TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast toptalent, Mirallas vindt club'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge heeft de voorbije jaren verschillende jonge talenten uit het buitenland weggeplukt, maar viste ook regelmatig naast het. Zo verklaart het Russische toptalent Arsen Zakharyan dat hij vorig seizoen een bod van Blauw-Zwart geweigerd heeft. "Er was een aanbieding van Club Brugge. Het contract was zelfs al opgestuurd. Het hing alleen van mij af, maar ik wou niet vertrekken bij Dinamo Moskou", verklaarde hij aan Krasava.

BUITENLAND
De Turkse eersteklasser Gaziantep heeft volgens lokale media Kevin Mirallas kunnen overtuigen om zijn contract alsnog te verlengen. De 33-jarige Mirallas was vorig jaar een sterkhouder bij Gaziantep en wist er in 31 wedstrijden 7 keer te scoren en 6 assists te leveren. Hij zal dus nog een jaar voor de club gaan spelen, nadat hij eerst zijn overeenkomst niet wenste te verlengen.

Liverpool blijft de contracten van zijn sterkhouders openbreken, Mohamed Salah moet de volgende naam in het rijtje worden. De Egyptische steraanvaller heeft nog een contract tot 2023, maar dat willen ze op Anfield dus graag openbreken. Maar de 29-jarige stelt daarvoor wel torenhoge eisen, weet de Daily Mirror. Salah wil immers opnieuw de best betaalde speler van de club worden.

Chelsea haalde met Romelu Lukaku en Saul Niguez twee topaanwinsten in huis tijdens de voorbije mercato. Maar de Londense club heeft op termijn nog meer grote transferplannen. Volgens Football London ligt het voor de hand dat de Londenaren een poging ondernemen om Ryan Gravenberch op te halen. De Nederlandse middenvelder zou komende zomer van Ajax moeten overkomen.

Arsenal begon dramatisch aan het seizoen, intern zou het dan ook langs alle kanten rommelen bij de Gunners. Zo weet The Daily Mirror bijvoorbeeld, dat doelman Bernd Leno nu al zijn zinnen heeft gezet op een transfervrij vertrek. Leno is op dit moment nog de nummer één bij Arsenal en heeft nog één seizoen contract, maar de komst van Aaron Ramsdale voor 28 miljoen euro zou hem aan het twijfelen hebben gebracht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

Salah hoort bij de tien beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

36
36
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

27
27
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

144
144
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

100
100
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

92
92
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1081
1081
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

506
506
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

32
32
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

99
99
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

145
145
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

112
112
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

232
232
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

135
135
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

93
93
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

306
306
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

628
628
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

344
344
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

129
129
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

163
163
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

267
267
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

121
121

Meer sportnieuws