TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft de voorbije jaren verschillende jonge talenten uit het buitenland weggeplukt, maar viste ook regelmatig naast het. Zo verklaart het Russische toptalent Arsen Zakharyan dat hij vorig seizoen een bod van Blauw-Zwart geweigerd heeft. "Er was een aanbieding van Club Brugge. Het contract was zelfs al opgestuurd. Het hing alleen van mij af, maar ik wou niet vertrekken bij Dinamo Moskou", verklaarde hij aan Krasava.

BUITENLAND
De Turkse eersteklasser Gaziantep heeft volgens lokale media Kevin Mirallas kunnen overtuigen om zijn contract alsnog te verlengen. De 33-jarige Mirallas was vorig jaar een sterkhouder bij Gaziantep en wist er in 31 wedstrijden 7 keer te scoren en 6 assists te leveren. Hij zal dus nog een jaar voor de club gaan spelen, nadat hij eerst zijn overeenkomst niet wenste te verlengen.

Liverpool blijft de contracten van zijn sterkhouders openbreken, Mohamed Salah moet de volgende naam in het rijtje worden. De Egyptische steraanvaller heeft nog een contract tot 2023, maar dat willen ze op Anfield dus graag openbreken. Maar de 29-jarige stelt daarvoor wel torenhoge eisen, weet de Daily Mirror. Salah wil immers opnieuw de best betaalde speler van de club worden.

Chelsea haalde met Romelu Lukaku en Saul Niguez twee topaanwinsten in huis tijdens de voorbije mercato. Maar de Londense club heeft op termijn nog meer grote transferplannen. Volgens Football London ligt het voor de hand dat de Londenaren een poging ondernemen om Ryan Gravenberch op te halen. De Nederlandse middenvelder zou komende zomer van Ajax moeten overkomen.

Arsenal begon dramatisch aan het seizoen, intern zou het dan ook langs alle kanten rommelen bij de Gunners. Zo weet The Daily Mirror bijvoorbeeld, dat doelman Bernd Leno nu al zijn zinnen heeft gezet op een transfervrij vertrek. Leno is op dit moment nog de nummer één bij Arsenal en heeft nog één seizoen contract, maar de komst van Aaron Ramsdale voor 28 miljoen euro zou hem aan het twijfelen hebben gebracht.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Salah hoort bij de tien beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

9
9
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

23
23
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

77
77
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

35
35
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

245
245
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

135
135
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

244
244
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

207
207
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

125
125
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

224
224
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

186
186
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

868
868
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

217
217
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

161
161
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

929
929
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

436
436
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

167
167
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

264
264
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1018
1018
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

398
398
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

238
238
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

71
71
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

40
40
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

270
270
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

100
100

Meer sportnieuws