Brys: "Hadden altijd moeten winnen van Antwerp"

door
Brys:

OH Leuven kende geen goede start van het seizoen, maar heeft het eerste luik van de competitie wel op fraaie wijze afgerond. Zo boekten de Vlaams-Brabanders zondagnamiddag een belangrijk punt op het veld van Antwerp FC. En er had op de Bosuil zelfs meer ingezeten.


OHL begon degelijk aan de partij en creëerde meteen enkele goede kansen. Maar al snel volgde het deksel op de neus en kwam de thuisploeg nog voor rust op een dubbele voorsprong te staan. De reactie mocht er echter wezen. In de tweede periode trok Leuven het laken naar zich toe en kwam de overwinning zelfs nog dichtbij. "Je moet nuchter blijven en wij hadden altijd de zege moeten pakken", reageerde coach Marc Brys achteraf dan ook bij Sporza.

Toch was de trainer over het algemeen tevreden met wat zijn ploeg liet zien. "Er hadden veel spelers krampen, ook al is hun conditie goed. Dat wil zeggen dat ze zich leeg gespeeld hebben. Maar het is jammer dat zo'n prestatie niet de eerste zege oplevert. Maar als we dit blijven brengen, staan we er goed voor. Dit is de basis en als alles goed loopt, dan komt er nog iemand bij. Dat is toch het plan."

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

OHL had de zege het meest verdiend ...

Meest recent

Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

27
27
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

98
98
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

48
48
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

330
330
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

62
62
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

78
78
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

180
180
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

151
151
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

120
120
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

83
83
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

469
469
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

527
527
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

139
139
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

83
83
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

311
311
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

230
230
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

46
46
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

752
752
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

78
78
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

313
313
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

94
94
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

232
232
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

298
298
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

569
569

Meer sportnieuws