Twee tegentreffers enige smet op ruime zege Duivels

door
Twee tegentreffers enige smet op ruime zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond opnieuw een grote stap richting het WK 2022 gezet. Op het veld van Estland wonnen de Belgen zoals verwacht, onder meer dankzij twee doelpunten van Romelu Lukaku. Al waren de twee tegentreffers van het nummer 110 van de wereld toch een doorn in het oog: 5-2.


De partij in Tallinn ging nochtans dramatisch van start voor de Belgen. Na een misverstand tussen Hans Vanaken en Alexis Saelemaekers kwam de thuisploeg al na enkele minuten op voorsprong. Een stevige wake up-call, maar halfweg de eerste helft zetten de Duivels orde op zaken. Vanaken zette zijn foutje recht door de gelijkmaker binnen te koppen na een lekkere assist van Eden Hazard. En nog voor rust zorgde de onvermijdelijke Lukaku alweer voor de 1-2.

Na de pauze trokken de mannen van bondscoach Roberto Martinez het laken helemaal naar zich toe. Lukaku scherpte zijn waanzinnige statistieken nog wat aan met zijn tweede van de avond. En zelfs Axel Witsel pikte een treffer mee na een uitstekende combinatie. Toen ook nog invaller Thomas Foket de netten deed trillen, was de wedstrijd helemaal gespeeld.

Toch mochten ook de thuisfans nog een keertje juichen. Andermaal liet de defensief zich veel te makkelijk ringeloren, Erik Sorga legde de 5-2-eindstand vrij gemakkelijk vast. Een logische zege voor de Belgen, al zal er over de tegengoals toch nog één en ander besproken moeten worden. Veel tijd om na te kaarten is er evenwel niet, aanstaande zondag volgt alweer een thuiswedstrijd tegen Tsjechië.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

De defensie is de achilleshiel van deze Rode Duivels ...

Meest recent

Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

29
29
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

21
21
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

137
137
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

66
66
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

40
40
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

22
22
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

51
51
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

112
112
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

86
86
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

49
49
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

228
228
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

86
86
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

68
68
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

208
208
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

151
151
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

905
905
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

235
235
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

473
473
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

528
528
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

394
394
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

221
221
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

221
221
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

272
272
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

110
110

Meer sportnieuws