'Club Brugge meldt zich bij oude bekende na Daramy-fiasco'

door
'Club Brugge meldt zich bij oude bekende na Daramy-fiasco'

Club Brugge versterkte zich vrijdag met middenvelder Owen Otasowie en flankaanvaller Ruben Providence. Maar een tweetal dagen later krijgt de landskampioen bijzonder slecht nieuws te horen van aan het transferfront. Zo is de recordtransfer van Mohamed Daramy helemaal van de baan.


FC Kopenhagen liet via de officiële clubkanalen namelijk weten dat de onderhandelingen met Club zijn stopgezet. Volgens de Deense topclub heeft de speler zelf aangegeven dat hij een overgang naar Blauw-Zwart niet ziet zitten. In plaats daarvan is Daramy nu op weg naar Ajax. Een flinke domper dus, maar bij Het Laatste Nieuws weet men dat Blauw-Zwart niet bij de pakken blijft zitten. Zo zou de focus inmiddels al weerlegt zijn op enkele andere, concrete pistes. Er mag dus zeker nog iets verwacht worden van de landskampioen in de slotdagen van de transferperiode.

UPDATE 23/08
Geen Daramy dus voor Club Brugge, maar de landskampioen wil desondanks toch nog een extra flankaanvaller aantrekken in de slotdagen van de mercato. En daarvoor zou men onder meer aan een oude bekende denken. Volgens de bekende Colombiaanse journalist Martin Arevalo zou Sebastian Villa opnieuw in beeld zijn. De Colombiaanse winger werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan Blauw-Zwart gelinkt, maar de onderhandelingen met zijn club Boca Juniors verliepen erg moeizaam. Zijn dossier leek dan ook in de koelkast gestoken. Door het mislopen van Daramy zou Villa nu echter weer in beeld zijn.

Volgens Arevalo zal Club weldra een vierde bod overmaken aan Boca Juniors, dit keer met een bijzondere constructie. Zo wordt er géén percentage op de toekomstige doorverkoopsom opgenomen in het voorstel. Daar tegenover zou Boca de transfersom niet langer moeten delen met Villa's ex-club CD Tolima. Die ploeg zou namelijk een toekomstig samenwerkingsverband oprichten met Club Brugge. Afwachten of de Argentijnen hierdoor overstag gaan. Andere Colombiaanse bronnen melden overigens dat ook een Spaanse club zich inmiddels gemeld heeft voor Villa.

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Denkt u dat Club voor het sluiten van de mercato een flankaanvaller zal vinden?

Meest recent

Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

3
3
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

9
9
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

18
18
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

25
25
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

154
154
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

141
141
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

131
131
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

91
91
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

26
26
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

195
195
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

76
76
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

345
345
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

272
272
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

258
258
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

112
112
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

311
311
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

259
259
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

215
215
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

88
88
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

56
56
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

525
525
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

383
383
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

656
656
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

439
439
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

120
120

Meer sportnieuws