'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

door
'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

Over exact veertien dagen breekt de laatste dag van de zomerse transferperiode aan. Bij een aantal ploegen begint de druk dan ook gevoelig toe te nemen. Dat is ook bij Club Brugge het geval, de landskampioen wil zijn selectie in het slot van de mercato absoluut nog verder versterken.


Zoals geweten maakt Blauw-Zwart nadrukkelijk werk van extra versterking in het aanvallende compartiment, meer bepaald op de flanken. Daarvoor deden de voorbije weken al heel wat namen de ronde. Maar voorlopig werd dus geen enkele doorbraak gevonden en een aantal pistes moesten zelfs geschrapt worden. Bij één daarvan krijgt Club mogelijk een herkansing. Zo zou Alex Collado dan toch kunnen vertrekken bij FC Barcelona.

De 22-jarige Spanjaard stond enkele weken geleden al dicht bij een huurbeurt aan Blauw-Zwart, maar op het laatste moment trok hij zelf de stekker uit de deal. Door het vertrek van Lionel Messi en de onzekerheid omtrent het inschrijven van de aanwinsten, had Collado immers gehoopt op een kans bij de grote jongens van Barça. Maar dat lijkt er niet van te komen, afgelopen weekend viel hij bijvoorbeeld meteen naast de wedstrijdselectie.

Tegenover Mundo Deportivo geeft coach Ronald Koeman ook openlijk toe dat hij andere spelers, zoals de 17-jarige Yusuf Demir, verkiest. Preses Joan Laporta, die op zijn persbabbel van maandag eveneens bevestigde dat Collado bijna van Club Brugge was, benadrukte dan weer dat een terugkeer naar Barça B geen optie is. Een (tijdelijk) vertrek lijkt uiteindelijk dus toch in de maak. Al is niet duidelijk of de Bruggelingen een nieuwe poging zullen ondernemen.

LEES OOK: Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Club moet een nieuwe poging wagen voor Collado ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

8
8
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

20
20
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

17
17
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

59
59
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

21
21
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

17
17
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

167
167
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

279
279
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

251
251
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

38
38
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

34
34
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

227
227
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

253
253
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

242
242
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

278
278
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

222
222
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

90
90
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

338
338
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

583
583
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

387
387
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

542
542
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

162
162
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

139
139

Meer sportnieuws