Fransen luiden alarmbel voor clash met Rode Duivels

door
Fransen luiden alarmbel voor clash met Rode Duivels

Er staat in de komende weken nog heel wat moois op het programma in het clubvoetbal, maar het is nu ook al uitkijken naar komende interland-periode. Dan wordt immers de Final Four van de Nations League afgewerkt. En de Rode Duivels krijgen daarin een uitgelezen kans op revanche.


In de halve finale van het landentornooi wacht immers een clash tegen Frankrijk. Zoals geweten zorgden de Fransen tijdens het WK 2018 na een enerverende wedstrijd voor de uitschakeling van de Duivels en daar willen onze nationale helden nu wraak voor nemen. Gezien alle kwaliteit in hun selectie zijn Les Blues op papier favoriet in deze clash. Maar de laatste maanden gaat het niet bepaald goed met de ploeg van bondscoach Didier Deschamps. Het EK draaide al uit op een grote deceptie. En in de voorbije WK-kwalificatieduels tegen Bosnië en Oekraïne, bleef de wereldkampioen telkens op een 1-1-gelijkspel steken.

De Belgen daarentegen maakten indruk met overtuigende zeges tegen Tsjechië en Estland. In Frankrijk begint men dan ook al te vrezen. "Over een maand spelen we de halve finale van de Nations League tegen de Belgen. Met een Eden Hazard op niveau (tegen Tsjechië explosief en beslissend als weleer), Romelu Lukaku die blijft scoren en Thibaut Courtois die weer uitpakte met wereldsaves, kunnen de Belgen de Franse ploeg serieus in de problemen brengen", analyseerde L'Equipe, waar men Kevin De Bruyne zelfs vergeet, na de Duivelse overwinning tegen de Tsjechen.

LEES OOK: Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

Wie is uw grootste kanshebber om de Nations League-finale te halen?

Meest recent

Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

10
10
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

47
47
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

105
105
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

161
161
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

59
59
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

117
117
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

250
250
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

74
74
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

226
226
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

151
151
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

155
155
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

363
363
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

164
164
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

288
288
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

156
156
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

191
191
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

376
376
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

518
518
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

112
112
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

432
432
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

744
744
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206

Meer sportnieuws