'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

897 stemmen
'AC Milan wil Club Brugge de loef afsteken'

Club Brugge heeft zondagavond voor zijn meest overtuigende prestatie van het seizoen tot dusver gezorgd. Na een indrukwekkende tweede helft won de landskampioen met duidelijke 0-4-cijfers op het veld van Zulte Waregem. En dat er terwijl er nog extra versterking onderweg is.


Nadat de Bruggelingen de voorbije weken verschillende spelers (al dan niet op huurbasis) lieten vertrekken, is de kern momenteel niet al te breed. Zeker als er op meerdere fronten gestreden moet worden. Blauw-Zwart zal zich dan ook verder trachten te versterken in de slotweken van de mercato. Bovenaan de verlanglijst staat een nieuwe flankaanvaller en daarvoor is het vizier momenteel gericht op Mohamed Daramy. Dit 19-jarige goudhaantje speelt momenteel voor FC Kopenhagen en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. Er zal dus een flink bedrag nodig zijn om zijn huidige club, die de onderhandelingen met de Bruggelingen inmiddels bevestigde, te overtuigen.

Maar Club lijkt wel degelijk van plan om door te drukken en zou bereid zijn het eigen transferrecord (van zo'n 8 miljoen euro) te verbreken. "Er is contact en achter de schermen wordt nog steeds gesproken. Hij is een speler met een enorm potentieel, dat kan iedereen ook zien. We hebben dan ook enkele vereisten voor een transfer. Als die niet worden gehaald, blijft hij in Kopenhagen", reageert sportief directeur Peter Christiansen Tipsbladet. De hoge transfersom schrikt de landskampioen echter niet af. Volgens Deense bronnen werd al een bod van zo'n 85 miljoen kronen, een slordige 11.5 miljoen euro, neergelegd. "Maar ik denk dat ze nog iets hoger zullen gaan", aldus Christiansen, die een deel van de opbrengsten ook meteen wil investeren. "De prijs moet echt goed zijn zodat we een geschikte vervanger kunnen halen."

UPDATE 14u

Club Brugge mikt hoog op de transfermarkt en moest al een aantal teleurstellingen incasseren. De landskampioen heeft zijn zinnen nu gezet op Mohamed Daramy, maar de negentienjarige speler van FC Kopenhagen lokt nog meer interesse. Journalist Sasha Tavolieri weet dat AC Milan zich ook concreet heeft gemeld voor het talent. FC Kopenhagen zou tussen de 8 en 10 miljoen euro willen, al spreken Deense media eerder van 11,5 miljoen euro. Wordt vervolgd.

LEES OOK: Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Gaat Club deze strijd winnen?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op 18-jarige flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

2
2
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

71
71
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

24
24
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

284
284
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

95
95
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

318
318
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

298
298
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

49
49
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

73
73
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

128
128
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

45
45
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

414
414
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

405
405
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

138
138
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

63
63
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

569
569
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

123
123
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

136
136
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

167
167
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

159
159
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

458
458

Meer sportnieuws