City vernedert hulpeloos Arsenal tot op het bot

door
City vernedert hulpeloos Arsenal tot op het bot

In de Engelse Premier League heeft titelverdediger Manchester City voor de tweede keer op rij met forfaitcijfers gewonnen. Zaterdagmiddag werd een hulpeloos Arsenal het slachtoffer van dienst: 5-0. De Gunners pakten dit seizoen nog geen enkel punt, scoorden nog geen enkele keer en slikten al negen tegentreffers in drie duels. Van een crisis gesproken.


Zonder Kevin De Bruyne (blessure) en Albert Sambi Lokonga (op de bank) ging de partij van start. De Londenaren begonnen nog aardig en claimden bij 0-0 zelfs een strafschop, maar dat goede gevoel duurde heel kort. Na een twaalftal minuten leidde City plotseling met 2-0. Ilkay Gündogan kopte de thuisploeg naar een 1-0 voorsprong en kort daarna profiteerde Ferran Torres van een fout van Cedric Soares. De VAR keek nog wel even naar een mogelijke overtreding voorafgaand aan de goal, maar ook daar besloot de arbitrage in het nadeel van Arsenal.

Scheidsrechter Martin Atkinson maakte de ellende voor Arsenal zelfs nóg erger. Granit Xhaka ging met twee benen in op João Cancelo en kreeg hiervoor de rode kaart gepresenteerd, al raakte hij de speler van City niet. Met tien man speelde Arsenal definitief een verloren wedstrijd. Gabriel Jesus besliste het duel nog voor rust na een uitstekende individuele actie van Jack Grealish.

Arsenal kon in het Etihad Stadium niet anders dan de schade beperkt houden. Dat lukte niet. Acht minuten na rust schoot Rodri fraai de 4-0 tegen de touwen, waar opnieuw Torres de 5-0 binnen knikte door doelman Bernd Leno af te troeven. De Duitser voorkwam in de slotminuten wel dat de score niet verder uitliep. Arsenal blijft zodoende puntloos én doelpuntloos in dit nog prille seizoen.

LEES OOK: Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
66

Dit Arsenal is een degradatiekandidaat ...

Meest recent

De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

0
0
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

22
22
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

29
29
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

112
112
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

55
55
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

299
299
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

71
71
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

194
194
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

185
185
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

78
78
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

192
192
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

512
512
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

121
121
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

65
65
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

577
577
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

405
405
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

32
32
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

74
74
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

101
101
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

567
567
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

449
449
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

131
131

Meer sportnieuws