Spelers tonen verwondingen na hallucinante taferelen in Nice

551 stemmen
Spelers tonen verwondingen na hallucinante taferelen in Nice

In de Franse Ligue 1 valt er dit seizoen heel wat te beleven. Helaas is dat niet altijd in positieve zin, zoals zondagavond bleek tussen OGC Nice en Olympique Marseille. Die partij moest gestaakt worden nadat fans van de thuisploeg het veld bestormden en probeerden het gevecht aan te gaan met spelers van Marseille.


Al heel de wedstrijd waren de fans van Nice zich aan het misdragen, vooral door bij elke hoekschop en inworp de bezoekende spelers te bekogelen met flesjes en andere objecten. In de slotfase van de match werd het Marseille-ster Dimitri Payet allemaal te veel en besloot hij een flesje dat naar zijn hoofd geslingerd was terug richting de fans te gooien. Gevolg: de fans bestormden het veld. Daarbij probeerden ze de spelers van Marseille aan te vallen. Tot overmaat van ramp kwam het inmiddels ook nog eens tot opstootjes tussen de spelers en staf van beide teams onderling.

UPDATE 23/08
Nadat de wedstrijd lange tijd stillag, kwamen de spelers van Nice en de wedstrijdleiding zondag om iets voor middernacht nog even het veld op. Na een symbolische seconde werd echter afgefloten. Afwachten nu wat de Franse competitieorganisator zal beslissen. Omdat de match theoretisch gezien werd hervat, zou Marseille (waarvan de spelers in de kleedkamer bleven) in principe een 3-0-nederlaag krijgen.

Dat er een staartje zal volgen, staat in ieder geval buiten kijf. Inmiddels toonden enkele spelers ook foto's van hun verwondingen. Marseille-duo Luan Peres (ex-Club Brugge) en Matteo Guendouzi hadden zelfs littekens in de nek, wat er op kan wijze dat men hen trachtte te wurgen. Ook een sanctie voor Nice is dus allerminst uitgesloten.

LEES OOK: Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Het bewuste supportersvak moet voor de rest van het seizoen gesloten worden ...

Meest recent

Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

19
19
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

187
187
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

13
13
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

73
73
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

63
63
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

487
487
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

535
535
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

67
67
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

626
626
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

258
258
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

105
105
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

894
894
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

840
840
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

148
148
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

317
317
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

139
139
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

614
614
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

204
204
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

141
141
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

905
905
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

363
363
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

786
786
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

616
616
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

926
926
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

73
73

Meer sportnieuws