'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

door
'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

Over exact veertien dagen breekt de laatste dag van de zomerse transferperiode aan. Bij een aantal ploegen begint de druk dan ook gevoelig toe te nemen. Dat is ook bij Club Brugge het geval, de landskampioen wil zijn selectie in het slot van de mercato absoluut nog verder versterken.


Zoals geweten maakt Blauw-Zwart nadrukkelijk werk van extra versterking in het aanvallende compartiment, meer bepaald op de flanken. Daarvoor deden de voorbije weken al heel wat namen de ronde. Maar voorlopig werd dus geen enkele doorbraak gevonden en een aantal pistes moesten zelfs geschrapt worden. Bij één daarvan krijgt Club mogelijk een herkansing. Zo zou Alex Collado dan toch kunnen vertrekken bij FC Barcelona.

De 22-jarige Spanjaard stond enkele weken geleden al dicht bij een huurbeurt aan Blauw-Zwart, maar op het laatste moment trok hij zelf de stekker uit de deal. Door het vertrek van Lionel Messi en de onzekerheid omtrent het inschrijven van de aanwinsten, had Collado immers gehoopt op een kans bij de grote jongens van Barça. Maar dat lijkt er niet van te komen, afgelopen weekend viel hij bijvoorbeeld meteen naast de wedstrijdselectie.

Tegenover Mundo Deportivo geeft coach Ronald Koeman ook openlijk toe dat hij andere spelers, zoals de 17-jarige Yusuf Demir, verkiest. Preses Joan Laporta, die op zijn persbabbel van maandag eveneens bevestigde dat Collado bijna van Club Brugge was, benadrukte dan weer dat een terugkeer naar Barça B geen optie is. Een (tijdelijk) vertrek lijkt uiteindelijk dus toch in de maak. Al is niet duidelijk of de Bruggelingen een nieuwe poging zullen ondernemen.

LEES OOK: Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

Club moet een nieuwe poging wagen voor Collado ...

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

90
90
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

193
193
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

100
100
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

24
24
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

182
182
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

95
95
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

84
84
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

162
162
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

63
63
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

273
273
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

259
259
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

269
269
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

624
624
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

96
96
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

335
335
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

467
467
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

358
358
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

244
244
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

597
597
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

320
320
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

451
451
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

414
414
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

328
328
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

68
68

Meer sportnieuws