'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

door
'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

De zomerse transferperiode zit inmiddels in de uiterste slotfase, maar het belooft nog een bijzonder druk slot van de mercato te worden. Ook aan de absolute top van Europa zal er mogelijk nog één en ander bewegen. Zo staat vooral Kylian Mbappé in het middelpunt van de belangstelling.

Real Madrid heeft naar verluidt een tweede bod bij Paris Saint-Germain neergelegd voor Mbappé. Onder meer Sky Sports weet dat De Koninklijke dit keer 170 miljoen euro bood op de pijlsnelle aanvaller. Vermoedelijk gaat men in de Franse hoofdstad ook hier niet mee akkoord. PSG had de eerste bieding van 160 miljoen euro namelijk als beledigend ervaren en vermoedde dat de Spanjaarden een spelletje probeerden te spelen. Tien miljoen euro extra lijkt zeker niet het verschil te gaan maken.

In 2018 betaalde PSG nog zo'n 193 miljoen voor Mbappé aan Monaco en ze willen zeker niet onder dat bedrag zitten. Eigenlijk had men zo'n 220 miljoen in gedachten voor de international. Of dit een haalbaar bedrag is, zal moeten blijken. Feit is wel dat de Fransman nog maar één jaar contract heeft in het Parc des Princes en zelf ook graag weg wilt. Geen ideale situatie voor zowel speler als club.

UPDATE 22u15

Inmiddels geraken er meer details bekend over het tweede bod van Real Madrid. Dat zou zoals bovenstaand al gezegd zo’n 170 miljoen euro bedragen, maar komen daar ook nog eens 10 miljoen euro aan bonussen bij. In totaal zou de transferprijs dus 180 miljoen euro bedragen, maar de vraag is maar of dit zal volstaan.

Volgens Nicolo Schira eist PSG immers 215 (!) miljoen voor de Franse aanvaller. Hoe dan ook zal dit bod volgens MARCA en andere Spaanse media te nemen of te laten zijn voor de Parijzenaars. Zij stellen immers dat dit de laatste poging is die Real zal wagen om Mbappé deze zomer al naar Madrid te kunnen halen.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

PSG moet dit bod gewoon aanvaarden...

Meest recent

Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

226
226
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

37
37
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

76
76
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

31
31
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

56
56
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

58
58
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

381
381
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

95
95
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

239
239
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

478
478
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

236
236
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

66
66
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

129
129
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

69
69
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

360
360
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

316
316
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

108
108
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

251
251
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

227
227
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

102
102
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

50
50

Meer sportnieuws