Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

door
Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

We hebben deze zomer heel wat lekkers gekregen op het gebied van transfers, maar het ziet er sterk naar uit dat er ook nog een flink toetje aankomt. Volgens Marca gaat de overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid er immers tóch aankomen. Ondertussen melden verschillende bronnen dat ook een transfer van Cristiano Ronaldo aanstaande is (lees hier meer).

Voornamelijk op donderdag schakelden de Madrilenen een versnelling hoger in hun poging om de Franse superster naar het Estadio Santiago Bernabeu te loodsen. Nadat een eerste bod door PSG werd geweigerd, verhoogde Real de aanbieding en die lijkt nu toch te zullen volstaan voor de Parijzenaars. Dat stelt alvast de Spaanse sportkrant Marca, die doorgaans goed ingevoerd is over de Koninklijke.

Het dagblad voorspelt zelfs dat de nodige handtekeningen eerstdaags gezet worden. Zo snel als vrijdag zou de deal al moeten kunnen beklonken, klinkt het in het Spaanse medium. De transferprijs zou in totaal 180 miljoen euro bedragen, wat voor PSG uiteindelijk toch voldoende zou blijken. In eerste instantie werd nochtans meer dan 200 miljoen geëist. 

In Frankrijk weerklinken gelijkaardige berichten, maar wil men nog niet spreken over een definitief akkoord. Wel melden grote media als L'Equipe en RMC dat beide topclubs met mekaar aan de onderhandelingstafel hebben plaatsgenomen. Een vertrek van Mbappé is deze zomer dus niet langer uitgesloten, wat lange tijd wel het geval leek. Met ook nog de spektakeltransfer van Ronaldo die in de lucht hangt, wordt deze eerste zomermercato na het corona-seizoen stilaan de meest historische transferperiode ooit.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Had jij dit nog verwacht?

Meest recent

KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

5
5
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

7
7
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

67
67
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

124
124
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

132
132
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

92
92
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

60
60
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

517
517
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

85
85
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

80
80
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

162
162
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

198
198
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

117
117
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

114
114
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

424
424
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

116
116
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

282
282
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

450
450
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

361
361
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

221
221
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

365
365
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

167
167
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

110
110
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

104
104
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

110
110

Meer sportnieuws