'Duivel haakt definitief af voor Tsjechië'

door
'Duivel haakt definitief af voor Tsjechië'

De Rode Duivels hebben in Estland alvast geen steek laten vallen in het eerste deel van hun drieluik in september, maar de moeilijkste opdracht komt er eigenlijk nu pas aan. Zondag komt immers met Tsjechië de eerste achtervolger in de kwalificatiepoule op bezoek in het Koning Boudewijnstadion. In de heenmatch hadden de Belgen het al zeer lastig en dus belooft het ook nu weer een moeilijke wedstrijd te worden.


De verwachting is dat Roberto Martinez zal sleutelen aan zijn elftal, zeker omdat hij zelf altijd al aangegeven had dat op Thibaut Courtois na niemand drie keer de volle 90 minuten zou spelen in dit drieluik. Bovendien recupereert de bondscoach in vergelijking met de trip naar Estland weer enkele pionnen. Zo kon Jan Vertonghen weer volop meetrainen, hij wordt ook in de basis verwacht. Daarnaast lijkt ook Youri Tielemans weer klaar om te starten.

UPDATE 05/09
Tielemans en Vertonghen zijn er zondagavond normaal gezien dus weer bij. Voor Thomas Meunier lijkt de partij tegen de Tsjechen dan weer te vroeg te komen. Analist Gilles De Bilde liet bij VTM Nieuws verstaan dat er definitief een streep getrokken mag worden door de naam van de rechtsback van Borussia Dortmund. "Zaterdag was Meunier er niet bij op de training, hij zal vandaag dus ook niet spelen", klonk het. De verwachting is dat Timothy Castagne de rechterflank voor zijn rekening zal nemen, hij neemt dus de plaats van Alexis Saelemaekers in.

LEES OOK: Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

Indien iedereen fit, wie vindt u momenteel de beste optie op rechts?

Meest recent

'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

21
21
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

58
58
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

83
83
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

111
111
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

117
117
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

113
113
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

345
345
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

83
83
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

189
189
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

155
155
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

132
132
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

90
90
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

528
528
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

354
354
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

94
94
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

958
958
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

187
187
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

348
348
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

194
194
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

89
89
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

888
888

Meer sportnieuws