Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

door
Marca meldt doorbraak: Mbappé voor monstersom naar Real

We hebben deze zomer heel wat lekkers gekregen op het gebied van transfers, maar het ziet er sterk naar uit dat er ook nog een flink toetje aankomt. Volgens Marca gaat de overgang van Kylian Mbappé naar Real Madrid er immers tóch aankomen. Ondertussen melden verschillende bronnen dat ook een transfer van Cristiano Ronaldo aanstaande is (lees hier meer).

Voornamelijk op donderdag schakelden de Madrilenen een versnelling hoger in hun poging om de Franse superster naar het Estadio Santiago Bernabeu te loodsen. Nadat een eerste bod door PSG werd geweigerd, verhoogde Real de aanbieding en die lijkt nu toch te zullen volstaan voor de Parijzenaars. Dat stelt alvast de Spaanse sportkrant Marca, die doorgaans goed ingevoerd is over de Koninklijke.

Het dagblad voorspelt zelfs dat de nodige handtekeningen eerstdaags gezet worden. Zo snel als vrijdag zou de deal al moeten kunnen beklonken, klinkt het in het Spaanse medium. De transferprijs zou in totaal 180 miljoen euro bedragen, wat voor PSG uiteindelijk toch voldoende zou blijken. In eerste instantie werd nochtans meer dan 200 miljoen geëist. 

In Frankrijk weerklinken gelijkaardige berichten, maar wil men nog niet spreken over een definitief akkoord. Wel melden grote media als L'Equipe en RMC dat beide topclubs met mekaar aan de onderhandelingstafel hebben plaatsgenomen. Een vertrek van Mbappé is deze zomer dus niet langer uitgesloten, wat lange tijd wel het geval leek. Met ook nog de spektakeltransfer van Ronaldo die in de lucht hangt, wordt deze eerste zomermercato na het corona-seizoen stilaan de meest historische transferperiode ooit.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Had jij dit nog verwacht?

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

16
16
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

24
24
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

36
36
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

211
211
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

129
129
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

191
191
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

108
108
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

397
397
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

225
225
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

157
157
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

138
138
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

198
198
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

63
63
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

622
622
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

54
54
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

74
74
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

110
110
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

414
414
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

63
63
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

106
106
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

172
172
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

363
363
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

366
366

Meer sportnieuws