'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

897 stemmen
'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

Club Brugge heeft zondagavond voor zijn meest overtuigende prestatie van het seizoen tot dusver gezorgd. Na een indrukwekkende tweede helft won de landskampioen met duidelijke 0-4-cijfers op het veld van Zulte Waregem. En dat er terwijl er nog extra versterking onderweg is.


Nadat de Bruggelingen de voorbije weken verschillende spelers (al dan niet op huurbasis) lieten vertrekken, is de kern momenteel niet al te breed. Zeker als er op meerdere fronten gestreden moet worden. Blauw-Zwart zal zich dan ook verder trachten te versterken in de slotweken van de mercato. Bovenaan de verlanglijst staat een nieuwe flankaanvaller en daarvoor is het vizier momenteel gericht op Mohamed Daramy. Dit 19-jarige goudhaantje speelt momenteel voor FC Kopenhagen en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. Er zal dus een flink bedrag nodig zijn om zijn huidige club, die de onderhandelingen met de Bruggelingen inmiddels bevestigde, te overtuigen.

Maar Club lijkt wel degelijk van plan om door te drukken en zou bereid zijn het eigen transferrecord (van zo'n 8 miljoen euro) te verbreken. "Er is contact en achter de schermen wordt nog steeds gesproken. Hij is een speler met een enorm potentieel, dat kan iedereen ook zien. We hebben dan ook enkele vereisten voor een transfer. Als die niet worden gehaald, blijft hij in Kopenhagen", reageert sportief directeur Peter Christiansen Tipsbladet. De hoge transfersom schrikt de landskampioen echter niet af. Volgens Deense bronnen werd al een bod van zo'n 85 miljoen kronen, een slordige 11.5 miljoen euro, neergelegd. "Maar ik denk dat ze nog iets hoger zullen gaan", aldus Christiansen, die een deel van de opbrengsten ook meteen wil investeren. "De prijs moet echt goed zijn zodat we een geschikte vervanger kunnen halen."

UPDATE 14u

Club Brugge mikt hoog op de transfermarkt en moest al een aantal teleurstellingen incasseren. De landskampioen heeft zijn zinnen nu gezet op Mohamed Daramy, maar de negentienjarige speler van FC Kopenhagen lokt nog meer interesse. Journalist Sasha Tavolieri weet dat AC Milan zich ook concreet heeft gemeld voor het talent. FC Kopenhagen zou tussen de 8 en 10 miljoen euro willen, al spreken Deense media eerder van 11,5 miljoen euro. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Gaat Club deze strijd winnen?

Meest recent

'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

13
13
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

53
53
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

15
15
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

48
48
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

74
74
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

66
66
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

102
102
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

114
114
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

25
25
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

165
165
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

235
235
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

260
260
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

55
55
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

185
185
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

851
851
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

165
165
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

121
121
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

134
134
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

171
171
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

152
152
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1154
1154
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

487
487
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

152
152
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

938
938

Meer sportnieuws