City vernedert hulpeloos Arsenal tot op het bot

476 stemmen
City vernedert hulpeloos Arsenal tot op het bot

In de Engelse Premier League heeft titelverdediger Manchester City voor de tweede keer op rij met forfaitcijfers gewonnen. Zaterdagmiddag werd een hulpeloos Arsenal het slachtoffer van dienst: 5-0. De Gunners pakten dit seizoen nog geen enkel punt, scoorden nog geen enkele keer en slikten al negen tegentreffers in drie duels. Van een crisis gesproken.


Zonder Kevin De Bruyne (blessure) en Albert Sambi Lokonga (op de bank) ging de partij van start. De Londenaren begonnen nog aardig en claimden bij 0-0 zelfs een strafschop, maar dat goede gevoel duurde heel kort. Na een twaalftal minuten leidde City plotseling met 2-0. Ilkay Gündogan kopte de thuisploeg naar een 1-0 voorsprong en kort daarna profiteerde Ferran Torres van een fout van Cedric Soares. De VAR keek nog wel even naar een mogelijke overtreding voorafgaand aan de goal, maar ook daar besloot de arbitrage in het nadeel van Arsenal.

Scheidsrechter Martin Atkinson maakte de ellende voor Arsenal zelfs nóg erger. Granit Xhaka ging met twee benen in op João Cancelo en kreeg hiervoor de rode kaart gepresenteerd, al raakte hij de speler van City niet. Met tien man speelde Arsenal definitief een verloren wedstrijd. Gabriel Jesus besliste het duel nog voor rust na een uitstekende individuele actie van Jack Grealish.

Arsenal kon in het Etihad Stadium niet anders dan de schade beperkt houden. Dat lukte niet. Acht minuten na rust schoot Rodri fraai de 4-0 tegen de touwen, waar opnieuw Torres de 5-0 binnen knikte door doelman Bernd Leno af te troeven. De Duitser voorkwam in de slotminuten wel dat de score niet verder uitliep. Arsenal blijft zodoende puntloos én doelpuntloos in dit nog prille seizoen.

LEES OOK: Droomtransfer Christos Tzolis: "Zij mogen mij komen halen"

🚀

Dit Arsenal is een degradatiekandidaat ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

7
7
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

12
12
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

105
105
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

124
124
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

234
234
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

224
224
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

259
259
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

131
131
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

144
144
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

67
67
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

392
392
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

31
31
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

87
87
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

193
193
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

77
77
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

124
124
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

96
96
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

590
590
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

275
275
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

389
389
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

220
220
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

276
276
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

75
75
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

304
304

Meer sportnieuws