'Wachten op Wesley: twee struikelblokken voor transfer'

1105 stemmen
'Wachten op Wesley: twee struikelblokken voor transfer'

De mercato gaat zijn laatste week in, wat voor Club Brugge het signaal lijkt om nog een paar versnellingen hoger te schakelen in de zoektocht naar versterking. Dinsdagavond werd de komst van Tajon Buchanan in januari aangekondigd en ook de komst van Kamal Sowah zou nog in de pijplijn zitten. Maar daarmee is het nog niet klaar, want Club zou ook nog een gewezen uitblinker terughalen.

Volgens Matt Maher, de chef sport van Express & Star, gaat Club Brugge immers Wesley Moraes terughalen. Het nieuws wordt ook bevestigd door het doorgaans zeer betrouwbare The Athletic. De Braziliaanse spits speelde al van januari 2016 tot de zomer van 2019 in het Jan Breydelstadion, waarna hij voor een recordbedrag van 25 miljoen euro aan Aston Villa verkocht werd. In Engeland gooide een zware knieblessure echter roet in het eten.

Wesley stond maar liefst anderhalf jaar aan de kant, maar is nu weer fit. De inmiddels 24-jarige heeft het echter moeilijk om speelkansen af te dwingen bij Villa, waar hij in de eerste twee speeldagen van de Premier League niet verder raakte dan een invalbeurt van enkele seconden. Hij mag nu voor een jaartje op huurbasis terug naar Club om daar weer ritme op te doen. Bas Dost krijgt er dus nog een stevige concurrent bij.

UPDATE 25/08

Club Brugge maakt dus werk van een terugkeer van Wesley Moraes. Zoals gezegd zou dit wel een tijdelijke terugkeer betreffen, zo luidt het ook volgens het oordeel van Het Nieuwsblad. ‘Een definitieve transfer is momenteel onhaalbaar’, klinkt het daar immers duidelijk.

Aston Villa betaalde 25 miljoen euro voor de Braziliaan, en wil hem niet voor een appel en een ei laten gaan. Blauw-Zwart zal zich dus tevreden moeten stellen met een uitleenbeurt, al is de deal zeker nog niet rond. Zijn loon zou immers nog een struikelblok kunnen vormen, net als zijn fitheid. Wesley lag namelijk bijna twee volledige seizoenen in de lappenmand, wat mogelijk zijn sporen zal hebben nagelaten.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Club Brugge zoekt beter een alternatief...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

8
8
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

80
80
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

10
10
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

35
35
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

69
69
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

613
613
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

103
103
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

197
197
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

153
153
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

135
135
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

254
254
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

43
43
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

502
502
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

242
242
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

223
223
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

464
464
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws