'Club Brugge meldt zich bij oude bekende na Daramy-fiasco'

1115 stemmen
'Club Brugge meldt zich bij oude bekende na Daramy-fiasco'

Club Brugge versterkte zich vrijdag met middenvelder Owen Otasowie en flankaanvaller Ruben Providence. Maar een tweetal dagen later krijgt de landskampioen bijzonder slecht nieuws te horen van aan het transferfront. Zo is de recordtransfer van Mohamed Daramy helemaal van de baan.


FC Kopenhagen liet via de officiële clubkanalen namelijk weten dat de onderhandelingen met Club zijn stopgezet. Volgens de Deense topclub heeft de speler zelf aangegeven dat hij een overgang naar Blauw-Zwart niet ziet zitten. In plaats daarvan is Daramy nu op weg naar Ajax. Een flinke domper dus, maar bij Het Laatste Nieuws weet men dat Blauw-Zwart niet bij de pakken blijft zitten. Zo zou de focus inmiddels al weerlegt zijn op enkele andere, concrete pistes. Er mag dus zeker nog iets verwacht worden van de landskampioen in de slotdagen van de transferperiode.

UPDATE 23/08
Geen Daramy dus voor Club Brugge, maar de landskampioen wil desondanks toch nog een extra flankaanvaller aantrekken in de slotdagen van de mercato. En daarvoor zou men onder meer aan een oude bekende denken. Volgens de bekende Colombiaanse journalist Martin Arevalo zou Sebastian Villa opnieuw in beeld zijn. De Colombiaanse winger werd de voorbije weken al nadrukkelijk aan Blauw-Zwart gelinkt, maar de onderhandelingen met zijn club Boca Juniors verliepen erg moeizaam. Zijn dossier leek dan ook in de koelkast gestoken. Door het mislopen van Daramy zou Villa nu echter weer in beeld zijn.

Volgens Arevalo zal Club weldra een vierde bod overmaken aan Boca Juniors, dit keer met een bijzondere constructie. Zo wordt er géén percentage op de toekomstige doorverkoopsom opgenomen in het voorstel. Daar tegenover zou Boca de transfersom niet langer moeten delen met Villa's ex-club CD Tolima. Die ploeg zou namelijk een toekomstig samenwerkingsverband oprichten met Club Brugge. Afwachten of de Argentijnen hierdoor overstag gaan. Andere Colombiaanse bronnen melden overigens dat ook een Spaanse club zich inmiddels gemeld heeft voor Villa.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Denkt u dat Club voor het sluiten van de mercato een flankaanvaller zal vinden?

Meest recent

Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

28
28
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

126
126
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

53
53
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

62
62
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

323
323
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

166
166
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

267
267
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

288
288
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

248
248
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

389
389
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

96
96
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

736
736
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

767
767
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

404
404
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

481
481
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

78
78
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

233
233
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

81
81
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

133
133
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

588
588
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

750
750
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

242
242
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

184
184
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

450
450

Meer sportnieuws