'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

897
'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

Club Brugge heeft zondagavond voor zijn meest overtuigende prestatie van het seizoen tot dusver gezorgd. Na een indrukwekkende tweede helft won de landskampioen met duidelijke 0-4-cijfers op het veld van Zulte Waregem. En dat er terwijl er nog extra versterking onderweg is.


Nadat de Bruggelingen de voorbije weken verschillende spelers (al dan niet op huurbasis) lieten vertrekken, is de kern momenteel niet al te breed. Zeker als er op meerdere fronten gestreden moet worden. Blauw-Zwart zal zich dan ook verder trachten te versterken in de slotweken van de mercato. Bovenaan de verlanglijst staat een nieuwe flankaanvaller en daarvoor is het vizier momenteel gericht op Mohamed Daramy. Dit 19-jarige goudhaantje speelt momenteel voor FC Kopenhagen en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. Er zal dus een flink bedrag nodig zijn om zijn huidige club, die de onderhandelingen met de Bruggelingen inmiddels bevestigde, te overtuigen.

Maar Club lijkt wel degelijk van plan om door te drukken en zou bereid zijn het eigen transferrecord (van zo'n 8 miljoen euro) te verbreken. "Er is contact en achter de schermen wordt nog steeds gesproken. Hij is een speler met een enorm potentieel, dat kan iedereen ook zien. We hebben dan ook enkele vereisten voor een transfer. Als die niet worden gehaald, blijft hij in Kopenhagen", reageert sportief directeur Peter Christiansen Tipsbladet. De hoge transfersom schrikt de landskampioen echter niet af. Volgens Deense bronnen werd al een bod van zo'n 85 miljoen kronen, een slordige 11.5 miljoen euro, neergelegd. "Maar ik denk dat ze nog iets hoger zullen gaan", aldus Christiansen, die een deel van de opbrengsten ook meteen wil investeren. "De prijs moet echt goed zijn zodat we een geschikte vervanger kunnen halen."

UPDATE 14u

Club Brugge mikt hoog op de transfermarkt en moest al een aantal teleurstellingen incasseren. De landskampioen heeft zijn zinnen nu gezet op Mohamed Daramy, maar de negentienjarige speler van FC Kopenhagen lokt nog meer interesse. Journalist Sasha Tavolieri weet dat AC Milan zich ook concreet heeft gemeld voor het talent. FC Kopenhagen zou tussen de 8 en 10 miljoen euro willen, al spreken Deense media eerder van 11,5 miljoen euro. Wordt vervolgd.

LEES OOK: 'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Gaat Club deze strijd winnen?

Meest recent

Van der Brempt rondt transfer binnen Serie A af

De carrière van Ignace Van der Brempt kende al een zeer opvallend verloop. De rechtsachter ...

15
15
'Deze som vangt Anderlecht nog voor Hatenboer'

Bij Anderlecht beweegt er ook nog behoorlijk wat in het slot van de mercato. Paars-Witt hoopt onder ...

119
119
Tresoldi doet opvallende bekentenis na moeilijke match

Nicolo Tresoldi was de laatste weken misschien wel dé blikvanger bij Club Brugge. De Duitse ...

222
222
'KVM wil bij PSV shoppen, STVV haalt nog verdediger'

Volgende donderdag sluit de transfermarkt voor Belgische clubs zijn deuren en dus zijn alle clubs ...

27
27
'Anderlecht rondt knaltransfer af, exit Hatenboer'

De pijnlijke 3-0 op het veld van Union maakte duidelijk dat Anderlecht ondanks de kwalificatie voor ...

356
356
Vitor Bruno wijst verantwoordelijke aan na pandoering

Anderlecht deed deze week een uitstekende zaak door zich te kwalificeren voor de league phase van de ...

202
202
Genk heeft middenvelder beet, volgende aanwinst op komst

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer bewogen slot van de zomermercato. Zowel aan inkomende als ...

137
137
Lierse sleept met tien nog punt uit de brand in Seraing

In de Challenger Pro League stond zondagavond ook nog de slotmatch van de derde speeldag op het ...

27
27
Westerlo veegt eindelijk nul weg met punt tegen Essevee

Na een pijnlijke nul op negen is Westerlo er zondagavond eindelijk in geslaagd om zijn eerste punt ...

37
37
'Steuckers verlaat Genk: oplossing in zicht'

Jarne Steuckers (24) staat voor een belangrijke keuze in zijn carrière. De flankaanvaller van ...

744
744
Union SG geeft Anderlecht wéér pak voor de broek

Om 18u30 stond in het Dudenpark de Brusselse derby tussen Union SG en Anderlecht op het programma. ...

196
196
‘Vermant krijgt vernietigend verdict van Club Brugge’

Club Brugge hield Romeo Vermant deze zomer koste wat kost aan boord. Alleen dreigt die beslissing ...

388
388
Rik Verheye doet huiveringwekkend relaas: "Kon niets meer"

Rik Verheye heeft de voorbije jaren een stevige metamorfose doorgemaakt, maar de acteur en ...

37
37
Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

Een matig Club Brugge, net als vorige week tegen Cercle Brugge, ging deze keer onderuit tegen AA ...

356
356
Manchester United dankt beresterke Fernandes in vlotte zege

In de Premier League had Manchester United wel wat recht te zetten na het debacle tegen Hull City. ...

39
39
Anderlecht wéér achter tegen Union: fans viseren duo

Union SG en RSC Anderlecht zijn momenteel bezig aan de Brusselse derby. De eerste 45 minuten liggen ...

360
360
Clean-sheet Courtois in ruime zege; Ajax haalt stevig uit

Real Madrid is uitstekend begonnen aan het tweede José Mourinho-tijdperk. De Koniklijke legde ...

47
47
'Transferbom in Genk: Liverpool klopt aan voor steunpilaar'

KRC Genk staat op punt om afscheid te nemen van Zakaria El Ouahdi. Maar vlak voor de ...

341
341
Leko maakt eigen speler met grond gelijk: "Ben zéér boos"

Na vier speeldagen is de eerste competitienederlaag van Club Brugge een feit. Ondanks een overwicht ...

303
303
Yves Vanderhaeghe bezorgt Bouchez en co mooie start in CPL

In de Challenger Pro League lijkt alles dit seizoen enorm dicht bij mekaar te liggen. Voor deze ...

47
47
Energieke Kanaries zadelen Antwerp op met ferme kater

STVV had een zware Europese wedstrijd achter de rug, maar bleek toch enorm energiek op de Bosuil. De ...

92
92
Hubert wisselt vijf keer; groot slachtoffer bij Anderlecht

Zondagavond staat de eerste Brusselse derby van het Jupiler Pro League-seizoen op het programma. Kan ...

168
168
Club Brugge benadeeld? Analisten fileren rode kaart Forbs

Club Brugge heeft zijn eerste nederlaag in de Jupiler Pro League beet. De regerende kampioen ging ...

1354
1354
Scorende Lavia helpt Alonso aan droomstart, PSV haalt sloophamer uit

Chelsea FC is sterk aan het seizoen begonnen onder Xabi Alonso. De Blues legden zondagnamiddag ook ...

54
54
Leko keihard: Club-spelers krijgen draai om de oren

Waar een week geleden nog werd gevreesd voor een eentonige titelstrijd, heeft de grote favoriet nu ...

414
414

Meer sportnieuws