'Dortmund wil krankzinnige som voor Haaland'

958 stemmen
'Dortmund wil krankzinnige som voor Haaland'

Cristiano Ronaldo heeft zich vrijdag aan Manchester United verbonden, maar het einde van deze historische mercato is nog niet in zicht. Zo blijven Real Madrid en PSG in onderhandeling over Kylian Mbappé. Indien een akkoord wordt gevonden willen de Parijzenaars ook een vervanger en daarvoor wordt Erling Haaland genoemd.


Real bracht al twee biedingen uit op Mbappé, eentje van 160 miljoen euro en eentje van 170 miljoen euro plus 10 miljoen euro aan bonussen. De Fransman ziet zichzelf wel in het Estadio Santiago Bernabéu voetballen en bovendien beschikt hij over een aflopend contract in Parijs. PSG wil echter het onderste uit de kan halen en hoopt dat de Madrilenen hun bod nog een laatste keer verhogen. Ten laatste dit weekend zou men tot een akkoord moeten komen, anders wacht Real tot komende zomer.

Gaat deze transfer door, dan meldt PSG zich volgens het geruchtencircuit meteen bij Borussia Dortmund voor Haaland. De steenrijke Parijzenaars zouden een bod van 150 miljoen euro voorbereiden, maar volgens Sky Sports zou Dortmund pas bereid zijn om te luisteren bij een bod van zo'n 200 miljoen euro voor zijn Noorse Golden Boy.

Het is echter niet uitgesloten dat PSG deze vraagprijs benadert en zaakwaarnemer Mino Raiola, die de belangen van de jonge spits behartigt, zou de deal maar al te graag rond willen maken. Al kwam er nog geen officieel bod op tafel. Richarlison (Everton) en Robert Lewandowski (Bayern München) zijn de alternatieven. Dé voorwaarde blijft echter dat Mbappé effectief vertrekt.

LEES OOK: Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

0
0
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

18
18
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

16
16
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

75
75
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

160
160
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

397
397
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

143
143
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

217
217
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

33
33
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

135
135
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

163
163
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

432
432
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

170
170
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

104
104
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

233
233
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

521
521
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

71
71
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

339
339
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

248
248

Meer sportnieuws