TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

167
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft de voorbije jaren verschillende jonge talenten uit het buitenland weggeplukt, maar viste ook regelmatig naast het. Zo verklaart het Russische toptalent Arsen Zakharyan dat hij vorig seizoen een bod van Blauw-Zwart geweigerd heeft. "Er was een aanbieding van Club Brugge. Het contract was zelfs al opgestuurd. Het hing alleen van mij af, maar ik wou niet vertrekken bij Dinamo Moskou", verklaarde hij aan Krasava.

BUITENLAND
De Turkse eersteklasser Gaziantep heeft volgens lokale media Kevin Mirallas kunnen overtuigen om zijn contract alsnog te verlengen. De 33-jarige Mirallas was vorig jaar een sterkhouder bij Gaziantep en wist er in 31 wedstrijden 7 keer te scoren en 6 assists te leveren. Hij zal dus nog een jaar voor de club gaan spelen, nadat hij eerst zijn overeenkomst niet wenste te verlengen.

Liverpool blijft de contracten van zijn sterkhouders openbreken, Mohamed Salah moet de volgende naam in het rijtje worden. De Egyptische steraanvaller heeft nog een contract tot 2023, maar dat willen ze op Anfield dus graag openbreken. Maar de 29-jarige stelt daarvoor wel torenhoge eisen, weet de Daily Mirror. Salah wil immers opnieuw de best betaalde speler van de club worden.

Chelsea haalde met Romelu Lukaku en Saul Niguez twee topaanwinsten in huis tijdens de voorbije mercato. Maar de Londense club heeft op termijn nog meer grote transferplannen. Volgens Football London ligt het voor de hand dat de Londenaren een poging ondernemen om Ryan Gravenberch op te halen. De Nederlandse middenvelder zou komende zomer van Ajax moeten overkomen.

Arsenal begon dramatisch aan het seizoen, intern zou het dan ook langs alle kanten rommelen bij de Gunners. Zo weet The Daily Mirror bijvoorbeeld, dat doelman Bernd Leno nu al zijn zinnen heeft gezet op een transfervrij vertrek. Leno is op dit moment nog de nummer één bij Arsenal en heeft nog één seizoen contract, maar de komst van Aaron Ramsdale voor 28 miljoen euro zou hem aan het twijfelen hebben gebracht.

LEES OOK: Deadline Day Deals: 'Nieuwe stunt Ajax; PL-transfer Grealish'

Salah hoort bij de tien beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

35
35
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

49
49
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

31
31
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

91
91
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

49
49
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

125
125
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

155
155
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

54
54
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

21
21
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

103
103
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

132
132
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

358
358
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

358
358
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

265
265
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

213
213
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

59
59
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

34
34
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

27
27
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

49
49
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

99
99
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

40
40
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

166
166
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

103
103
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

109
109
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

199
199

Meer sportnieuws