Aanvaller Beerschot: "Lamkel Zé voelt zich onbegrepen bij Antwerp"

door
Aanvaller Beerschot:

Na een dramatische seizoensstart met 1 op 12, heeft Beerschot VA dringend nood aan een overwinning. Om het tij te keren kan coach Peter Maes in ieder geval weer beroep doen op Marius Noubissi. De spits is eindelijk terug na een moeizame en maandenlange revalidatieperiode.


Na een spierscheur en een ontsteking in de achillespees, stond Noubissi bijna een jaar aan de kant. In een interview op de clubwebstek laat de aanvaller echter weten dat hij al die tijd voldoende steun kreeg vanuit de club en van de supporters. Maar ook van buitenaf kreeg hij een hart onder de riem gestoken. Zelfs van Didier Lamkel Zé, aanvaller bij stadsrivaal Antwerp FC. "De Afrikaanse gemeenschap in Antwerpen heeft me immens geholpen. En Lamkel Zé was één van hen. Niet dat we elkaar zo veel zagen maar we stuurden veel berichtjes naar elkaar", klinkt het.

Terwijl het met Noubissi steeds beter gaat, zit Lamkel Zé nu in een moeilijke periode. De Kameroener werd na een zoveelste incident naar de B-kern verwezen en komt niet meer in de plannen voor bij Antwerp. "Lamkel is een toffe kerel, zeer betrokken, een enorm talentrijke speler ook maar hij voelt zich wat ongelukkig en onbegrepen bij Antwerp. Vandaar die kortsluitingen af en toe. Maar geloof me, hij is een goeie gast... die trouwens ook al naar Beerschot is komen kijken", aldus Noubissi.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent strijdt met Anderlecht, superaanwinst Barça'

Trending:

'Leegloop Club Brugge: volgende vertrekkers staan klaar'
'Leegloop Club Brugge: volgende vertrekkers staan klaar'

Antwerp moet het contract van Lamkel Zé ontbinden ...

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

55
55
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

124
124
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

337
337
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

109
109
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

39
39
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

536
536
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

87
87
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

787
787
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

154
154
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

158
158
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

287
287
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

104
104
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

769
769
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

561
561
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

351
351
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

226
226
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

772
772
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

61
61
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

372
372
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

356
356
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

445
445
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1302
1302
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

76
76
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2264
2264
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

150
150

Meer sportnieuws