City vernedert hulpeloos Arsenal tot op het bot

door
City vernedert hulpeloos Arsenal tot op het bot

In de Engelse Premier League heeft titelverdediger Manchester City voor de tweede keer op rij met forfaitcijfers gewonnen. Zaterdagmiddag werd een hulpeloos Arsenal het slachtoffer van dienst: 5-0. De Gunners pakten dit seizoen nog geen enkel punt, scoorden nog geen enkele keer en slikten al negen tegentreffers in drie duels. Van een crisis gesproken.


Zonder Kevin De Bruyne (blessure) en Albert Sambi Lokonga (op de bank) ging de partij van start. De Londenaren begonnen nog aardig en claimden bij 0-0 zelfs een strafschop, maar dat goede gevoel duurde heel kort. Na een twaalftal minuten leidde City plotseling met 2-0. Ilkay Gündogan kopte de thuisploeg naar een 1-0 voorsprong en kort daarna profiteerde Ferran Torres van een fout van Cedric Soares. De VAR keek nog wel even naar een mogelijke overtreding voorafgaand aan de goal, maar ook daar besloot de arbitrage in het nadeel van Arsenal.

Scheidsrechter Martin Atkinson maakte de ellende voor Arsenal zelfs nóg erger. Granit Xhaka ging met twee benen in op João Cancelo en kreeg hiervoor de rode kaart gepresenteerd, al raakte hij de speler van City niet. Met tien man speelde Arsenal definitief een verloren wedstrijd. Gabriel Jesus besliste het duel nog voor rust na een uitstekende individuele actie van Jack Grealish.

Arsenal kon in het Etihad Stadium niet anders dan de schade beperkt houden. Dat lukte niet. Acht minuten na rust schoot Rodri fraai de 4-0 tegen de touwen, waar opnieuw Torres de 5-0 binnen knikte door doelman Bernd Leno af te troeven. De Duitser voorkwam in de slotminuten wel dat de score niet verder uitliep. Arsenal blijft zodoende puntloos én doelpuntloos in dit nog prille seizoen.

LEES OOK: Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

🚀

Dit Arsenal is een degradatiekandidaat ...

Meest recent

Roer compleet omgegooid bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

3
3
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

48
48
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

88
88
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

52
52
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

28
28
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

197
197
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

342
342
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

549
549
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

287
287
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

94
94
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

105
105
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

391
391
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

246
246
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

105
105
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

266
266
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

461
461
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

194
194
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

567
567
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

112
112
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

117
117
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

320
320

Meer sportnieuws