Aanvaller Beerschot: "Lamkel Zé voelt zich onbegrepen bij Antwerp"

door
Aanvaller Beerschot:

Na een dramatische seizoensstart met 1 op 12, heeft Beerschot VA dringend nood aan een overwinning. Om het tij te keren kan coach Peter Maes in ieder geval weer beroep doen op Marius Noubissi. De spits is eindelijk terug na een moeizame en maandenlange revalidatieperiode.


Na een spierscheur en een ontsteking in de achillespees, stond Noubissi bijna een jaar aan de kant. In een interview op de clubwebstek laat de aanvaller echter weten dat hij al die tijd voldoende steun kreeg vanuit de club en van de supporters. Maar ook van buitenaf kreeg hij een hart onder de riem gestoken. Zelfs van Didier Lamkel Zé, aanvaller bij stadsrivaal Antwerp FC. "De Afrikaanse gemeenschap in Antwerpen heeft me immens geholpen. En Lamkel Zé was één van hen. Niet dat we elkaar zo veel zagen maar we stuurden veel berichtjes naar elkaar", klinkt het.

Terwijl het met Noubissi steeds beter gaat, zit Lamkel Zé nu in een moeilijke periode. De Kameroener werd na een zoveelste incident naar de B-kern verwezen en komt niet meer in de plannen voor bij Antwerp. "Lamkel is een toffe kerel, zeer betrokken, een enorm talentrijke speler ook maar hij voelt zich wat ongelukkig en onbegrepen bij Antwerp. Vandaar die kortsluitingen af en toe. Maar geloof me, hij is een goeie gast... die trouwens ook al naar Beerschot is komen kijken", aldus Noubissi.

LEES OOK: Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Antwerp moet het contract van Lamkel Zé ontbinden ...

Meest recent

AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

10
10
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

138
138
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

43
43
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

111
111
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

73
73
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

103
103
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

162
162
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

207
207
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

101
101
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

41
41
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

58
58
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

278
278
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

61
61
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

354
354
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

288
288
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

81
81
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

244
244
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

420
420
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

149
149
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

329
329
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

305
305
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

167
167
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

151
151
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

138
138

Meer sportnieuws