'Club Brugge betaalt pak minder voor Hendry'

732 stemmen
'Club Brugge betaalt pak minder voor Hendry'

Club Brugge zette op deadline day nog een laatste keer alle zeilen bij. De deals rond Antonio Nusa en Faitout Maouassa zaten er weliswaar al eventjes aan te komen, terwijl José Izquierdo vooral de kans krijgt om in Brugge weer volledig fit te geraken. De komst van Jack Hendry was dan weer behoorlijk verrassend.


De Schotse verdediger werd eerder deze zomer door KV Oostende definitief overgenomen van Celtic Glasgow. Hoewel er wel degelijk interesse heerste, leek hij echter gewoon aan de kust te blijven. Tot Club zich dus meldde. Veel kon KVO vervolgens niet doen om zijn vertrek tegen te houden. CEO Gauthier Ganaye liet op de clubwebstek immers weten dat er een afkoopsom in het contract van Hendry was opgenomen en daar maakten de Bruggelingen dus gebruik van, waardoor de deal snel kon afgerond worden.

Hier en daar klonk het dat Blauw-Zwart zo'n 7 miljoen euro neertelde om de verdediger vrij te kopen, bepaalde Britse bronnen hadden het zelfs over 10 miljoen. Maar volgens The Scottish Sun ligt dat bedrag veel lager. Daar stelt men namelijk dat Club Brugge zo'n 3.5 miljoen pond betaalde, een slordige 4 miljoen euro dus. Veel minder dan waar KVO op gehoopt had. "Zonder die clausule had Jack niet voor ons getekend. Jammer, want normaal hadden we zo'n 8 miljoen pond gevraagd. Een contract moet je echter respecteren. En we willen de wens niet verbrodden van een speler die zich altijd 100% inzette voor deze club", aldus Ganaye bij bovengenoemd medium.

LEES OOK: Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Welke verdediger wordt volgens u het belangrijkst voor Club?

Meest recent

Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

6
6
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

78
78
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

57
57
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

92
92
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

157
157
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

31
31
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

121
121
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

321
321
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

183
183
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

82
82
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

259
259
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

90
90
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

322
322
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

112
112
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

71
71
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

524
524
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

108
108
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

87
87
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

243
243
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

105
105
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

88
88
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

148
148

Meer sportnieuws