'Wachten op Wesley: twee struikelblokken voor transfer'

door
'Wachten op Wesley: twee struikelblokken voor transfer'

De mercato gaat zijn laatste week in, wat voor Club Brugge het signaal lijkt om nog een paar versnellingen hoger te schakelen in de zoektocht naar versterking. Dinsdagavond werd de komst van Tajon Buchanan in januari aangekondigd en ook de komst van Kamal Sowah zou nog in de pijplijn zitten. Maar daarmee is het nog niet klaar, want Club zou ook nog een gewezen uitblinker terughalen.

Volgens Matt Maher, de chef sport van Express & Star, gaat Club Brugge immers Wesley Moraes terughalen. Het nieuws wordt ook bevestigd door het doorgaans zeer betrouwbare The Athletic. De Braziliaanse spits speelde al van januari 2016 tot de zomer van 2019 in het Jan Breydelstadion, waarna hij voor een recordbedrag van 25 miljoen euro aan Aston Villa verkocht werd. In Engeland gooide een zware knieblessure echter roet in het eten.

Wesley stond maar liefst anderhalf jaar aan de kant, maar is nu weer fit. De inmiddels 24-jarige heeft het echter moeilijk om speelkansen af te dwingen bij Villa, waar hij in de eerste twee speeldagen van de Premier League niet verder raakte dan een invalbeurt van enkele seconden. Hij mag nu voor een jaartje op huurbasis terug naar Club om daar weer ritme op te doen. Bas Dost krijgt er dus nog een stevige concurrent bij.

UPDATE 25/08

Club Brugge maakt dus werk van een terugkeer van Wesley Moraes. Zoals gezegd zou dit wel een tijdelijke terugkeer betreffen, zo luidt het ook volgens het oordeel van Het Nieuwsblad. ‘Een definitieve transfer is momenteel onhaalbaar’, klinkt het daar immers duidelijk.

Aston Villa betaalde 25 miljoen euro voor de Braziliaan, en wil hem niet voor een appel en een ei laten gaan. Blauw-Zwart zal zich dus tevreden moeten stellen met een uitleenbeurt, al is de deal zeker nog niet rond. Zijn loon zou immers nog een struikelblok kunnen vormen, net als zijn fitheid. Wesley lag namelijk bijna twee volledige seizoenen in de lappenmand, wat mogelijk zijn sporen zal hebben nagelaten.

LEES OOK: 'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Club Brugge zoekt beter een alternatief...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
'Grote kuis in Genk: 12 (!) spelers richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

30
30
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

160
160
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

323
323
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

80
80
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

90
90
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

30
30
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

15
15
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

37
37
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

50
50
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

126
126
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

85
85
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

128
128
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

218
218
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

226
226
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

57
57
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

210
210
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

200
200
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

320
320
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

91
91
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

371
371
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

203
203
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

478
478
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

311
311

Meer sportnieuws