'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

1077 stemmen
'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

Over exact veertien dagen breekt de laatste dag van de zomerse transferperiode aan. Bij een aantal ploegen begint de druk dan ook gevoelig toe te nemen. Dat is ook bij Club Brugge het geval, de landskampioen wil zijn selectie in het slot van de mercato absoluut nog verder versterken.


Zoals geweten maakt Blauw-Zwart nadrukkelijk werk van extra versterking in het aanvallende compartiment, meer bepaald op de flanken. Daarvoor deden de voorbije weken al heel wat namen de ronde. Maar voorlopig werd dus geen enkele doorbraak gevonden en een aantal pistes moesten zelfs geschrapt worden. Bij één daarvan krijgt Club mogelijk een herkansing. Zo zou Alex Collado dan toch kunnen vertrekken bij FC Barcelona.

De 22-jarige Spanjaard stond enkele weken geleden al dicht bij een huurbeurt aan Blauw-Zwart, maar op het laatste moment trok hij zelf de stekker uit de deal. Door het vertrek van Lionel Messi en de onzekerheid omtrent het inschrijven van de aanwinsten, had Collado immers gehoopt op een kans bij de grote jongens van Barça. Maar dat lijkt er niet van te komen, afgelopen weekend viel hij bijvoorbeeld meteen naast de wedstrijdselectie.

Tegenover Mundo Deportivo geeft coach Ronald Koeman ook openlijk toe dat hij andere spelers, zoals de 17-jarige Yusuf Demir, verkiest. Preses Joan Laporta, die op zijn persbabbel van maandag eveneens bevestigde dat Collado bijna van Club Brugge was, benadrukte dan weer dat een terugkeer naar Barça B geen optie is. Een (tijdelijk) vertrek lijkt uiteindelijk dus toch in de maak. Al is niet duidelijk of de Bruggelingen een nieuwe poging zullen ondernemen.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Collado ...

Meest recent

Nederlanders trekken pijnlijke Duivels-conclusie: "Altijd bij dit elftal"

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

10
10
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

54
54
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

42
42
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

56
56
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

83
83
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

159
159
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

31
31
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

205
205
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

171
171
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

29
29
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

33
33
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

136
136
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

239
239
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

61
61
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

202
202
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

198
198
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

276
276
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

111
111
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

428
428
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

616
616
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

154
154
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

244
244
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

326
326
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165

Meer sportnieuws