Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

1488 stemmen
Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

We hebben deze zomer heel wat lekkers gekregen op het gebied van transfers, maar het ziet er sterk naar uit dat er ook nog een flink toetje aankomt. Volgens Marca gaat de overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid er immers tóch aankomen. Ondertussen melden verschillende bronnen dat ook een transfer van Cristiano Ronaldo aanstaande is (lees hier meer).

Voornamelijk op donderdag schakelden de Madrilenen een versnelling hoger in hun poging om de Franse superster naar het Estadio Santiago Bernabeu te loodsen. Nadat een eerste bod door PSG werd geweigerd, verhoogde Real de aanbieding en die lijkt nu toch te zullen volstaan voor de Parijzenaars. Dat stelt alvast de Spaanse sportkrant Marca, die doorgaans goed ingevoerd is over de Koninklijke.

Het dagblad voorspelt zelfs dat de nodige handtekeningen eerstdaags gezet worden. Zo snel als vrijdag zou de deal al moeten kunnen beklonken, klinkt het in het Spaanse medium. De transferprijs zou in totaal 180 miljoen euro bedragen, wat voor PSG uiteindelijk toch voldoende zou blijken. In eerste instantie werd nochtans meer dan 200 miljoen geëist. 

In Frankrijk weerklinken gelijkaardige berichten, maar wil men nog niet spreken over een definitief akkoord. Wel melden grote media als L'Equipe en RMC dat beide topclubs met mekaar aan de onderhandelingstafel hebben plaatsgenomen. Een vertrek van Mbappé is deze zomer dus niet langer uitgesloten, wat lange tijd wel het geval leek. Met ook nog de spektakeltransfer van Ronaldo die in de lucht hangt, wordt deze eerste zomermercato na het corona-seizoen stilaan de meest historische transferperiode ooit.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Had jij dit nog verwacht?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

57
57
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

30
30
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

14
14
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

16
16
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

14
14
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

126
126
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

412
412
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

43
43
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

277
277
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

58
58
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

209
209
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

648
648
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

322
322
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

410
410
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

595
595
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

377
377
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

161
161
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

166
166
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

64
64

Meer sportnieuws