'Zulte Waregem wijst miljoenenbod af voor Dompé'

door
'Zulte Waregem wijst miljoenenbod af voor Dompé'

Middlesbrough zoekt nog aanvallende versterking. Volgens onze bronnen speurt de Engelse tweedeklasser rond in de Jupiler Pro League. Ze hebben daarbij twee spelers op hun verlanglijstje staan. 

Middlesbrough, dat met een 5 op 12 matig begon aan het nieuwe seizoen, dacht in eerste instantie aan Manuel Benson. De flankaanvaller is echter niet haalbaar, want bij Antwerp gelooft trainer Brian Priske heel erg in de speler. Benson scoorde tot op heden 2 keer in 5 wedstrijden voor de Great Old. Hij zal de Bosuil zeer waarschijnlijk niet meer verlaten deze maand. Middlesbrough heeft zijn aandacht nu verlegd naar Jean-Luc Dompé. De Franse flankaanvaller is een belangrijke speler bij Zulte Waregem, waar hij nog twee jaar onder contract ligt. Essevee ziet de speler die vorig seizoen 6 keer scoorde en 6 assists leverde in 27 competitiewedstrijden liever niet vertrekken, maar de ex-speler van Standard en AA Gent kan wél het nodige geld in het laatje brengen. Een vertrek naar de voormalige werkgever van Jelle Vossen en Faris Haroun is dus niet uitgesloten.

CR

UPDATE 27/08

Zulte Waregem heeft volgens RMC Sports een bod van twee miljoen euro van Middlesbrough op Jean-Luc Dompé geweigerd. Ondertussen zouden Newcastle en Burnley ook interesse tonen, maar dat is nog niet concreet. Zulte Waregem wil meewerken aan een transfer, maar dan moet het bod van Middlesbrough nog gevoelig stijgen.

LEES OOK: 'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Gaat Dompé nog vertrekken?

Meest recent

Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

6
6
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

97
97
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

105
105
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

30
30
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

60
60
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

39
39
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

211
211
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

211
211
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

66
66
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

158
158
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

176
176
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

192
192
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

174
174
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

75
75
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

45
45
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

184
184
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

399
399
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

321
321
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

102
102
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

639
639
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

73
73
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

697
697

Meer sportnieuws