'Club Brugge meldt zich bij oude bekende na Daramy-fiasco'

1115 stemmen
'Club Brugge meldt zich bij oude bekende na Daramy-fiasco'

Club Brugge versterkte zich vrijdag met middenvelder Owen Otasowie en flankaanvaller Ruben Providence. Maar een tweetal dagen later krijgt de landskampioen bijzonder slecht nieuws te horen van aan het transferfront. Zo is de recordtransfer van Mohamed Daramy helemaal van de baan.


FC Kopenhagen liet via de officiële clubkanalen namelijk weten dat de onderhandelingen met Club zijn stopgezet. Volgens de Deense topclub heeft de speler zelf aangegeven dat hij een overgang naar Blauw-Zwart niet ziet zitten. In plaats daarvan is Daramy nu op weg naar Ajax. Een flinke domper dus, maar bij Het Laatste Nieuws weet men dat Blauw-Zwart niet bij de pakken blijft zitten. Zo zou de focus inmiddels al weerlegt zijn op enkele andere, concrete pistes. Er mag dus zeker nog iets verwacht worden van de landskampioen in de slotdagen van de transferperiode.

UPDATE 23/08
Geen Daramy dus voor Club Brugge, maar de landskampioen wil desondanks toch nog een extra flankaanvaller aantrekken in de slotdagen van de mercato. En daarvoor zou men onder meer aan een oude bekende denken. Volgens de bekende Colombiaanse journalist Martin Arevalo zou Sebastian Villa opnieuw in beeld zijn. De Colombiaanse winger werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan Blauw-Zwart gelinkt, maar de onderhandelingen met zijn club Boca Juniors verliepen erg moeizaam. Zijn dossier leek dan ook in de koelkast gestoken. Door het mislopen van Daramy zou Villa nu echter weer in beeld zijn.

Volgens Arevalo zal Club weldra een vierde bod overmaken aan Boca Juniors, dit keer met een bijzondere constructie. Zo wordt er géén percentage op de toekomstige doorverkoopsom opgenomen in het voorstel. Daar tegenover zou Boca de transfersom niet langer moeten delen met Villa's ex-club CD Tolima. Die ploeg zou namelijk een toekomstig samenwerkingsverband oprichten met Club Brugge. Afwachten of de Argentijnen hierdoor overstag gaan. Andere Colombiaanse bronnen melden overigens dat ook een Spaanse club zich inmiddels gemeld heeft voor Villa.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Denkt u dat Club voor het sluiten van de mercato een flankaanvaller zal vinden?

Meest recent

'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

4
4
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

67
67
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

48
48
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

122
122
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

241
241
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

205
205
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

20
20
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

103
103
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

24
24
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

131
131
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

666
666
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

198
198
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

120
120
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

64
64
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

392
392
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

348
348
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

851
851
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

558
558
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

172
172

Meer sportnieuws