Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

door
Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

We hebben deze zomer heel wat lekkers gekregen op het gebied van transfers, maar het ziet er sterk naar uit dat er ook nog een flink toetje aankomt. Volgens Marca gaat de overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid er immers tóch aankomen. Ondertussen melden verschillende bronnen dat ook een transfer van Cristiano Ronaldo aanstaande is (lees hier meer).

Voornamelijk op donderdag schakelden de Madrilenen een versnelling hoger in hun poging om de Franse superster naar het Estadio Santiago Bernabeu te loodsen. Nadat een eerste bod door PSG werd geweigerd, verhoogde Real de aanbieding en die lijkt nu toch te zullen volstaan voor de Parijzenaars. Dat stelt alvast de Spaanse sportkrant Marca, die doorgaans goed ingevoerd is over de Koninklijke.

Het dagblad voorspelt zelfs dat de nodige handtekeningen eerstdaags gezet worden. Zo snel als vrijdag zou de deal al moeten kunnen beklonken, klinkt het in het Spaanse medium. De transferprijs zou in totaal 180 miljoen euro bedragen, wat voor PSG uiteindelijk toch voldoende zou blijken. In eerste instantie werd nochtans meer dan 200 miljoen geëist. 

In Frankrijk weerklinken gelijkaardige berichten, maar wil men nog niet spreken over een definitief akkoord. Wel melden grote media als L'Equipe en RMC dat beide topclubs met mekaar aan de onderhandelingstafel hebben plaatsgenomen. Een vertrek van Mbappé is deze zomer dus niet langer uitgesloten, wat lange tijd wel het geval leek. Met ook nog de spektakeltransfer van Ronaldo die in de lucht hangt, wordt deze eerste zomermercato na het corona-seizoen stilaan de meest historische transferperiode ooit.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Had jij dit nog verwacht?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

47
47
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

19
19
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

77
77
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

69
69
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

145
145
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

201
201
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

148
148
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

76
76
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

94
94
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

78
78
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

102
102
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

95
95
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

139
139
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

44
44
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

154
154
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

236
236
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

513
513
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

447
447
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

344
344
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

327
327
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

202
202
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

174
174
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

107
107
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

320
320
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

520
520

Meer sportnieuws