'Anderlecht twijfelt aan last-minute transfer'

477 stemmen
'Anderlecht twijfelt aan last-minute transfer'

RSC Anderlecht leek grotendeels klaar met zijn transferwerk aan inkomende zijde, maar door de blessure van Hannes Delcroix trekken de Brusselaars nu terug de transfermarkt op. Volgens De Telegraaf gaat de recordkampioen namelijk zaken doen met Ajax. Zo zou Lisandro Magallan op weg zijn naar het Lotto Park.


De 27-jarige Argentijn werd in de zomer van 2019 voor zo'n 9 miljoen euro overgenomen van Boca Juniors. Maar in Amsterdam slaagde de verdediger er nooit in om definitief door te breken. Volgens De Telegraaf zijn beide clubs er al grotendeels uit wat betreft de transfervoorwaarden. En Anderlecht zou ook dicht bij een overeenkomst met de speler zelfs staan. Bij Voetbal International bevestigt men de nakende deal. Daar klinkt het dat er ook een aankoopoptie zal worden opgenomen, zodat Magallan na het seizoen mogelijk de definitieve overstap kan maken.

UPDATE 30/08
Magallan is dus een concrete optie om de defensie te versterken, toch is zijn overgang nog niet helemaal rond. Volgens SudPresse twijfelt het bestuur of er wel nog een extra verdediger nodig is. Delcroix mag dan wel een tijdje uit zijn, door het wegvallen van het Europese voetbal is de clubleiding niet helemaal zeker of er wel zo'n brede kern nodig is. Bovendien wil men beloftevolle jongeren als Zeno Debast niet blokkeren. Langs de andere zou men zo wel een risico nemen: wat als er straks iets gebeurd met pakweg Wesley Hoedt of Taylor Harwood-Bellis? In ieder geval zal de knoop snel doorgehakt moeten worden, dinsdagavond sluit de mercato definitief zijn deuren.

LEES OOK: Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Anderlecht kan best nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

25
25
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

65
65
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

126
126
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

28
28
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

40
40
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

50
50
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

95
95
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

78
78
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

169
169
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

209
209
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

449
449
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

213
213
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

321
321
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

182
182
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

214
214
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

28
28
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

511
511
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

137
137

Meer sportnieuws