'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

door
'Club Brugge mag weer hopen op topdoelwit'

Over exact veertien dagen breekt de laatste dag van de zomerse transferperiode aan. Bij een aantal ploegen begint de druk dan ook gevoelig toe te nemen. Dat is ook bij Club Brugge het geval, de landskampioen wil zijn selectie in het slot van de mercato absoluut nog verder versterken.


Zoals geweten maakt Blauw-Zwart nadrukkelijk werk van extra versterking in het aanvallende compartiment, meer bepaald op de flanken. Daarvoor deden de voorbije weken al heel wat namen de ronde. Maar voorlopig werd dus geen enkele doorbraak gevonden en een aantal pistes moesten zelfs geschrapt worden. Bij één daarvan krijgt Club mogelijk een herkansing. Zo zou Alex Collado dan toch kunnen vertrekken bij FC Barcelona.

De 22-jarige Spanjaard stond enkele weken geleden al dicht bij een huurbeurt aan Blauw-Zwart, maar op het laatste moment trok hij zelf de stekker uit de deal. Door het vertrek van Lionel Messi en de onzekerheid omtrent het inschrijven van de aanwinsten, had Collado immers gehoopt op een kans bij de grote jongens van Barça. Maar dat lijkt er niet van te komen, afgelopen weekend viel hij bijvoorbeeld meteen naast de wedstrijdselectie.

Tegenover Mundo Deportivo geeft coach Ronald Koeman ook openlijk toe dat hij andere spelers, zoals de 17-jarige Yusuf Demir, verkiest. Preses Joan Laporta, die op zijn persbabbel van maandag eveneens bevestigde dat Collado bijna van Club Brugge was, benadrukte dan weer dat een terugkeer naar Barça B geen optie is. Een (tijdelijk) vertrek lijkt uiteindelijk dus toch in de maak. Al is niet duidelijk of de Bruggelingen een nieuwe poging zullen ondernemen.

LEES OOK: 'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Collado ...

Meest recent

'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

27
27
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

253
253
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

310
310
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

124
124
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

122
122
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

307
307
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

71
71
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

519
519
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

165
165
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

316
316
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

553
553
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

197
197
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

180
180
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

171
171
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

448
448
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

202
202
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

811
811
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

692
692
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

378
378
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

199
199
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

448
448

Meer sportnieuws