'Balen voor Club: Deli niet door medische keuring'

door
'Balen voor Club: Deli niet door medische keuring'

De laatste week van de transferperiode belooft nog druk te worden voor Club Brugge, want zowel aan inkomende als uitgaande zijde lijkt er één en ander op til te staan. Met Tajon Buchanan en Kamal Sowah lijken er nog twee stevige aanwinsten op komst te zijn, terwijl er ook nog enkele overbodige spelers mogen of moeten vertrekken.

Voor Simon Deli is Club Brugge bijvoorbeeld al de hele zomer op zoek naar een oplossing. Het bleek echter niet makkelijk om de Ivoriaanse verdediger, teruggekeerd na een halfjaar op huurbasis bij Slavia Praag, te slijten. De voorbije weken leek hij op weg te zijn naar Trabzonspor, maar die overgang sprong uiteindelijk nog af. Maar er lijkt nu alsnog een oplossing in de maak.

Volgens Foot Mercato zal Deli in de loop van de week zijn handtekening zetten bij Troyes. Hij moet voor de nodige ervaring zorgen bij de Franse promovendus, die in handen is van de City Football Group. Deli zal er mogelijk een duo gaan vormen met Adil Rami, want de gewezen Franse international tekende eerder op de dag in Troyes.

UPDATE 26/08

De transfer van Simon Deli naar het Franse Troyes leek helemaal in kannen en kruiken, maar niets blijkt minder waar. Zo komt de Waalse journalist Sacha Tavolieri immers met het nieuwtje dat de Ivoriaanse verdediger niet door de medische keuring is geraakt in Frankrijk. Zo zou er een probleem aan de knie aan het licht zijn gebracht. Voorlopig blijft hij dus een speler van Club Brugge, al stelt Tavolieri dat een niet nader genoemde Turkse club mogelijk nog soelaas kan bieden.

LEES OOK: Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Zal hij nog weggeraken?

Meest recent

Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

25
25
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

22
22
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

38
38
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

89
89
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

119
119
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

115
115
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

80
80
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

91
91
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

93
93
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

232
232
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

179
179
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

281
281
Leko corrigeert pikante uitspraak: "Dat deed pijn"

AA Gent gaat zaterdag tegen Standard op zoek naar eerherstel na de pandoering van vorige week op ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Toekomst Messi bekend, Mechelen haalt lieveling terug'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

73
73
Vandenbroeck waarschuwt Zulte: “Een grote valkuil”

Zulte Waregem verbaasde vriend en vijand door vorige speeldag KAA Gent met 4-0 opzij te zetten. ...

132
132
KRC Genk-supporters grijpen hard in met boycot

KRC Genk speelde in de Europa League doelpuntenloos gelijk tegen Real Betis, maar de volgende ...

176
176
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

161
161
‘Club Brugge krijgt enorme Champions League-opsteker’

Club Brugge hoopt dit seizoen ook weer hoge ogen te gooien in de Champions League. Blauw-Zwart staat ...

341
341
“Gevangenis Bayat” – De Mil op ramkoers met Charleroi

Rik De Mil werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer naar Royal Antwerp FC, ...

161
161
‘Mazzu op een zucht van verrassende JPL-comeback'

Felice Mazzu heeft enorm veel ervaring als hoofdtrainer in de Jupiler Pro League. De oefenmeester ...

133
133
Bryan Heynen vloekt na remise KRC Genk

KRC Genk speelde gelijk tegen Real Betis in de Europa League. De Limburgers zitten in een vormdip, ...

162
162
JPL-clubs krijgen buitenkans: ex-international plots vrij

Als er Belgische clubs zijn die op zoek naar een defensieve opportuniteit, dan moeten ze dit artikel ...

82
82
Anderlecht viert het voetbalwonder van Beckham & co

RSC Anderlecht zit anno 2025 niet meer aan knoppen in de Jupiler Pro League. Aanhaken met de ...

181
181
Fink ontdekt nieuwe succesformule: "Kan goed van pas komen"

KRC Genk wist eindelijk de nul te houden tegen Real Betis. De prestatie was goed, jammer dat de 1-0 ...

215
215
O'Loughlin over Belgische succescoach: "We polsten hem niet"

Union SG kende al een opmerkelijk seizoen. Het draait weer op volle toeren in de Jupiler Pro League, ...

76
76

Meer sportnieuws