'Anderlecht bijna verlost van overbodige pion'

door
'Anderlecht bijna verlost van overbodige pion'

RSC Anderlecht kende al een behoorlijk drukke transferperiode tot dusver, maar de Brusselaars zijn nog niet klaar met hun huiswerk. Zo is de kans reëel dat er in de slotweken alsnog extra versterking wordt aangetrokken. Zeker indien Paars-Wit zich plaatst voor de Europese groepsfases.


Daarnaast mag er ook aan uitgaande zijde nog wat beweging verwacht worden. Zo moet RSCA een oplossing zien te vinden voor een aantal overbodige spelers. Timon Wellenreuther is daar één van. Het Duitse sluitstuk kon bij de recordkampioen nooit echt overtuigen. Na de veelbelovende prestaties van Bart Verbruggen en de komst van Colin Coosemans is hij helemaal weggezakt in de hiërarchie, de wedstrijdselectie halen zit er al helemaal niet meer in. Maar Anderlecht zou nu toch uitzicht krijgen op een oplossing.

Zo meldt supporterswebsite Tilbo dat ex-club Willem II wel openstaat voor een hereniging. Het medium vernam het nieuws van een bron uit de entourage van de doelman. Wellenreuther was voor zijn transfer naar Brussel een vaste waarde bij de club uit Tilburg en heeft er meer dan 70 officiële wedstrijden op de teller staan. Vanuit financieel opzicht lijkt wel enkel een huurbeurt mogelijk. Hoe de Duitser zelf denkt over een terugkeer naar Koning Willem II Stadion is niet duidelijk. Al werd hij er afgelopen weekend wel gespot in de tribunes voor de wedstrijd tegen Feyenoord (0-4-nederlaag).

UPDATE 17/08
Het heeft er alle schijn van dat Anderlecht snel van Wellenreuther verlost zal zijn. Volgens onder meer La Dernière Heure en Het Laatste Nieuws is zijn terugkeer naar Willem II nagenoeg rond. De onderhandelingen lopen weliswaar nog, maar gaan de goede richting uit. Het zou overigens gaan om een huurbeurt zonder aankoopoptie. Wellenreuther heeft bij Paars-Wit wel nog een contract tot medio 2024. Hij mag zich in Tilburg dus in de kijker gaan spelen met oog op een definitieve transfer komende zomer.

POLL: Met Van Crombrugge heeft RSCA één van de drie beste keepers in de JPL ...

Meest recent

"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

45
45
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

29
29
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

90
90
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

58
58
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

86
86
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

108
108
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

186
186
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

67
67
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

168
168
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

383
383
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1141
1141
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

199
199
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

426
426
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

268
268
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

342
342
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

111
111
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

332
332
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

414
414
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

476
476
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

113
113

Meer sportnieuws