'Gent ziet transfer Henry volledig uit handen glippen'

door
'Gent ziet transfer Henry volledig uit handen glippen'

AA Gent moest onlangs afscheid nemen van Roman Yaremchuk, die voor 17 miljoen euro verkocht werd aan Benfica. De Buffalo's zijn daarom nog op zoek naar een extra spits en hebben uiteraard de nodige miljoenen ter beschikking. Het lijkt die in eigen land te gaan investeren, althans als we de laatste geruchten mogen geloven.


Gent werd al een tijdje gelinkt aan Thomas Henry en steeds dichter bij de komst van de topschutter van OH Leuven staan. Football Insider beweert immers dat OHL een bod van de Buffalo's aanvaard heeft , maar volgens Het Laatste Nieuws is er nog geen sprake van een financieel akkoord. De Leuvenaars zouden immers vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 6 miljoen euro. Beide partijen zouden wel naar mekaar toegroeien. Het grootste struikelblok op dit moment zouden echter de betalingswijzen zijn, waar de Vlaams-Brabanders nog niet mee akkoord zijn.

UPDATE 21/08
De Buffalo's konden tot dusver geen doorbraak forceren in het dossier van Henry en dreigen nu zelfs helemaal naast de aanvaller te grijpen. Zo meldt de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio dat de Franse goaltjesdief plots op weg is naar Italië. Genoa toonde zich bereid om de spits over te nemen op huurbasis met een verplichte aankoopoptie van 5.5 miljoen euro. Maar ook Venezia, dat eerder al belangstelling toonde, zou opnieuw ten tonele zijn verschenen.

De promovendus mikt op een definitieve transfer, geen huurconstructie dus, en zou in totaal zo'n 6 miljoen euro voor zijn diensten over hebben. Daardoor beschikt Venezia momenteel over de beste papieren. Gent zal zich dus snel met een tegenzet moeten komen indien het de strijd alsnog wil winnen.

LEES OOK: Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Gent moet deze zomer absoluut nog een spits aantrekken ...

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

72
72
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

76
76
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

108
108
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

140
140
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

176
176
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

214
214
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

207
207
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

230
230
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

150
150
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

326
326
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

280
280
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

506
506
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

514
514
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

298
298
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

72
72
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

204
204
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

549
549
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

154
154

Meer sportnieuws