'Balen voor Club: Deli niet door medische keuring'

door
'Balen voor Club: Deli niet door medische keuring'

De laatste week van de transferperiode belooft nog druk te worden voor Club Brugge, want zowel aan inkomende als uitgaande zijde lijkt er één en ander op til te staan. Met Tajon Buchanan en Kamal Sowah lijken er nog twee stevige aanwinsten op komst te zijn, terwijl er ook nog enkele overbodige spelers mogen of moeten vertrekken.

Voor Simon Deli is Club Brugge bijvoorbeeld al de hele zomer op zoek naar een oplossing. Het bleek echter niet makkelijk om de Ivoriaanse verdediger, teruggekeerd na een halfjaar op huurbasis bij Slavia Praag, te slijten. De voorbije weken leek hij op weg te zijn naar Trabzonspor, maar die overgang sprong uiteindelijk nog af. Maar er lijkt nu alsnog een oplossing in de maak.

Volgens Foot Mercato zal Deli in de loop van de week zijn handtekening zetten bij Troyes. Hij moet voor de nodige ervaring zorgen bij de Franse promovendus, die in handen is van de City Football Group. Deli zal er mogelijk een duo gaan vormen met Adil Rami, want de gewezen Franse international tekende eerder op de dag in Troyes.

UPDATE 26/08

De transfer van Simon Deli naar het Franse Troyes leek helemaal in kannen en kruiken, maar niets blijkt minder waar. Zo komt de Waalse journalist Sacha Tavolieri immers met het nieuwtje dat de Ivoriaanse verdediger niet door de medische keuring is geraakt in Frankrijk. Zo zou er een probleem aan de knie aan het licht zijn gebracht. Voorlopig blijft hij dus een speler van Club Brugge, al stelt Tavolieri dat een niet nader genoemde Turkse club mogelijk nog soelaas kan bieden.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Zal hij nog weggeraken?

Meest recent

'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

95
95
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

21
21
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

252
252
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

86
86
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

45
45
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

291
291
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

81
81
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

217
217
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

226
226
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

696
696
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

177
177
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

418
418
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

297
297
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

121
121
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

635
635
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

104
104
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

203
203
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

834
834
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

400
400

Meer sportnieuws