'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

897 stemmen
'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

Club Brugge heeft zondagavond voor zijn meest overtuigende prestatie van het seizoen tot dusver gezorgd. Na een indrukwekkende tweede helft won de landskampioen met duidelijke 0-4-cijfers op het veld van Zulte Waregem. En dat er terwijl er nog extra versterking onderweg is.


Nadat de Bruggelingen de voorbije weken verschillende spelers (al dan niet op huurbasis) lieten vertrekken, is de kern momenteel niet al te breed. Zeker als er op meerdere fronten gestreden moet worden. Blauw-Zwart zal zich dan ook verder trachten te versterken in de slotweken van de mercato. Bovenaan de verlanglijst staat een nieuwe flankaanvaller en daarvoor is het vizier momenteel gericht op Mohamed Daramy. Dit 19-jarige goudhaantje speelt momenteel voor FC Kopenhagen en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. Er zal dus een flink bedrag nodig zijn om zijn huidige club, die de onderhandelingen met de Bruggelingen inmiddels bevestigde, te overtuigen.

Maar Club lijkt wel degelijk van plan om door te drukken en zou bereid zijn het eigen transferrecord (van zo'n 8 miljoen euro) te verbreken. "Er is contact en achter de schermen wordt nog steeds gesproken. Hij is een speler met een enorm potentieel, dat kan iedereen ook zien. We hebben dan ook enkele vereisten voor een transfer. Als die niet worden gehaald, blijft hij in Kopenhagen", reageert sportief directeur Peter Christiansen Tipsbladet. De hoge transfersom schrikt de landskampioen echter niet af. Volgens Deense bronnen werd al een bod van zo'n 85 miljoen kronen, een slordige 11.5 miljoen euro, neergelegd. "Maar ik denk dat ze nog iets hoger zullen gaan", aldus Christiansen, die een deel van de opbrengsten ook meteen wil investeren. "De prijs moet echt goed zijn zodat we een geschikte vervanger kunnen halen."

UPDATE 14u

Club Brugge mikt hoog op de transfermarkt en moest al een aantal teleurstellingen incasseren. De landskampioen heeft zijn zinnen nu gezet op Mohamed Daramy, maar de negentienjarige speler van FC Kopenhagen lokt nog meer interesse. Journalist Sasha Tavolieri weet dat AC Milan zich ook concreet heeft gemeld voor het talent. FC Kopenhagen zou tussen de 8 en 10 miljoen euro willen, al spreken Deense media eerder van 11,5 miljoen euro. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Voetbalwereld in shock: legende van Milan en Italië overleden

Gaat Club deze strijd winnen?

Meest recent

Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

70
70
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

21
21
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

30
30
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

27
27
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

26
26
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

240
240
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

395
395
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

308
308
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

437
437
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

349
349
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

109
109
Bruno negeert opvallende naam: Anderlecht-exit na 162 matchen?

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Europa League. In ...

799
799
Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Het Engelse voetbal staat in rep en roer. Topclub Chelsea kreeg een zware straf opgelegd nadat het ...

112
112
‘Club Brugge houdt hart vast: Forbs hakt transferknoop door’

Club Brugge dreigt nog enkele sterkhouders te verliezen deze zomermercato Verschillende spelers ...

704
704
KBVB-preses Van Damme slaat keihard terug op Infantino

Het plan van Gianni Infantino om de rechten van het WK te verkopen aan derden blijft de gemoederen ...

162
162
Beerschot pakt uit met transfernieuws én nieuw shirt

Beerschot liep vorig seizoen nipt promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn bij ...

109
109
Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

162
162
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

101
101
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

73
73
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

288
288
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

23
23
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

376
376
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

590
590
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

1154
1154
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

327
327

Meer sportnieuws