'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

1077 stemmen
'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

Over exact veertien dagen breekt de laatste dag van de zomerse transferperiode aan. Bij een aantal ploegen begint de druk dan ook gevoelig toe te nemen. Dat is ook bij Club Brugge het geval, de landskampioen wil zijn selectie in het slot van de mercato absoluut nog verder versterken.


Zoals geweten maakt Blauw-Zwart nadrukkelijk werk van extra versterking in het aanvallende compartiment, meer bepaald op de flanken. Daarvoor deden de voorbije weken al heel wat namen de ronde. Maar voorlopig werd dus geen enkele doorbraak gevonden en een aantal pistes moesten zelfs geschrapt worden. Bij één daarvan krijgt Club mogelijk een herkansing. Zo zou Alex Collado dan toch kunnen vertrekken bij FC Barcelona.

De 22-jarige Spanjaard stond enkele weken geleden al dicht bij een huurbeurt aan Blauw-Zwart, maar op het laatste moment trok hij zelf de stekker uit de deal. Door het vertrek van Lionel Messi en de onzekerheid omtrent het inschrijven van de aanwinsten, had Collado immers gehoopt op een kans bij de grote jongens van Barça. Maar dat lijkt er niet van te komen, afgelopen weekend viel hij bijvoorbeeld meteen naast de wedstrijdselectie.

Tegenover Mundo Deportivo geeft coach Ronald Koeman ook openlijk toe dat hij andere spelers, zoals de 17-jarige Yusuf Demir, verkiest. Preses Joan Laporta, die op zijn persbabbel van maandag eveneens bevestigde dat Collado bijna van Club Brugge was, benadrukte dan weer dat een terugkeer naar Barça B geen optie is. Een (tijdelijk) vertrek lijkt uiteindelijk dus toch in de maak. Al is niet duidelijk of de Bruggelingen een nieuwe poging zullen ondernemen.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Collado ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

115
115
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

60
60
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

97
97
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

198
198
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

85
85
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

183
183
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

489
489
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

113
113
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

559
559
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

658
658
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

173
173
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

416
416
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

188
188
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

124
124
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

118
118
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

305
305
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

462
462
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

500
500
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

522
522
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

187
187
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

91
91

Meer sportnieuws