TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft de voorbije jaren verschillende jonge talenten uit het buitenland weggeplukt, maar viste ook regelmatig naast het. Zo verklaart het Russische toptalent Arsen Zakharyan dat hij vorig seizoen een bod van Blauw-Zwart geweigerd heeft. "Er was een aanbieding van Club Brugge. Het contract was zelfs al opgestuurd. Het hing alleen van mij af, maar ik wou niet vertrekken bij Dinamo Moskou", verklaarde hij aan Krasava.

BUITENLAND
De Turkse eersteklasser Gaziantep heeft volgens lokale media Kevin Mirallas kunnen overtuigen om zijn contract alsnog te verlengen. De 33-jarige Mirallas was vorig jaar een sterkhouder bij Gaziantep en wist er in 31 wedstrijden 7 keer te scoren en 6 assists te leveren. Hij zal dus nog een jaar voor de club gaan spelen, nadat hij eerst zijn overeenkomst niet wenste te verlengen.

Liverpool blijft de contracten van zijn sterkhouders openbreken, Mohamed Salah moet de volgende naam in het rijtje worden. De Egyptische steraanvaller heeft nog een contract tot 2023, maar dat willen ze op Anfield dus graag openbreken. Maar de 29-jarige stelt daarvoor wel torenhoge eisen, weet de Daily Mirror. Salah wil immers opnieuw de best betaalde speler van de club worden.

Chelsea haalde met Romelu Lukaku en Saul Niguez twee topaanwinsten in huis tijdens de voorbije mercato. Maar de Londense club heeft op termijn nog meer grote transferplannen. Volgens Football London ligt het voor de hand dat de Londenaren een poging ondernemen om Ryan Gravenberch op te halen. De Nederlandse middenvelder zou komende zomer van Ajax moeten overkomen.

Arsenal begon dramatisch aan het seizoen, intern zou het dan ook langs alle kanten rommelen bij de Gunners. Zo weet The Daily Mirror bijvoorbeeld, dat doelman Bernd Leno nu al zijn zinnen heeft gezet op een transfervrij vertrek. Leno is op dit moment nog de nummer één bij Arsenal en heeft nog één seizoen contract, maar de komst van Aaron Ramsdale voor 28 miljoen euro zou hem aan het twijfelen hebben gebracht.

LEES OOK: Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

Salah hoort bij de tien beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

7
7
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

176
176
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

182
182
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

27
27
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

398
398
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

494
494
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

151
151
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

285
285
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

357
357
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

85
85
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

67
67
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

73
73
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

249
249
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

256
256
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

115
115
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

377
377
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

579
579
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

279
279
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

136
136
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

109
109
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1298
1298
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

481
481
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

383
383
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

173
173

Meer sportnieuws