdinternational bij Kameroen, af naar KV Kortrijk. De achttienjarige aanvaller zal dan gaan meetrainen bij KVK en als alles goed verloopt kan hij er een contract ondertekenen. De aanvaller is bij een transfer vooral een wissel op de toekomst.

BUITENLAND
Youri Tielemans lijkt op zijn 24ste stilaan klaar voor de stap naar een absolute topclub. De middenvelder maakt al enkele seizoenen het mooie weer bij Leicester City, waar hij nog een contract heeft lopen tot medio 2023. Maar ondanks intenties van de Foxes werd die overeenkomst nog niet verlengd. Transfergoeroe Fabrizio Romano acht de kans dan ook groot dat Tielemans na het huidige seizoen een nieuwe stap zet. Op zijn Youtube-kanaal schoof de Italiaan alvast de namen van enkele geïnteresseerde clubs naar voren. En vooral Real Madrid zou behoorlijk concreet zijn.

Kylian Mbappé blijft evenwel hét topdoelwit van Real in 2022. Maar ondanks zijn aflopende contract bij PSG is zijn komst behoorlijk prijzig. Bij transfervrije spelers is het namelijk gebruikelijk om tekenpremies te betalen als een soort compensatie. Voor David Alaba betaalde Real Madrid bijvoorbeeld 29,2 miljoen euro, maar het bedrag voor Mbappé ligt vele malen hoger. Marca claimt dat de Franse PSG-aanvaller maar liefst tachtig miljoen euro eist.

De naam van Isaac Mbenza doet ongetwijfeld een belletje rinkelen bij de Belgische voetballiefhebber. De flankaanvaller speelde het grootste deel van zijn carrière in Frankrijk, maar was ook even actief bij Standard. De voormalige Belgische jeugd-international zat de voorbije maanden echter op een zijspoor bij Huddersfield. Het Qatarese Qatar SC zorgde maandag echter voor de oplossing. Mbenza tekende er namelijk een meerjarig contract.

LEES OOK: Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid al aan kan?

Meest recent

Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

55
55
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

49
49
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

68
68
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

22
22
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

75
75
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

241
241
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

80
80
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

44
44
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

51
51
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

127
127
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

116
116
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

52
52
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

140
140
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

356
356
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

234
234
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

511
511
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

134
134
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

124
124
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

108
108
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

415
415
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

769
769
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

105
105
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

282
282
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

454
454
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

337
337

Meer sportnieuws