Twee tegentreffers enige smet op ruime zege Duivels

door
Twee tegentreffers enige smet op ruime zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond opnieuw een grote stap richting het WK 2022 gezet. Op het veld van Estland wonnen de Belgen zoals verwacht, onder meer dankzij twee doelpunten van Romelu Lukaku. Al waren de twee tegentreffers van het nummer 110 van de wereld toch een doorn in het oog: 5-2.


De partij in Tallinn ging nochtans dramatisch van start voor de Belgen. Na een misverstand tussen Hans Vanaken en Alexis Saelemaekers kwam de thuisploeg al na enkele minuten op voorsprong. Een stevige wake up-call, maar halfweg de eerste helft zetten de Duivels orde op zaken. Vanaken zette zijn foutje recht door de gelijkmaker binnen te koppen na een lekkere assist van Eden Hazard. En nog voor rust zorgde de onvermijdelijke Lukaku alweer voor de 1-2.

Na de pauze trokken de mannen van bondscoach Roberto Martinez het laken helemaal naar zich toe. Lukaku scherpte zijn waanzinnige statistieken nog wat aan met zijn tweede van de avond. En zelfs Axel Witsel pikte een treffer mee na een uitstekende combinatie. Toen ook nog invaller Thomas Foket de netten deed trillen, was de wedstrijd helemaal gespeeld.

Toch mochten ook de thuisfans nog een keertje juichen. Andermaal liet de defensief zich veel te makkelijk ringeloren, Erik Sorga legde de 5-2-eindstand vrij gemakkelijk vast. Een logische zege voor de Belgen, al zal er over de tegengoals toch nog één en ander besproken moeten worden. Veel tijd om na te kaarten is er evenwel niet, aanstaande zondag volgt alweer een thuiswedstrijd tegen Tsjechië.

LEES OOK: Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

De defensie is de achilleshiel van deze Rode Duivels ...

Meest recent

'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

3
3
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

77
77
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

24
24
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

78
78
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

116
116
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

150
150
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

317
317
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

349
349
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

32
32
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

87
87
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

237
237
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

43
43
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

93
93
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

79
79
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

219
219
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

290
290
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1100
1100
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

59
59
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

658
658
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

390
390
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

163
163
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

159
159
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

968
968
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

713
713

Meer sportnieuws