'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

door
'Megabod is laatste poging Real Madrid voor Mbappé'

De zomerse transferperiode zit inmiddels in de uiterste slotfase, maar het belooft nog een bijzonder druk slot van de mercato te worden. Ook aan de absolute top van Europa zal er mogelijk nog één en ander bewegen. Zo staat vooral Kylian Mbappé in het middelpunt van de belangstelling.

Real Madrid heeft naar verluidt een tweede bod bij Paris Saint-Germain neergelegd voor Mbappé. Onder meer Sky Sports weet dat De Koninklijke dit keer 170 miljoen euro bood op de pijlsnelle aanvaller. Vermoedelijk gaat men in de Franse hoofdstad ook hier niet mee akkoord. PSG had de eerste bieding van 160 miljoen euro namelijk als beledigend ervaren en vermoedde dat de Spanjaarden een spelletje probeerden te spelen. Tien miljoen euro extra lijkt zeker niet het verschil te gaan maken.

In 2018 betaalde PSG nog zo'n 193 miljoen voor Mbappé aan Monaco en ze willen zeker niet onder dat bedrag zitten. Eigenlijk had men zo'n 220 miljoen in gedachten voor de international. Of dit een haalbaar bedrag is, zal moeten blijken. Feit is wel dat de Fransman nog maar één jaar contract heeft in het Parc des Princes en zelf ook graag weg wilt. Geen ideale situatie voor zowel speler als club.

UPDATE 22u15

Inmiddels geraken er meer details bekend over het tweede bod van Real Madrid. Dat zou zoals bovenstaand al gezegd zo’n 170 miljoen euro bedragen, maar komen daar ook nog eens 10 miljoen euro aan bonussen bij. In totaal zou de transferprijs dus 180 miljoen euro bedragen, maar de vraag is maar of dit zal volstaan.

Volgens Nicolo Schira eist PSG immers 215 (!) miljoen voor de Franse aanvaller. Hoe dan ook zal dit bod volgens MARCA en andere Spaanse media te nemen of te laten zijn voor de Parijzenaars. Zij stellen immers dat dit de laatste poging is die Real zal wagen om Mbappé deze zomer al naar Madrid te kunnen halen.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

PSG moet dit bod gewoon aanvaarden...

Meest recent

Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

0
0
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

48
48
Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

18
18
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

38
38
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

18
18
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

39
39
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

40
40
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

156
156
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

76
76
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

40
40
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

178
178
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

22
22
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

22
22
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

66
66
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

28
28
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

60
60
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

43
43
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

132
132
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

60
60
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

201
201
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

206
206
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

79
79
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

113
113
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

128
128
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

97
97

Meer sportnieuws