TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuw talent, Real wil derde Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuw talent, Real wil derde Duivel'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Landskampioen Club Brugge heeft alweer een volgend jong talent in het vizier. Zo meldt Sporx dat Club zijn oog laten vallen heeft op de 19-jarige linksachter Irakli Azarov. De verdediger van Dinamo Batumi staat ook in de belangstelling van Krasnodar en Trabzonspor, dat hem graag nog voor het einde van de transferperiode in Turkije wil binnenhalen. Dinamo Batumi houdt de boot voorlopig echter af en wil liefst wachten tot januari voor het Azarov laat vertrekken.

Didier Lamkel Zé verlaat Antwerp FC en trekt zoals verwacht naar de Slowaakse topclub DAC 1904. Diverse bronnen bevestigen wel dat er van een aankoopoptie geen sprake is. Volgens de krant Het Laatste Nieuws is de kans dan ook 'nihil' dat Lamkel Zé langer dan één seizoen bij DAC blijft. De Great Old heeft wel een ideaal scenario in gedachten. Zo is het de bedoeling dat de Kameroener zich in Slowakije in de kijker zal spelen met oog op een definitieve transfer in de volgende zomermercato.

RSC Anderlecht heeft definitief afscheid genomen van Kenny Saief. De Amerikaans-Israëlische flankspeler was deze zomer teruggekeerd na een uitleenbeurt, maar hoefde niet meer te rekenen op een plaats in de A-kern. Nu is Anderlecht eindelijk van hem verlost. Zijn makelaar liet op sociale media immers weten dat Saief een contract getekend heeft bij FC Ashdod. De deal met Konyaspor over Isaac Thelin ketste dan weer af, maar de spits kan mogelijk nog in het Midden-Oosten terecht.

STVV gaat volgens de krant Het Belang van Limburg nog een transfervrije Duitse speler aantrekken. Robert Bauer moet namelijk de nieuwste aanwinst worden op Stayen. De 26-jarige speler is vrij, nadat zijn contract bij Arsenal Tula afliep. Bauer is een verdedigende middenvelder, die ook als verdediger uit de voeten kan.

Binnen een aantal weken zakt Jang Sunday, jeugdinternational bij Kameroen, af naar KV Kortrijk. De achttienjarige aanvaller zal dan gaan meetrainen bij KVK en als alles goed verloopt kan hij er een contract ondertekenen. De aanvaller is bij een transfer vooral een wissel op de toekomst.

BUITENLAND
Youri Tielemans lijkt op zijn 24ste stilaan klaar voor de stap naar een absolute topclub. De middenvelder maakt al enkele seizoenen het mooie weer bij Leicester City, waar hij nog een contract heeft lopen tot medio 2023. Maar ondanks intenties van de Foxes werd die overeenkomst nog niet verlengd. Transfergoeroe Fabrizio Romano acht de kans dan ook groot dat Tielemans na het huidige seizoen een nieuwe stap zet. Op zijn Youtube-kanaal schoof de Italiaan alvast de namen van enkele geïnteresseerde clubs naar voren. En vooral Real Madrid zou behoorlijk concreet zijn.

Kylian Mbappé blijft evenwel hét topdoelwit van Real in 2022. Maar ondanks zijn aflopende contract bij PSG is zijn komst behoorlijk prijzig. Bij transfervrije spelers is het namelijk gebruikelijk om tekenpremies te betalen als een soort compensatie. Voor David Alaba betaalde Real Madrid bijvoorbeeld 29,2 miljoen euro, maar het bedrag voor Mbappé ligt vele malen hoger. Marca claimt dat de Franse PSG-aanvaller maar liefst tachtig miljoen euro eist.

De naam van Isaac Mbenza doet ongetwijfeld een belletje rinkelen bij de Belgische voetballiefhebber. De flankaanvaller speelde het grootste deel van zijn carrière in Frankrijk, maar was ook even actief bij Standard. De voormalige Belgische jeugd-international zat de voorbije maanden echter op een zijspoor bij Huddersfield. Het Qatarese Qatar SC zorgde maandag echter voor de oplossing. Mbenza tekende er namelijk een meerjarig contract.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Denkt u dat Tielemans het niveau van Real Madrid al aan kan?

Meest recent

'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

10
10
Pikante onthulling Brusselmans zorgt voor opschudding

Herman Brusselmans heeft opnieuw voor opschudding gezorgd. De schrijver staat bekend om zijn ...

7
7
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

6
6
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

199
199
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

70
70
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

214
214
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

19
19
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

42
42
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

52
52
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

236
236
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

233
233
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

106
106
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

495
495
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

306
306
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

399
399
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

291
291
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

152
152
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

317
317
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

247
247
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1297
1297
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

285
285
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

198
198
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1322
1322

Meer sportnieuws