Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

door
Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

We hebben deze zomer heel wat lekkers gekregen op het gebied van transfers, maar het ziet er sterk naar uit dat er ook nog een flink toetje aankomt. Volgens Marca gaat de overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid er immers tóch aankomen. Ondertussen melden verschillende bronnen dat ook een transfer van Cristiano Ronaldo aanstaande is (lees hier meer).

Voornamelijk op donderdag schakelden de Madrilenen een versnelling hoger in hun poging om de Franse superster naar het Estadio Santiago Bernabeu te loodsen. Nadat een eerste bod door PSG werd geweigerd, verhoogde Real de aanbieding en die lijkt nu toch te zullen volstaan voor de Parijzenaars. Dat stelt alvast de Spaanse sportkrant Marca, die doorgaans goed ingevoerd is over de Koninklijke.

Het dagblad voorspelt zelfs dat de nodige handtekeningen eerstdaags gezet worden. Zo snel als vrijdag zou de deal al moeten kunnen beklonken, klinkt het in het Spaanse medium. De transferprijs zou in totaal 180 miljoen euro bedragen, wat voor PSG uiteindelijk toch voldoende zou blijken. In eerste instantie werd nochtans meer dan 200 miljoen geëist. 

In Frankrijk weerklinken gelijkaardige berichten, maar wil men nog niet spreken over een definitief akkoord. Wel melden grote media als L'Equipe en RMC dat beide topclubs met mekaar aan de onderhandelingstafel hebben plaatsgenomen. Een vertrek van Mbappé is deze zomer dus niet langer uitgesloten, wat lange tijd wel het geval leek. Met ook nog de spektakeltransfer van Ronaldo die in de lucht hangt, wordt deze eerste zomermercato na het corona-seizoen stilaan de meest historische transferperiode ooit.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

Had jij dit nog verwacht?

Meest recent

'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

2
2
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

95
95
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

45
45
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

168
168
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

17
17
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

36
36
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

225
225
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

47
47
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

223
223
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

231
231
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

98
98
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

476
476
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

292
292
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

382
382
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

282
282
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

150
150
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

305
305
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

242
242
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1238
1238
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

277
277
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

195
195
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1288
1288
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

479
479
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

194
194

Meer sportnieuws