'Anderlecht twijfelt aan last-minute transfer'

door
'Anderlecht twijfelt aan last-minute transfer'

RSC Anderlecht leek grotendeels klaar met zijn transferwerk aan inkomende zijde, maar door de blessure van Hannes Delcroix trekken de Brusselaars nu terug de transfermarkt op. Volgens De Telegraaf gaat de recordkampioen namelijk zaken doen met Ajax. Zo zou Lisandro Magallan op weg zijn naar het Lotto Park.


De 27-jarige Argentijn werd in de zomer van 2019 voor zo'n 9 miljoen euro overgenomen van Boca Juniors. Maar in Amsterdam slaagde de verdediger er nooit in om definitief door te breken. Volgens De Telegraaf zijn beide clubs er al grotendeels uit wat betreft de transfervoorwaarden. En Anderlecht zou ook dicht bij een overeenkomst met de speler zelfs staan. Bij Voetbal International bevestigt men de nakende deal. Daar klinkt het dat er ook een aankoopoptie zal worden opgenomen, zodat Magallan na het seizoen mogelijk de definitieve overstap kan maken.

UPDATE 30/08
Magallan is dus een concrete optie om de defensie te versterken, toch is zijn overgang nog niet helemaal rond. Volgens SudPresse twijfelt het bestuur of er wel nog een extra verdediger nodig is. Delcroix mag dan wel een tijdje uit zijn, door het wegvallen van het Europese voetbal is de clubleiding niet helemaal zeker of er wel zo'n brede kern nodig is. Bovendien wil men beloftevolle jongeren als Zeno Debast niet blokkeren. Langs de andere zou men zo wel een risico nemen: wat als er straks iets gebeurd met pakweg Wesley Hoedt of Taylor Harwood-Bellis? In ieder geval zal de knoop snel doorgehakt moeten worden, dinsdagavond sluit de mercato definitief zijn deuren.

LEES OOK: Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Anderlecht kan best nog een extra verdediger halen ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

37
37
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

69
69
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

98
98
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

38
38
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

132
132
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

58
58
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

129
129
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

65
65
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

115
115
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

31
31
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

147
147
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

569
569
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

175
175
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

501
501
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

91
91
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

486
486
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

135
135
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

365
365
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

141
141
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

285
285
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

316
316
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

814
814
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

99
99
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws