'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

door
'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

De zomerse transferperiode zit inmiddels in de uiterste slotfase, maar het belooft nog een bijzonder druk slot van de mercato te worden. Ook aan de absolute top van Europa zal er mogelijk nog één en ander bewegen. Zo staat vooral Kylian Mbappé in het middelpunt van de belangstelling.

Real Madrid heeft naar verluidt een tweede bod bij Paris Saint-Germain neergelegd voor Mbappé. Onder meer Sky Sports weet dat De Koninklijke dit keer 170 miljoen euro bood op de pijlsnelle aanvaller. Vermoedelijk gaat men in de Franse hoofdstad ook hier niet mee akkoord. PSG had de eerste bieding van 160 miljoen euro namelijk als beledigend ervaren en vermoedde dat de Spanjaarden een spelletje probeerden te spelen. Tien miljoen euro extra lijkt zeker niet het verschil te gaan maken.

In 2018 betaalde PSG nog zo'n 193 miljoen voor Mbappé aan Monaco en ze willen zeker niet onder dat bedrag zitten. Eigenlijk had men zo'n 220 miljoen in gedachten voor de international. Of dit een haalbaar bedrag is, zal moeten blijken. Feit is wel dat de Fransman nog maar één jaar contract heeft in het Parc des Princes en zelf ook graag weg wilt. Geen ideale situatie voor zowel speler als club.

UPDATE 22u15

Inmiddels geraken er meer details bekend over het tweede bod van Real Madrid. Dat zou zoals bovenstaand al gezegd zo’n 170 miljoen euro bedragen, maar komen daar ook nog eens 10 miljoen euro aan bonussen bij. In totaal zou de transferprijs dus 180 miljoen euro bedragen, maar de vraag is maar of dit zal volstaan.

Volgens Nicolo Schira eist PSG immers 215 (!) miljoen voor de Franse aanvaller. Hoe dan ook zal dit bod volgens MARCA en andere Spaanse media te nemen of te laten zijn voor de Parijzenaars. Zij stellen immers dat dit de laatste poging is die Real zal wagen om Mbappé deze zomer al naar Madrid te kunnen halen.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

PSG moet dit bod gewoon aanvaarden...

Meest recent

KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

0
0
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

0
0
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

30
30
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

81
81
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

130
130
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

58
58
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

519
519
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

116
116
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

353
353
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

83
83
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

401
401
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

395
395
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

130
130
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

455
455
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

291
291
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

483
483
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

562
562
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

440
440
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

189
189
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

266
266
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

373
373
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

240
240
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

103
103
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

230
230
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

214
214

Meer sportnieuws