TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft de voorbije jaren verschillende jonge talenten uit het buitenland weggeplukt, maar viste ook regelmatig naast het. Zo verklaart het Russische toptalent Arsen Zakharyan dat hij vorig seizoen een bod van Blauw-Zwart geweigerd heeft. "Er was een aanbieding van Club Brugge. Het contract was zelfs al opgestuurd. Het hing alleen van mij af, maar ik wou niet vertrekken bij Dinamo Moskou", verklaarde hij aan Krasava.

BUITENLAND
De Turkse eersteklasser Gaziantep heeft volgens lokale media Kevin Mirallas kunnen overtuigen om zijn contract alsnog te verlengen. De 33-jarige Mirallas was vorig jaar een sterkhouder bij Gaziantep en wist er in 31 wedstrijden 7 keer te scoren en 6 assists te leveren. Hij zal dus nog een jaar voor de club gaan spelen, nadat hij eerst zijn overeenkomst niet wenste te verlengen.

Liverpool blijft de contracten van zijn sterkhouders openbreken, Mohamed Salah moet de volgende naam in het rijtje worden. De Egyptische steraanvaller heeft nog een contract tot 2023, maar dat willen ze op Anfield dus graag openbreken. Maar de 29-jarige stelt daarvoor wel torenhoge eisen, weet de Daily Mirror. Salah wil immers opnieuw de best betaalde speler van de club worden.

Chelsea haalde met Romelu Lukaku en Saul Niguez twee topaanwinsten in huis tijdens de voorbije mercato. Maar de Londense club heeft op termijn nog meer grote transferplannen. Volgens Football London ligt het voor de hand dat de Londenaren een poging ondernemen om Ryan Gravenberch op te halen. De Nederlandse middenvelder zou komende zomer van Ajax moeten overkomen.

Arsenal begon dramatisch aan het seizoen, intern zou het dan ook langs alle kanten rommelen bij de Gunners. Zo weet The Daily Mirror bijvoorbeeld, dat doelman Bernd Leno nu al zijn zinnen heeft gezet op een transfervrij vertrek. Leno is op dit moment nog de nummer één bij Arsenal en heeft nog één seizoen contract, maar de komst van Aaron Ramsdale voor 28 miljoen euro zou hem aan het twijfelen hebben gebracht.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Salah hoort bij de tien beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

14
14
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

35
35
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

57
57
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

49
49
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

96
96
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

194
194
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

330
330
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

656
656
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

130
130
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

20
20
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

79
79
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

87
87
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

105
105
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

459
459
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

271
271
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

131
131
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

113
113
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

425
425
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

606
606
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

326
326
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

141
141
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

109
109
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

158
158

Meer sportnieuws